Minini
Minini
  2 lutego 2018 (pierwszy post)

Chciałabym zapytać czy powinnam oddać swojemu byłemu chłopakowi jego rzeczy tj. Koszulki, zdj.z dzieciństwa itd ?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  11 lutego 2018
Minini
Minini: Chciałabym zapytać czy powinnam oddać swojemu byłemu chłopakowi jego rzeczy tj. Koszulki, zdj.z dzieciństwa itd ?

Na poczatek zapytaj - sms, tel., co masz zrobic z rzeczami jakie Ci po nim zostaly. czy chce je zabrac, czy masz wywalic. Jak odpowie aby wywalic wtedy zrob to co podpowiadaja powyzej np. oddaj biednym :) Jak zechce odzyskac, zwroc...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: tak bo bedziesz nieszczesliwa

Konto usunięte
Konto usunięte: a najlepiej to spalic

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiscie bym spalił

Konto usunięte
Konto usunięte: Nalezy rozstawac sie w harmonii, bez zadnych pretensji, w pełnej akceptacji tego co jest

Człowieku ty jesteś skrajnie rozchwiany emocjonalnie wręcz niebezpieczny. Co jeden post zmieniasz zdanie czyli co 4 minuty. Prezentujesz postawy totalnie odmienne. Najpierw sugerujesz oddać rzeczy, zaraz później spalić a następnie zaakceptowanie "tego co jest".

Konto usunięte
Konto usunięte: w nowym zwiazku bo jego energia nadal bedzie na ciebie wpływac

To już daleko idące dywagacje. Autorka nie pisała nic aby była w nowym związku. Może nie będzie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.