pietruszka182
pietruszka182
  13 kwietnia 2018 (pierwszy post)

dodawanie do czarnej listy za x to przesada przecież fotka to zabawa

Muuri
Muuri
  14 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: fotka przede wszystkim to zabawa :)

Dla nie których poważny portal jest i co nie które osoby bierą sobie do serca np komentarze: "a przydka jesteś" - "ale potwór" itp, byłem świadkiem ze po takich komentarzach user usuwał konto.

Dodam również że za Decyzje "NIE" co nie które osoby zabiły by cię :smierc:
Piotrekxxx
Posty: 3 (po ~276 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
Piotrekxxx
  14 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Bo takie są kobiety przeczulone na swoim punkcie. Zdarzyło mi tak, że raz dostałem "X" no cóź każdemu się zdarzy ;) no i też mi się nie podobała ta kobieta która dała mi X wiec postawiłem ten znaczek. Pewnie dostawała większość serduszek ( to psuje kobiety). Piszę do mnie z pretensjami, że jak mogłem jej dać X. To ja że kobieto dałaś mi X, ja Tobie dałem X więc w czym problem. I tu na odchodne że jestem chamem i masę wyzwisk na koniec :D

Facet jak daje serduszko a dostaje X , albo jak daje X i dostaje X nie idzie i nie piszę do kobiety "czemu dałaś mi X" tylko sobie odpuszcza :)

pietruszka182
pietruszka182
  14 kwietnia 2018

ja tu dałem ten temat tak o bo x no to ok ale żeby za x wylądować na czarnej liście mnie to nie przeszkadza ale zadziwia mnie to przecież jak nie maż ochoty czy rozmawiać czy odwiedzać danego profilu to tego nie robisz to po co zaraz czarna lista mnie to nie przeszkadza powtarzam ale ta osoba co to robi to nie wiem boi się byś przypadkiem nie napisał to śmieszne jak ci się ktoś nie podoba dajesz x i idziesz dalej a jak już ktoś napisze to mówisz że nie masz ochoty na rozmowę i koniec

pietruszka182
pietruszka182
  14 kwietnia 2018

a co do tego że kobiety przeklinają to powiem tak sam święty nie jestem jak mnie coś zdenerwuje to przeklnę ale kobiety nie które przeklinają za często to jest oburzające jak nie które z nich się zachowują

Erf
Erf
  14 kwietnia 2018

O kurna, dopiero załapałam o co chodzi z tym "X". Myślałam, że to takie niedomówienie, że za bzdety, a tu chodzi o ocenkę. xD

Erf
Erf
  14 kwietnia 2018
Piotrekxxx
Piotrekxxx: acet jak daje serduszko a dostaje X , albo jak daje X i dostaje X nie idzie i nie piszę do kobiety "czemu dałaś mi X" tylko sobie odpuszcza :)

NO NA PEWNO XD
Piotrekxxx
Posty: 3 (po ~276 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
Piotrekxxx
  14 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: NO NA PEWNO XD

Ja mam namyśli prawdziwego faceta a nie chłopca emocjonalnie zbliżonego do tych kobiet.
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam, że to takie niedomówienie, że za bzdety, a tu chodzi o ocenkę. xD

Raczej że ktoś komuś nie pasuje i daje mu "X" Straszne to musi byc :)
pietruszka182
pietruszka182
  14 kwietnia 2018

mi tak wytłumaczyli administratorzy fotki że x czy serduszko to znaczy czy podoba ci się dany profil czy nie a zapytałem ich o ten x czy serduszko bo sam nie wiedziałem o co w tym chodzi tak mi napisali w odpowiedzi

Erf
Erf
  14 kwietnia 2018
Piotrekxxx
Piotrekxxx: Ja mam namyśli prawdziwego faceta a nie chłopca emocjonalnie zbliżonego do tych kobiet.

"Prawdziwa kobieta" też będzie miała w nosie, jakieś bzdetne ocenki.

Piotrekxxx
Piotrekxxx: Raczej że ktoś komuś nie pasuje i daje mu "X" Straszne to musi byc :)

Już się zorientowałam. ;-)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dodawanie do czarnej listy za x to przesada przecież fotka to zabawa


Niektórzy marza zeby byc tutaj panem i mieć fejm wsród równych sobie głąbów.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.