BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Zastanawia mnie to czy ktos rozumie o co w niej chodzi. Mam wrazenie ze nikt. Napiszcie co myslicie o tym co sie dzieje.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  25 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: czy ktos rozumie o co w niej chodzi.

Jak zwykle o forsę. Mało, mało, wiecznie jej im mało.
Jojovsky
Jojovsky
  25 kwietnia 2018

Jak zwykle o forsę. Mało, mało, wiecznie jej im mało.

Nie o forsę tu chodzi żydzi podbili stawkę do 65 mld dolarów kwota niespłacanla. Nawet gdybyśmy spłacali Żydom milion dolarów dziennie to spłacili byśmy to za ok 175 lat. Nawet gdyby to było 35mld USD jak pierwotnie zakładano to jest bilion złotych kilku krotny budżet Polski , tu chodzi o teren przejęcie kierownictwa na tym terenie.Izrael powoli się kończy a Żydzi gdzieś podziać się muszą a na puste nie przyjadą tylko na gotowe. Grzegorz Braun to kiedyś nazwał kondominium rosyjsko niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym

Muuri
Muuri
  25 kwietnia 2018

O kasę nic więcej.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  26 kwietnia 2018

Widze ze swiadomosc userow jest przytlaczajaca.

RedRiding1978
RedRiding1978
  26 kwietnia 2018

Żeby zrozumieć to co się dzieje, wypadałoby zapoznać się treścią "Deklaracji Terezińskiej" i wszystko stanie się jasne. Deklaracja ta została podpisana w 2009r przez rząd D.Tuska. Jeżeli obecny rząd nie uchwali i to bardzo szybko "Dużej ustawy reprywatyzacyjnej" będziemy mieć 4 rozbiór Polski

RedRiding1978
RedRiding1978
  26 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Widze ze swiadomosc userow jest przytlaczajaca.


Twoja nie większa jak pozostałych, to zamilcz :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  26 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Zastanawia mnie to czy ktos rozumie o co w niej chodzi.


Tak naprawdę, to żydzi boją się 1! Naszej ustawy o IPN. Jeżeli ta ustawa zostanie pozytywnie zaopiniowana przez TK, to nie tylko nazizm, ale i komunizm uznany zostanie za zbrodniczy system, a rząd zamierza domagać się nie tylko od Niemiec, ale i Rosji reparacji wojennych. Jeżeli do tego dojdzie, to wielu rosyjskich żydów którzy w latach późniejszych uciekli na zachód w tym do Izraela, zostanie oskarżonych o ludobójstwo na Polakach i wtedy Polska ma otwarte drzwi od domagania się reparacji od Izraela. Izrael jako reprezentant wszystkich żydów ocalałych z niemieckiego holokaustu, wziął na siebie również odpowiedzialność za żydów morderców i sługusów Stalina którzy po wojnie bestialsko mordowali Polaków. Preludium do tej ustawy był marsza 11 Listopada i słowa Guya Verhofstadta.... Ulicami Warszawy przemaszerowało kilkanaście tysięcy nazistów" Wspomniana przeze mnie Deklaracja Terezińska mówi o nazistach, nie podając w wielu punktach ich narodowości....pisze się tylko o holokauście,ale kto był jego sprawcą, właściwie trzeba się domyślić, albo znać historię
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  27 kwietnia 2018

moze i zydzi sie boja naszych ustaw. niestety polacy, jak to polacy to indywidualisci i za nic w swiecie nie chca ze soba wspolpracowac dla obopolnego dobra.
tak wiem, zydzi w stanach zajmuja eksponowane stanowiska itd. jesli jednak przyjac, ze jest tam demokracja, jak to mozliwe, ze 2 x wiecej polakow w stanach niz zydow, nie jest w stanie przeforsowac swoich pomyslow.
narzekajac ciagle na wszystko i wszystkich, podobnie jak to ma w przypadku wielu facetow na tym portalu?

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  27 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zwykle o forsę. Mało, mało, wiecznie jej im mało.Nie o forsę tu chodzi żydzi podbili stawkę do 65 mld dolarów kwota niespłacanla. Nawet gdybyśmy spłacali Żydom milion dolarów dziennie to spłacili byśmy to za ok 175 lat. Nawet gdyby to było 35mld USD jak pierwotnie zakładano to jest bilion złotych kilku krotny budżet Polski , tu chodzi o teren przejęcie kierownictwa na tym terenie.Izrael powoli się kończy a Żydzi gdzieś podziać się muszą a na puste nie przyjadą tylko na gotowe. Grzegorz Braun to kiedyś nazwał kondominium rosyjsko niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym


Tu nie chodzi o 'żywą gotówkę' tego mają masę. Im GŁÓWNIE chodzi o ziemię i nieruchomości.
Tu po prostu chodzi o przejęcie terenu tak jak wspomniałeś. Podobna sytuacja dzieje się na Krymie. Tam jak i tu na terenie Polski powstanie nowe Chazarei. Zresztą prezydent Obłuda już nawet nie kryje się z nazywaniem Polski mianem Polin.
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  27 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte:


Ciężko mi w to uwierzyć. Jak 'oni' mogą bać się naszych ustaw skoro sami je piszą rękami sługusów, którzy od lat piastują najwyższe szczeble władzy?
RedRiding1978
RedRiding1978
  27 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciężko mi w to uwierzyć. Jak 'oni' mogą bać się naszych ustaw skoro sami je piszą rękami sługusów, którzy od lat piastują najwyższe szczeble władzy?


Wszystko szło po naszej myśli do czasu.... do czasu kiedy sługusy dokonali Nocnej zmiany 2. Może źle to napisałam, Polska nie ma prawa do reparacji od Izraela, bo nigdy w tanie wojny z Izraelem nie była, ale poszczególne osoby mogą ubiegać się o odszkodowania
RedRiding1978
RedRiding1978
  27 kwietnia 2018
leon28
leon28: moze i zydzi sie boja naszych ustaw. niestety polacy, jak to polacy to indywidualisci i za nic w swiecie nie chca ze soba wspolpracowac dla obopolnego dobra. tak wiem, zydzi w stanach zajmuja eksponowane stanowiska itd. jesli jednak przyjac, ze jest tam demokracja, jak to mozliwe, ze 2 x wiecej polakow w stanach niz zydow, nie jest w stanie przeforsowac swoich pomyslow. narzekajac ciagle na wszystko i wszystkich, podobnie jak to ma w przypadku wielu facetow na tym portalu?


W sumie to mogą i nie mogą. Amerykańskie prawo nie obowiązuje w Polsce a tylko w Stanach, ale na pewno będą stosowane różne formy nacisku, a to tylko wzmocni pozycję żydów amerykańskich. Coraz częściej jednak słychać głosy, aby prześledzić drogę finansowania 2 wojny światowej, bo można znaleźć tam ciekawe nazwiska i tropy przepływającej i to dosłownie kasy. W skrócie wygląda to tak.... najpierw amerykańscy żydzi sfinansowali wojnę Hitlera, później rękami żydów wymordowali tych których uważali za mniej użytecznych, a teraz domagają się kasy po tych których sami mordować pomogli i kazali. Polska to jedyny kraj który może obrócić w pył ich budowany z mozołem rzekomy antysemityzm dzieki któremu powstał Izrael i na czym zrobił swoją światową potęgę
RedRiding1978
RedRiding1978
  27 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu nie chodzi o 'żywą gotówkę' tego mają masę. Im GŁÓWNIE chodzi o ziemię i nieruchomości.


Żydzi otoczeni przez islam, bez Stanów, nie znaczą NIC. Tereny użytkowe Izraela powoli się kurczą, coraz większe połacie ziemi uprawnej zabiera pustynia, brakuje wody pitnej, zbiorniki, ujęcia wody zaczynają wysychać. Woda staje się towarem deficytowym, a bez niej nie ma życia i kraj upada. Potrzebne im tereny gdzie będą mogli się przeprowadzić, a Polska to idealny kraj. Nie ma islamskich imigrantów i właściwie przeszkadzają im tylko polscy nacjonaliści(narodowcy)
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  27 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: xxxCZARNY: Tu nie chodzi o 'żywą gotówkę' tego mają masę. Im GŁÓWNIE chodzi o ziemię i nieruchomości. Żydzi otoczeni przez islam, bez Stanów, nie znaczą NIC. Tereny użytkowe Izraela powoli się kurczą, coraz większe połacie ziemi uprawnej zabiera pustynia, brakuje wody pitnej, zbiorniki, ujęcia wody zaczynają wysychać. Woda staje się towarem deficytowym, a bez niej nie ma życia i kraj upada. Potrzebne im tereny gdzie będą mogli się przeprowadzić, a Polska to idealny kraj. Nie ma islamskich imigrantów i właściwie przeszkadzają im tylko polscy nacjonaliści(narodowcy)


O tym właśnie mówię.
Myślę, że nie jesteś na tyle naiwna, by naprawdę wierzyć, że "polscy nacjonaliści" coś wnieśli do tego, by "zablokować" islamizację Polski.
To czysta mrzonka dla gawiedzi, dla rozładowania emocji. Islamizacja postępuje swoim torem i to bez żadnych przeszkód.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.