Tensai41
Tensai41
  1 marca 2018 (pierwszy post)

Tak jak w temacie. Szukam Kobiety... Powtarzam kobiety. Inteligentnej z artystyczna dusza. Kogos komu bedzie sie chcialo spedzac noce na wspolnych rozmowach o glebokich tematach.

SebolXXX
SebolXXX
  2 marca 2018

[quote=Zua]CuteNinja: A kto umarł, ten nie żyjeNie byłabym sobą, gdybym była inna [się wie

inka17k
Posty: 4 (po ~113 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 5
inka17k
  3 marca 2018

Jeżeli lubisz śmierć i tego typu tematy. Polecam wstąpić do sekty gotów (Goth) nie będziesz się nudził.

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  3 marca 2018

w ogóle co to za temat. macie po 20 lat i wy chcecie rozmawiać o śmierci, jakiś ku...... dramat . radzę odwiedzić jakiegoś psychiatra.
porozmawiaj z kimś kto jesteś coś przeżył,nie masz pojęcia jak to jest leżeć na ziemi i błagać o życie. i Oby cię to nigdy nie spotkało.

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  3 marca 2018

Sorry za błędy za szybko mówiłem źle napisało

CuteNinja
CuteNinja
  3 marca 2018
Mirek2233
Mirek2233: macie po 20 lat

Mirek2233
Mirek2233: porozmawiaj z kimś kto jesteś coś przeżył

A to w wieku dwudziestu lat nie ma możliwości, że człowiek już coś przeżył? Ignorancja to potwornie brzydka cecha, kolego.
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  3 marca 2018

czytając niektóre twoje wpisy na tym forum to faktycznie ignorancja to brzydka cecha . czytaj ze zrozumieniem , bo moim zdaniem wieku 20 lat zastanawiać się czy warto żyć, hmmm

tytuł tego postu to głębokie rozmowy o śmierci.
czyli można by zrozumieć że ktoś się zastanawia nad tym. ja nie twierdzę że ktoś czegoś nie przeżył.
i nieładnie jest kogoś wyzywać od ignorantów, na tyle się nie znamy

CuteNinja
CuteNinja
  3 marca 2018
Mirek2233
Mirek2233: bo moim zdaniem

Otóż to, TWOIM ZDANIEM.
Mirek2233
Mirek2233: ja nie twierdzę że ktoś czegoś nie przeżył

Ależ owszem, stwierdziłeś.
Mirek2233
Mirek2233: i nieładnie jest kogoś wyzywać od ignorantów, na tyle się nie znamy

W swoim pierwszym poście zasugerowałeś chorobę psychiczną grupie obcych ludzi, a teraz twierdzisz, że nie znamy się na tyle, żeby nazywać Cię ignorantem? Otóż jesteś tylko jakimś przypadkowym mirkiem z internetu, a chcesz tu wprowadzać podwójne standardy i pokazać, jaki to ważny nie jesteś, bo spotkało Cię w życiu coś przykrego i tylko Jaśnie Oświecony Pan Mirek ma prawo wypowiadać się bądź nie na tematy życia i śmierci. Pora dorosnąć.
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  3 marca 2018

No widzę dziewczyną niezłe masz kompleks, Nie bój się nie zagraża twojej pozycji na tym forum. i to co ja przeżyłem to ty jeszcze ku.... długo nie przeżyjesz, A taki hejt to tam chłopaków w piaskownicy ty mi mówisz o dorastaniu. kobieto obudź się.
a do psychiatry Chodzą ludzie z problemami, bo nie wiem czy to jest normalne głęboko rozmawiać o śmierci.nie wiem gdzie to jest coś nie na temat ale to szczegół. A co do psychiatry to też możesz się wybrać ,Widzę że całym twoim życiem to jest fotka

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  3 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kogos komu bedzie sie chcialo spedzac noce na wspolnych rozmowach o glebokich tematach.

a z jakiej głębokości nadajesz?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  4 marca 2018
Mirek2233
Mirek2233: No widzę dziewczyną niezłe masz kompleks
Świetne odbicie piłeczki, żeby się wybielić.
Mirek2233
Mirek2233: i to co ja przeżyłem to ty jeszcze ku.... długo nie przeżyjesz
Skoro się nie znacie na tyle, aby nazwać Cie ignorantem, to na jakiej podstawie oceniasz jej przeżycia? Taka sobie hipokryzja trochę, sam sobie zaprzeczasz.

Mirek2233
Mirek2233: a do psychiatry Chodzą ludzie z problemami, bo nie wiem czy to jest normalne głęboko rozmawiać o śmierci

A to śmierć jest tematem tabu? Faktycznie ludzie o tym zbyt chętnie nie rozmawiają, ponieważ najzwyczajniej rodzi ona strach. Żyjemy w XXI wieku, tematy tabu nie istnieją. Mało tego wolę czytać rozmowę na temat śmierci, niż bandę mało inteligentnych ludzi, którzy jedyne co potrafią, to wysyłać masowy spam.
Mirek2233
Mirek2233: A co do psychiatry to też możesz się wybrać ,Widzę że całym twoim życiem to jest fotka
Nie rozumiem skąd takie oburzenie i atak w stronę
Konto usunięte
Konto usunięte:
, ale to dość mało dorosłe zachowanie. Myślę, że lekarz jest bardziej Tobie potrzebny, gdyż bardzo łatwo wyprowadzić Cie z równowagi, nie chcesz być atakowany - sam zaczynasz atakować. + Tak na koniec, świetnie masz dobrane nazwisko, idealnie Cie podsumowuje ;) Pozdrawiam cieplutko

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  5 marca 2018

na 1 stronie koleś szuka dziewczyny a na ostatniej już sie żrecie. Macie nasrane xDDD

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  5 marca 2018

No to dawaj Opowiedz co cię w życiu takiego spotkało .tipsy ci się połamał ,ksiądz cię brał na kolana ,patologie masz na chacie ?forum jest po to żeby się wypowiadać. Każdy ma inne zdanie na różne tematy, ty mi ku.... mówisz o ignorancji i kto kogo atakował ,czepiacie się słów wyciętych z kontekstu. Przemyśl to kobieto ,czytanie ze zrozumieniem to nie jest jakiś mega wyczyn. A jak się nie ma wyobraźni i nie wie co ktoś miał na myśli pisząc coś takiego ,no to tak samo z siebie koleżanko. ty jesteś taka dojrzała co ty sobą reprezentujesz, rano Napisałem ci że cię przepraszam że za ostro zareagowałem ,a ty dalej mi ciśniesz .No powiem szczerze taki trochę poziom krawężnika .Kobieto weź kup sobie jakieś wibrator .znalazła się moderatorka forum. mniej agresji więcej zrozumienia

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  5 marca 2018

to by było na tyle, widzę nie ma sensu się szczepić.

CuteNinja
CuteNinja
  5 marca 2018
Mirek2233
Mirek2233: rano Napisałem ci że cię przepraszam

Mylisz osoby, z którymi rozmawiasz. Rano mnie przepraszasz, wieczorem w mojej obronie staje
Zua
Zua:
, a Ty w nocy znów wystosowujesz w moją stronę jakiś wodospad żali, bo nas ze sobą pomyliłeś. Weźże chłopaku zejdź na ziemię, pokonaj ograniczenia i dopuść do siebie myśl, że ludzie na tym świecie cierpią i przeżywają rozmaite tragedie niezależnie od wieku, płci i statusu społecznego.
Mirek2233
Mirek2233: mniej agresji więcej zrozumienia

O to, to :zabawa:
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  5 marca 2018

faktycznie sorry, Może dlatego że przed ostatnim wpisem było twój nick.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.