Sarna
Sarna
  4 lutego 2018 (pierwszy post)

szybko i z tematem.
Kupie gdzieś taka laleczke woodoo? potrzebuje dla kogoś jako prezent..
Nigdzie w necie poszukac nie mogę, a zależy mi. Nie chcę podobnych, tylko taką.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 lutego 2018

przecież to szmacianka z Little Big Planet :woot:

...Ignorance is bliss...
Sarna
Sarna
  8 lutego 2018
RexMundi
RexMundi: przecież to szmacianka z Little Big Planet

nie znam tego "zespołu"
------ -- --
Co najlepsze jedna krawcowa mi odmówiła, zobaczyła mnie i to zdjecie i stwierdziła że no ona szyje lalki szmacianki ale dla dzieci itd.. a tą nie chce uszyć.. jakbym inną kazała jej uszyć to uszyłaby.. eh..nie myślałam że ludzie są aż tak przesądni, moze wzięła mnie za wiedźmęd83dde02
Jeszcze jedno podejscie zrobię u innej, tylko tym razem powiem ze potrzebuje to ktoś do szkoły ze mają konkurs na uszycie straszydła itd.. to moze podstępem coś zdziałam:D a jak nie to sama się za to biorę.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  8 lutego 2018
Sarna
Sarna: Jeszcze jedno podejscie zrobię u innej

Na pewno już tam czeka na Ciebie, z wodą święconą i krucyfiksem. Ewentualnie zamknie się na klucz, i będzie udawać, że jej niema.
Sarna
Sarna
  8 lutego 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Na pewno już tam czeka na Ciebie, z wodą święconą i krucyfiksem. Ewentualnie zamknie się na klucz, i będzie udawać, że jej niema.

nie, nie inna babka dostanie inną wersję, nie wierzę że wszyscy wierzą w takie rzeczy, ja tylko chcę zrobić znajomemu niespodziankę, bo wiem ze jara się takimi pierdółkami, horrorami etc.. ogólnie to nie jest nawiedzony nie ma trzech 6 wytatuowanych i nie wyznaje szatanów, tylko interesuje się tym trochę, od ksiażek Kinga zaczynając.. kiedyś kilka tygodni temu rozmawialiśmy ze naprawdę "fajna ta laleczka woodo, w aucie powiesiłbym, niech sobie dynda" Sobie pomyslałam a zrobię niepsodziankę, niech ma, a tu taki psikus:D
turris
turris
  8 lutego 2018
Sarna
Sarna: Jeszcze jedno podejscie zrobię u innej, tylko tym razem powiem ze potrzebuje to ktoś do szkoły ze mają konkurs na uszycie straszydła itd.. to moze podstępem coś zdziałam:D a jak nie to sama się za to biorę.

Daj znac jak poszlo
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  8 lutego 2018

na amajzonie masz laleczki

...Ignorance is bliss...
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Śnieżynka ,miałaś kiedyś zrobić portret grupowy

Ja już dawno stwierdziłem że nic z tego nie będzie a Ty wciąż czekasz czy pozostajesz w nadziei że przegapiłeś odsłonięcie?
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze go nawet nie zaczęłam
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  12 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Śnieżynka ,miałaś kiedyś zrobić portret grupowy Ja już dawno stwierdziłem że nic z tego nie będzie a Ty wciąż czekasz czy pozostajesz w nadziei że przegapiłeś odsłonięcie?CuteNinja: Jeszcze go nawet nie zaczęłam

Rysiu jednego czasu dość długo tutaj nie zagladalem ,także po cichu liczyłem ,że może jednak coś mnie ominęło ,ale nasza artystka szybko mnie sprowadziła na ziemię .
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: szybko mnie sprowadziła na ziemię

Chyba sama buja w obłokach jeszcze.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  14 lutego 2018
Sarna
Sarna: szybko i z tematem. Kupie gdzieś taka laleczke woodoo? potrzebuje dla kogoś jako prezent.. Nigdzie w necie poszukac nie mogę, a zależy mi. Nie chcę podobnych, tylko taką.

I jak się zakończyła historia laleczki Chucky ?
Erf
Erf
  15 lutego 2018

Taktyczny post obserwujący rozwój sytuacji.

ASZABENE
ASZABENE
  15 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Taktyczny post obserwujący rozwój sytuacji.

Normalnie emocje jak na grzybobraniu d83dde0a
Sarna
Sarna
  15 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak się zakończyła historia laleczki Chucky ?

nie mam, ja sama nie potrafię, nie mam takich materiałów, to nie jest takie łatwe jak wygląda, popytam się znajomych co potrafią szyć czy mają kogoś czy zrobiłaby mi taką lalkę.. będę próbować pytać się, może mi się uda kiedyś kurded83dde14
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  15 lutego 2018
Sarna
Sarna: ja sama nie potrafię, nie mam takich materiałów, to nie jest takie łatwe jak wygląda

Dramat.

Nie do pomyślenia byłby kilkadziesiąt lat temu. Nasi rodzice szyli takie laleczki, pacynki na ZPT. Gimby nie znajo a to były zajęcia prac technicznych w szkole. Natomiast nasi dziadowie a raczej bacie, prababki miały tylko zabawki drewniane i szmaciane bo innych nie było. Często samemu się robiło takie zabawki w uboższych domach.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  15 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Taktyczny post obserwujący rozwój sytuacji.

+

Sarna
Sarna: co potrafią szyć

U mnie w domu jest maszyna do szycia ale mi się nie chce. Poza tym gdybym złamał igłę, co często się zdarza, to poszłabyś w koszty.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.