ElkaMa
Posty: 2 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 209
ElkaMa
  28 lutego 2018 (pierwszy post)

CZEMU JEST TAK ŻE JAK JEDNEJ OSOBIE ZALEŻY NA DRUGIEJ,TO TA DRUGA OSOBA ZBYWA STRASZNIE TĄ PIERWSZĄ OSOBĘ!!!!!

Serenity89
Serenity89
  28 lutego 2018

Bo tak to już jest, nie każdemu się podobamy, wiem to takie smutne i przykre d83dde22

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 lutego 2018

to jest tak zwana równowaga w przyrodzie

...Ignorance is bliss...
adrianek2009
adrianek2009
  28 lutego 2018
ElkaMa
ElkaMa: CZEMU JEST TAK ŻE JAK JEDNEJ OSOBIE ZALEŻY NA DRUGIEJ,TO TA DRUGA OSOBA ZBYWA STRASZNIE TĄ PIERWSZĄ OSOBĘ!!!!!

Takie jest życie popaprane.
Każdy ma lub miał taki sam problem jak ty.
Ale trzeba jakoś się z tym uporać i żyć dalej.
Nie poddawaj; *
ElkaMa
Posty: 2 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 209
ElkaMa
  28 lutego 2018

Adrianek2009 Oj wiem ale to jest bardzo trudne :-(

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 lutego 2018

Kochamy tych którzy nas nie kochają - a ci którzy nas kochają nic dla nas nie znaczą.

Stary cytat, a taki trafny.
Niestety tak świat stworzony, każdy ma inny gust i wymagania. Niestety rzadko one się pokrywają. Zamiast smucić się i pisać na publicznym forum oczekując wsparcia od obcych ludzi, skup się na tym aby zapomnieć o tej osobie i szukać szczęścia gdzie indziej. Nigdy nic na siłę nie stworzysz i nie zmusisz drugiej osoby do miłości.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  28 lutego 2018
ElkaMa
ElkaMa: CZEMU JEST TAK ŻE JAK JEDNEJ OSOBIE ZALEŻY NA DRUGIEJ,TO TA DRUGA OSOBA ZBYWA STRASZNIE TĄ PIERWSZĄ OSOBĘ!!!!!

Trzecia zasada dynamiki Newtona
Jeżeli ciało A działa na ciało B pewną siłą F, to ciało B działa na ciało A siłą o tej samej wartości, takim samym kierunku, ale przeciwnym zwrocie -F.
Jiraya
Jiraya
  1 marca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: ElkaMa: CZEMU JEST TAK ŻE JAK JEDNEJ OSOBIE ZALEŻY NA DRUGIEJ,TO TA DRUGA OSOBA ZBYWA STRASZNIE TĄ PIERWSZĄ OSOBĘ!!!!! Trzecia zasada dynamiki Newtona Jeżeli ciało A działa na ciało B pewną siłą F, to ciało B działa na ciało A siłą o tej samej wartości, takim samym kierunku, ale przeciwnym zwrocie -F.


:D Trza tu jeszcze chemię i biologię dorzucić, bo te mają akurat większe znaczenie.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  1 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: D Trza tu jeszcze chemię i biologię dorzucić, bo te mają akurat większe znaczenie.

Chciałem ale z tego co ona tu pisze, wywnioskowałem że chemii tam nie ma. Dlatego oparłem się tylko na fizyce.
Sarna
Sarna
  1 marca 2018
ElkaMa
ElkaMa: CZEMU JEST TAK ŻE JAK JEDNEJ OSOBIE ZALEŻY NA DRUGIEJ,TO TA DRUGA OSOBA ZBYWA STRASZNIE TĄ PIERWSZĄ OSOBĘ!!!!!

kurde peszek, zawsze można poszukac kogos do pocieszenia.
SOLO76
Posty: 1 (po ~250 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
SOLO76
  1 marca 2018

Czy tu są normale Kobiety wielce piszą mówią że szukają miłości związku a okazuje się że chcą się tylko zabawić bo mąż wyjechał lub pożyczyć pieniądze no jakaś masakra po co to piszą lub wstawiają zdjęcie z 20lat szok!!!!!!!!!

NatalciaaK
NatalciaaK
  2 marca 2018

Faceci są nic warci patrzą na wygląd przewažnie tyłek cycki i tyle załosne choc co spodziewac sie na takim portalu pelno szuka niby milosc a tylko daza do zaliczenia lub cos innego albo proponuja kase itd masakra , dziewczyny sa znane jako albo latwe albo bardzo uczuciowe a chlopacy to wykorzystuja bo albo suka nie da to pies nie wezmie a jak widzi ze dziewczyna sie angazuje stara flaki wyprowa to co tam olewka totalna choc nie twierdze niektore dziewczyny zle postepują ale faceci maja gdzies uczucia dziewczyn patrza by sie zabawic teraz w tych czasach trafic na porzadnego faceta to trudnosc jak facet nie znajac cie pisac odrazu kocham cie itd zalisne popristu

NatalciaaK
NatalciaaK
  2 marca 2018

Najlepiej sie nie starać bo niewarto tak nikt tego nie docenia .

turris
wpis jest ukryty
Tweekaz
Tweekaz
  2 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
d83ddc46

To jest jest naprawdę smutne.
A co do tematu, takie życie nie ma chemia między wami tak na to wygląda.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.