Jozef84
Jozef84
  5 lutego 2018 (pierwszy post)

Czy nienawiść zabija?
A co jeśli człowiek najbardziej boi się swoich własnych uczuć i emocji?
Gdy wspomnienia to jedyna pamiątka jaka zostaje?
Jak odróżnić prawdę od fałszu?
Jak poznać Boga i samego siebie?
:) Tyle pytań

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018
Eldim
Eldim: byłem bardzo religijnym człowiekiem.

bycie religijnym w tych czasach to troche za mało, to było modne wiele dziesiąt lat temu d83dde09
czlowiek84
czlowiek84
  11 lutego 2018

Fakty: Szatan - kłamstwo, głupota, cierpienie, ból, obojętność, iluzja, kicz, złośliwość, smutek(depresja :)).
Bóg - Dobro, harmonia, radość, szczęście, mądrość.
Przecież od początku szukałem szczęścia i cierpiałem, znałeś moje marzenia i coś mi tam dałeś by srogo mnie upokorzyć. Po co się odnoszę do kłamstwa, to ja nie wiem. Choroby były Ci potrzebne do tego co tam w rzeczywistości robiłeś z ciałem, to nie jest najgorsze bo niszczyłeś ducha. :) Zabawne jak cierpliwie znosiłem cierpienia. Uważaj bo uwierzę, że człowiek rodzi się z grzechu w 36 tygodni. :) Cyferki są potrzebne o tyle aby wprowadzić paranoje. :) Co mogę się domyślać, że zło nie jest pierwotnym stanem, nie zauważyłem jak za dorbo otrzymałem zło, a za zło byłem nagradzany, oczywiście nagroda to kolejna pułapka.

czlowiek84
czlowiek84
  11 lutego 2018

złośliwość rzeczy martwych :) złośliwość otoczenia albo pogody. :) Z tego można albo się śmiać albo cierpliwie robić swoje. :)

czlowiek84
czlowiek84
  11 lutego 2018

Fakty: nigdy nie obwinię Boga za cierpienia.

JolaOrlowska
Posty: 1 (po ~3 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
JolaOrlowska
  26 lutego 2018

aha

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  26 lutego 2018

Czy nienawiść zabija?
Nienawiść nie ale może prowadzic do zabijania.

A co jeśli człowiek najbardziej boi się swoich własnych uczuć i emocji?
Jesli sie boisz tych negatywnych to potrzebujesz porady specjalisty ( nie księdza ). Jesli to te pozytywne - tak bywa.

Gdy wspomnienia to jedyna pamiątka jaka zostaje?
???? Walenie konia to pewna alternatywa ale seks z kobietą jest dużo fajniejszy. Chyba juz Ci o tym wspominalem. Uwierz mi :)

Jak poznać Boga i samego siebie?
Bóg to najmniej logiczne i oparte na najwiekszej liczbie zalożeń wytlumaczenie na wszystko, wiec najmniej prawdopodobne.
Nie ma możliwości poznania czegoś co może sie co wedlug wierzeń jest "nieskonczone".

Sarna
Sarna
  26 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nienawiść zabija?

nie ma nawet jednej osoby której nienawidzę, co to znaczy?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.