ElkaMa
Posty: 2 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 209
ElkaMa
  28 lutego 2018 (pierwszy post)

CZEMU JEST TAK ŻE JAK JEDNEJ OSOBIE ZALEŻY NA DRUGIEJ,TO TA DRUGA OSOBA ZBYWA STRASZNIE TĄ PIERWSZĄ OSOBĘ!!!!!

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  15 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jal nie ma chemii? Przeciez jest kwas...

facet który chce puknąć laskę nie mówi jej że jej nie kocha. takie małe spostrzeżenie :)
Memory92
Memory92
  15 marca 2018

Przejdzmy zasadniczo do rzeczy...

Memory92
Memory92
  15 marca 2018












Pozdrawiam Egoiste, fana takich zyciowych cytatow :)
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  15 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Przejdzmy zasadniczo do rzeczy...


hehee I to mi się podoba. w sumie oceniane są kobiety które się nie szanują i takie które po prostu na nieświadomce doświadczyły odrzucenia
Memory92
Memory92
  15 marca 2018
d83ddc4b Tschüs

Tak, wiem, nawalone jak u cyganki w tobołku...
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 marca 2018
Mirek2233
Mirek2233: BekaZciebieModzie: Mirek2233: [quote=BekaZciebieModzie] Mirek2233: BekaZciebieModzie: Czemu nie potraficie sie z tym po prostu pogodzic i pójść dalej. Boże jakie straszne problemy :D Nie no stary dla takiej laski to dylemat ,zakochała się a tu lipa . Szkoda tylko że większość kobiety myśli po fakcie. Jest takie powiedzenie, Jedni myślą głową a inni tyłkiem Dziewczyny myslą jeszcze koleżankami XD[/quote Wina nie leży tylko po jednej stronie, jak mamy być obiektywni. Jeżeli ktoś traktuje kobiety jak kawałek mięsa, nic dziwnego że zaczynają w to wierzyć Oczywiscie. Przepraszalizm wpojony. Biedne istotki nie mają swojego rozumu. "Przepraszalizm wpojony" nie to nie to, wydaje mi się że są jeszcze faceci którzy mają jakieś zasady,wartości. bez tego bylibyśmy tylko bydłem. Poniekąd cię rozumiem. tylko to jest trochę bardziej złożone.

A ja mam wrazenie ze starasz sie na siłe szukać skomplikowanych schematów czy podwójnego dna. Pewnie Twoja świadomość nie jest w stanie zaakceptować rzeczywistosci chociaz ona jest najbardziej logicznym wyjaśnieniem. Właśnie przez tego typu myślenie jest tak jak jest. Ludzie na siłe nie chcą piętnować złych wzorców czy zachowań. Im ktoś jest glupszy czy prózniejszy tym ma więcej do powiedzenia czy jest np medialnie kreowany.
praksyda
praksyda
  15 marca 2018
Mirek2233
Mirek2233: facet który chce puknąć laskę nie mówi jej że jej nie kocha. takie małe spostrzeżenie :)

Jak to nie? Kobiety uwielbiaja ckliwe teksty..przecież to ze powie ze ją kocha nie znaczy, ze musi z nią spędzić reszte zycia, a co kobieta uwierzy i rozłoży nogi to już ma facet z górki.. kurde xd
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  15 marca 2018

[quote=BekaZciebieModzie]
Mirek2233: BekaZciebieModzie: Mirek2233: [quote=BekaZciebieModzie]
Mirek2233: BekaZciebieModzie: Czemu nie potraficie sie z tym po prostu pogodzic i pójść dalej. Boże jakie straszne problemy :D
Nie no stary dla takiej laski to dylemat ,zakochała się a tu lipa . Szkoda tylko że większość kobiety myśli po fakcie. Jest takie powiedzenie, Jedni myślą głową a inni tyłkiem
Dziewczyny myslą jeszcze koleżankami XD[/quote Wina nie leży tylko po jednej stronie, jak mamy być obiektywni. Jeżeli ktoś traktuje kobiety jak kawałek mięsa, nic dziwnego że zaczynają w to wierzyć
Oczywiscie. Przepraszalizm wpojony. Biedne istotki nie mają swojego rozumu.
"Przepraszalizm wpojony" nie to nie to, wydaje mi się że są jeszcze faceci którzy mają jakieś zasady,wartości.
bez tego bylibyśmy tylko bydłem.
Poniekąd cię rozumiem. tylko to jest trochę bardziej złożone.
A ja mam wrazenie ze starasz sie na siłe szukać skomplikowanych schematów czy podwójnego dna. Pewnie Twoja świadomość nie jest w stanie zaakceptować rzeczywistosci chociaz ona jest najbardziej logicznym wyjaśnieniem. Właśnie przez tego typu myślenie jest tak jak jest. Ludzie na siłe nie chcą piętnować złych wzorców czy zachowań. Im ktoś jest glupszy czy prózniejszy tym ma więcej do powiedzenia czy jest np medialnie kreowany.
[/quot

Ty na pewno nie chcesz piętnować na siłę robisz to bez większego wysiłku. po prostu stwierdziłem że nic nie jest czarno białe są jeszcze inny odcień. jeżeli twoja rzeczywistość sprowadza się do tego że każda kobieta której się nie powiodło związku jest szlaufem No to pogratulować podejścia do kobiet

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  15 marca 2018
ElkaMa
ElkaMa: CZEMU JEST TAK ŻE JAK JEDNEJ OSOBIE ZALEŻY NA DRUGIEJ,TO TA DRUGA OSOBA ZBYWA STRASZNIE TĄ PIERWSZĄ OSOBĘ!!!!!

Fajna jesteś, kochałbym 2764
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 marca 2018
Mirek2233
Mirek2233: [quote=BekaZciebieModzie] Mirek2233: BekaZciebieModzie: Mirek2233: [quote=BekaZciebieModzie] Mirek2233: BekaZciebieModzie: Czemu nie potraficie sie z tym po prostu pogodzic i pójść dalej. Boże jakie straszne problemy :D Nie no stary dla takiej laski to dylemat ,zakochała się a tu lipa . Szkoda tylko że większość kobiety myśli po fakcie. Jest takie powiedzenie, Jedni myślą głową a inni tyłkiem Dziewczyny myslą jeszcze koleżankami XD[/quote Wina nie leży tylko po jednej stronie, jak mamy być obiektywni. Jeżeli ktoś traktuje kobiety jak kawałek mięsa, nic dziwnego że zaczynają w to wierzyć Oczywiscie. Przepraszalizm wpojony. Biedne istotki nie mają swojego rozumu. "Przepraszalizm wpojony" nie to nie to, wydaje mi się że są jeszcze faceci którzy mają jakieś zasady,wartości. bez tego bylibyśmy tylko bydłem. Poniekąd cię rozumiem. tylko to jest trochę bardziej złożone. A ja mam wrazenie ze starasz sie na siłe szukać skomplikowanych schematów czy podwójnego dna. Pewnie Twoja świadomość nie jest w stanie zaakceptować rzeczywistosci chociaz ona jest najbardziej logicznym wyjaśnieniem. Właśnie przez tego typu myślenie jest tak jak jest. Ludzie na siłe nie chcą piętnować złych wzorców czy zachowań. Im ktoś jest glupszy czy prózniejszy tym ma więcej do powiedzenia czy jest np medialnie kreowany.[/quot Ty na pewno nie chcesz piętnować na siłę robisz to bez większego wysiłku. po prostu stwierdziłem że nic nie jest czarno białe są jeszcze inny odcień. jeżeli twoja rzeczywistość sprowadza się do tego że każda kobieta której się nie powiodło związku jest szlaufem No to pogratulować podejścia do kobiet

Gratuluje bycia idiota xd niby wszystko nie jest takie proste a Twoja dedukcja jest prosta. Widze ze masz cholerny problem z dysonansem poznawczym. Typowy objaw xd
Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  15 marca 2018

haha belka ziomek, widzę zabawki miałeś przyspawane kur... do sufitu za małolata. nieźle jesteś płytki.
szkoda się szczepić.

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  18 marca 2018
ElkaMa
ElkaMa: CZEMU JEST TAK ŻE JAK JEDNEJ OSOBIE ZALEŻY NA DRUGIEJ,TO TA DRUGA OSOBA ZBYWA STRASZNIE TĄ PIERWSZĄ OSOBĘ!!!!!

Nie moze zalezec, przedewszystkim ma zalezec na sobie, na swym sercu, nie ma nic poza naszymi projekcjami, one odzwierciedlają sie na zewnątrz d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.