BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Zastanawia mnie to czy ktos rozumie o co w niej chodzi. Mam wrazenie ze nikt. Napiszcie co myslicie o tym co sie dzieje.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  28 kwietnia 2018

4+4+7=15 zagadka rozwiazana .

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 kwietnia 2018

No fotkowi narodowcy :D bardziej Polscy niz Polacy :D kisne :D

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
leon28
leon28: moze i zydzi sie boja naszych ustaw. niestety polacy, jak to polacy to indywidualisci i za nic w swiecie nie chca ze soba wspolpracowac dla obopolnego dobra. tak wiem, zydzi w stanach zajmuja eksponowane stanowiska itd. jesli jednak przyjac, ze jest tam demokracja, jak to mozliwe, ze 2 x wiecej polakow w stanach niz zydow, nie jest w stanie przeforsowac swoich pomyslow. narzekajac ciagle na wszystko i wszystkich, podobnie jak to ma w przypadku wielu facetow na tym portalu?


Bardzo dyplomatycznie ich nazwałeś - indywidualisci. Mam troche odmienne zdanie. Troche bardziej krytyczne :D
Zapewne tutaj główną rolę odbiera pieniądz i lobbowanie.
Z narzekaniem nie mam problemu ale z narzekaniem i tylko narzekaniem mam :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  28 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że nie jesteś na tyle naiwna, by naprawdę wierzyć, że "polscy nacjonaliści" coś wnieśli do tego, by "zablokować" islamizację Polski.


Wyobraź sobie, że mam świadomość tego, że Polscy nacjonaliści(Nacjonalizm (z łac. natio, „NARÓD”) – postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze życia oraz polityki) przy władzy jeszcze nie byli więc i wpływ na prowadzoną przez rząd politykę mamy nieznaczny, albo żaden. Na dobrą sprawę wybieramy między jednymi i drugimi Żydami,
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 kwietnia 2018

Twój instynkt xd

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: xxxCZARNY: Myślę, że nie jesteś na tyle naiwna, by naprawdę wierzyć, że "polscy nacjonaliści" coś wnieśli do tego, by "zablokować" islamizację Polski.Wyobraź sobie, że mam świadomość tego, że Polscy nacjonaliści(Nacjonalizm (z łac. natio, „NARÓD”) – postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro w sferze życia oraz polityki) przy władzy jeszcze nie byli więc i wpływ na prowadzoną przez rząd politykę mamy nieznaczny, albo żaden. Na dobrą sprawę wybieramy między jednymi i drugimi Żydami,


Poza swiadmoscia daleko Ci do nacjonalistki mimo ze tak sie wczesniej opisywalas.
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Poza swiadmoscia daleko Ci do nacjonalistki mimo ze tak sie wczesniej opisywalas.


Na szczęście moje i innych, nie tobie to oceniać
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.