Tensai41
Tensai41
  1 marca 2018 (pierwszy post)

Tak jak w temacie. Szukam Kobiety... Powtarzam kobiety. Inteligentnej z artystyczna dusza. Kogos komu bedzie sie chcialo spedzac noce na wspolnych rozmowach o glebokich tematach.

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  5 marca 2018
Zua
Zua: Mirek2233: No widzę dziewczyną niezłe masz kompleks Świetne odbicie piłeczki, żeby się wybielić. Mirek2233: i to co ja przeżyłem to ty jeszcze ku.... długo nie przeżyjesz Skoro się nie znacie na tyle, aby nazwać Cie ignorantem, to na jakiej podstawie oceniasz jej przeżycia? Taka sobie hipokryzja trochę, sam sobie zaprzeczasz. Mirek2233: a do psychiatry Chodzą ludzie z problemami, bo nie wiem czy to jest normalne głęboko rozmawiać o śmierci A to śmierć jest tematem tabu? Faktycznie ludzie o tym zbyt chętnie nie rozmawiają, ponieważ najzwyczajniej rodzi ona strach. Żyjemy w XXI wieku, tematy tabu nie istnieją. Mało tego wolę czytać rozmowę na temat śmierci, niż bandę mało inteligentnych ludzi, którzy jedyne co potrafią, to wysyłać masowy spam. Mirek2233: A co do psychiatry to też możesz się wybrać ,Widzę że całym twoim życiem to jest fotka Nie rozumiem skąd takie oburzenie i atak w stronę CuteNinja: , ale to dość mało dorosłe zachowanie. Myślę, że lekarz jest bardziej Tobie potrzebny, gdyż bardzo łatwo wyprowadzić Cie z równowagi, nie chcesz być atakowany - sam zaczynasz atakować. + Tak na koniec, świetnie masz dobrane nazwisko, idealnie Cie podsumowuje ;) Pozdrawiam cieplutko

Widzę że komentujesz co chcesz. idąc twoim tokiem rozumowania ,faktycznie lepiej wziąść lina i walnąć się z mostu.
hahaha. piszesz o mało dorosłym zachowanie ,wjeżdżasz mi na nazwisko hmmm. to na pewno było inteligentne. w drugim Poście masz objaśnione o co mi chodziło, ale widzę że to i tak do ciebie nie dotarło. nie wiem Może jakbym ci to narysował to może byś zrozumiał poszczególne zdania można interpretować na wszelakie sposoby. co do postu temat to głębokie rozmowy o śmierci jeżeli masz coś do powiedzenia w tym temacie ,to się wypowiedz. fragmencie gdzie mówię o psychiatrze odnosił się do tego że nie tylko ludzie z chorobami psychicznymi uczęszczają do psychiatry, ale pewnie już to wiesz A jak chcesz kogoś oceniać to może zacznij od siebie. dramat .tyle w temacie
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  5 marca 2018

widzę koleżanka też jest moderatorem. To wiele wyjaśnia w sumie Pozostawię to bez komentarza beka...

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  5 marca 2018

A cóż mój moderator ma do tego? :rotfl: Jesteś bardzo ograniczony i nie potrafisz zrozumieć tego, że ktoś może mieć odmienne zdanie. Podsumowując napiszę tylko tyle - kończ waść, wstydu oszczędź. I zakończ proszę już rozmowę w moim kierunku, ponieważ psuje ona atmosferę tylko. Pozdrawiam, całuję, okropny moderator Zua. :lol:

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  5 marca 2018

bardzo dobrze to ujęłaś ,widać Kto tu jest ograniczony

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  5 marca 2018

Nie lam sie ziomeczku po otrzymaniu funkji modka wszyscy zaczynaja wyzej srac ale czego sie spodziewac po nich skoro srednie IQ w tym szacownym klubie nie przekracza 50tki, do tego inne zaburzenia i mamy pelny obraz

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  5 marca 2018

Pytanie klucz, po co zyjecie ?

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  6 marca 2018
AmongUs
AmongUs: Pytanie klucz, po co zyjecie

żeby mniej tlenu zostało dla Ciebie a co? :rotfl:

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

turris
turris
  6 marca 2018

Zua ja cie znam, mieszkasz w bloku obok hehe

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 marca 2018

Marnotrawstwo tlenu toz to gorsze od pasozytow moderatorskie plemie, radze pamietac ze jestescie tu dla mnie nie odwrotnie

Wilk
Wilk
  6 marca 2018

O czym tu rozmawiać, żadna rozmowa nie uchroni człowieka przed śmiercią, właśnie takie rozmowy dają większe poczucie strachu przed nią :smierc:

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  6 marca 2018
AmongUs
AmongUs: Marnotrawstwo tlenu toz to gorsze od pasozytow moderatorskie plemie, radze pamietac ze jestescie tu dla mnie nie odwrotnie


Daj spokój. Zastanawiam się tylko kto obsada takich ludzi w roli moderatora. Jak dla mnie to miazga
Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  6 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zua ja cie znam, mieszkasz w bloku obok hehe
Mieszkam w domu jednorodzinnym ;)
AmongUs
AmongUs: radze pamietac ze jestescie tu dla mnie nie odwrotnie
Jestem tutaj żeby odwalać czarną robotę i pilnować porządku, więc sobie nie dodawaj :D

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 marca 2018

Pamietaj komu zawdzieczasz darmowa gwiazde beze mnie bylabys tu zbedna jak i reszty moderatorskich miernot to dotyczy wiec radze to szanowac

Jacek82
Jacek82
  6 marca 2018
Ale wy przecież odbiegacie od tematu :) , co z wami ?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 marca 2018

A czy on kiedykolwiek napisal cos na temat? Jestesmy tu dla niego, zgadza sie. Bez moderatorow nie mialby pomyslow na posty :D

Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.