petorik
petorik
  3 maja 2018 (pierwszy post)

co sądzicie o opalaniu topless w pl, czy jest to mozliwe, czy gorzące

K4miyl
Posty: 2 (po ~27 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
K4miyl
  4 maja 2018

Dla mnie gitara

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  4 maja 2018

Nie wiem czy taka gitara jeśli jest wyznaczone miejsce do tego to ok ale raczej oglądanie starych pomarszczonych śliwek na plaży...darował bym sobie...tak czy siak lepiej zostawić coś dla wyobraźni i nie pokazywać wszystkiego.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy taka gitara jeśli jest wyznaczone miejsce do tego to ok ale raczej oglądanie starych pomarszczonych śliwek na plaży...darował bym sobie...tak czy siak lepiej zostawić coś dla wyobraźni i nie pokazywać wszystkiego.

ja nie mam nic naprzeciwko.
a z tymi sliwkami to wiesz, ze to dziala w 2 strony. zobacz ilu facetow 30+ ma w miare normalna budowe. laski tez moga miec z tym problem natury estetycznej.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 maja 2018

Nigdy nie zrozumiem jak można obnażać się przed obcymi ludźmi aby nie było białych miejsc od stroju kąpielowego. Śmieszne.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
tygryswzoo
tygryswzoo
  7 maja 2018

w Umiarkowanym Klimacie to się grypy można złapać A Nie Opaleniznę

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  7 maja 2018
leon28
leon28: a z tymi sliwkami to wiesz, ze to dziala w 2 strony

Wiem ale u kobiet to jest 2X szybciej one do 50 i menopauzę przechodzą tak więc ich organizm się szybciej zużywa ...badania dowodzą że kobieta od 25 roku życia zaczyna się starzeć szybciej jak facet. Ale mniejsza z tym :D Wracając do opalania przypomniał mi się filmik z drona :D



Tylko skąd ta laska znalazła miotłę na dachu XD Pewnie ustawione ale i tak śmieszne XD
Landrynka38
Landrynka38
  7 maja 2018

Hey zapewne ustawiony

CuteNinja
CuteNinja
  7 maja 2018

W wyznaczonych do tego miejscach - czemu nie, chociaż ja osobiście bym się nie zdecydowała. Na "normalnych" plażach zdecydowanie jestem przeciwko.To bywa niezbyt estetyczne, a ja jestem wrażliwa :ninja:

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Hey zapewne ustawiony

Jasne że ustawka. Chyba że też się opalasz z miotłą zawsze.

A tak na poważnie to opalanie na dachu mnie nie zdziwi tutaj tylko to że dach się nagrzewa bardzo mocno i nie dałoby się leżeć bezpośrednio jak na glebie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Landrynka38
Landrynka38
  7 maja 2018

Tak z miotła i ręcznikiem pod sobą

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak na poważnie to opalanie na dachu mnie nie zdziwi tutaj tylko to że dach się nagrzewa bardzo mocno i nie dałoby się leżeć bezpośrednio jak na glebie.

nawet nie zdajesz sobie sprawy ile laski sa w stanie wycierpiec, zeby wg nich ladnie wygladac ;-)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko skąd ta laska znalazła miotłę na dachu XD Pewnie ustawione ale i tak śmieszne XD

Okazało się że nie przyleciała na miotle tylko miała schowaną na klatce schodowej:
https://www.youtube.com/watch?v=Kw5hnUODdDI

Pewnie tam mieszka i zamiata nia schody w dzień dyżuru sąsiedzkiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: ręcznikiem pod sobą


Ręcznik akurat potrzebny bo trudno leżeć na gorącym, brudnym dachu.

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie zdajesz sobie sprawy ile laski sa w stanie wycierpiec, zeby wg nich ladnie wygladac ;-)


Bez przesady. Opalanie to nie tortury chyba ze się jest bladocerą blondynką. Ale i tak podziwiam za bieganie po rozgrzanym dachu bez klapków :)

Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o opalaniu topless w pl, czy jest to mozliwe


Takie akcje w PL jak najbardziej się dzieją tylko w mniej dostępnych miejscach:

https://www.youtube.com/watch?v=y_6U8wsVIIs

W parku czy kąpielisku miejskim by nie przeszło.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Landrynka38
Landrynka38
  9 maja 2018

Bo to ogólnie jest zabronione

Euklides
Euklides
  9 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o opalaniu topless w pl

Ludzkość obyczajowo i tak cofa się do epoki kamienia łupanego, moda na tatuaże, dawanie dupska za pieniążek, ćpanie po krzakach i dorabianie do tego jakiejś ideologii. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby za 20 lat ludzie latem popylali w tutkach i przepaskach z kilku skrawków materiału jak na jakiś wyspach Vanuatu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.