Dragon842
Dragon842
  30 stycznia 2018 (pierwszy post)

Jak mija wieczór? Jutro do pracy więc trzeba odpocząć, z drugiej strony czasami brak połówki serca daje o sobie znać. Na szczęście jest praca i człowiek niema czasu tyle myśleć. W Polsce są najpiękniejsze kobiety bo łączą w sobie słowiańską urodę i gorące serce. Oczywiście mówimy albo jak kto woli piszemy o prawdziwych naturalnych kobietach które nie przykładają sobie telefonu do twarzy albo wypinają biustu by zrobić sobie zdjęcie ale o kobietach inteligentnych rozmownych które dostrzegają coś więcej niż tylko urodę szpan. Coraz mniej takich jest kobiet ale na pewno są. Każdy z nas jest wyjątkowy na swój sposób ale prawdziwą sztuką jest akceptacja człowieka takim jakim jest mimo wad które posiada bo właśnie wtedy może powstać gorące uczucie gdy wady nie przysłaniają tego co najważniejsze. Życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy.

openworkboy
openworkboy
  3 lutego 2018
Panthera
Panthera: openworkboy: Nie przesadzajcie. Skończcie już zalizywać polkom dupy jak pod jemiołą bo naprawdę rzygać się chce. One mają największą bekę właśnie z takich jak Wy i drwią sobie z Was na każdym kroku. Naiwni jesteście. Wstyd. Wstyd ze Polak Polce wilkiem. Takim jak wy to bym tylko oczy wydlubala. Nie znasz polowy wlasnego narodu, a obrazasz, stulejarzu i ciemna pało.


Nie obrażam tylko mówię o Was prawdę. Zapracowałyście sobie na taką opinię. To Ty obrażasz, bo "moja racja jest racja najmojsza"
"Polak Polce wilkiem" - nie bezpodstawnie. I nie bez wzajemności skoro same lecicie się z ciapatymi grzmocić to już wiemy za kogo nas macie skoro wolicie ich od nas.

"Nie znasz połowy własnego narodu". Znam za to drugie pół i wystarczy w zupełności. I jak tu być patriotą. Już wyrosłem z pobudek "a la narodowiec" (choć lewackimi zachowaniami dalej gardzę). Realia życia w tym kraju i patologiczne zachowania rodaków skutecznie potrafią wyleczyć z patriotyzmu. Mamy się czego wstydzić. Mamy też z czego być dumni (nie z Polek na pewno i nie z Ciebie).
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  3 lutego 2018

Jakie czasy takie kobiety ,ja nie widzę nic złego w makijażu robieniu sobie fotek i tym podobnych spraw Polskie kobiety nie będą żyć jak np 20 lat temu zresztą tak jest na całym świecie nie licząc innych kulturowo.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 lutego 2018
Panthera
Panthera: Wstyd ze Polak Polce wilkiem. Takim jak wy to bym tylko oczy wydlubala. Nie znasz polowy wlasnego narodu, a obrazasz, stulejarzu i ciemna pało.

dawaj Panthera, do boju "tera"
niech samce drżą jak jasna cholera

buahahaha, myślisz, że w tym wydaniu będziesz bardziej wiarygodna?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  9 lutego 2018
Panthera
Panthera: Wstyd ze Polak Polce wilkiem

to naszczescie zadkosc nie ma sie co przejmowac jednostkami, mającymi problem z sobą samymi ;)
MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  9 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Kochajcie sie wzajemnie bo w miłosci siła, ona stanowi o jednosci, o sile narodu, nie mieszajcie w to swych iluzji, iluzorycznych wad, bądz słabosci ... po prostu zdobądzcie sie na cos, co to przekracza. Rzeczywistość jest twym lustrem :) ;) Jezeli z poziomu serca bedziesz wszystkich widział, czynisz dla niego wiecej niz powiedzenie jednego słowa, bo w ten sposob budzisz w nim co uspione, piekne, wzniosłe, co jest poza ludzkimi iluzorycznymi ograniczeniami :) ;)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 lutego 2018

Ja to doczytalem do tego momentu ze kobiety robia sie na takie jakie sie robia bo faceci tak chca :D :D :D biedne, ubezwlasnowolnione istotki :D

GeislerP
GeislerP
  16 lutego 2018

Witam akurat to negatywne wczoraj odczułem od polki w Niemczech podziękowanie za dobry gest. Wypominkami za dobre ... nie ma co sie za wiele angażować w dobro innych. Nawet słowa dziękuję się nie uslyszy. Okropne jak my się tu traktujemy Polacy na obczyźnie..

GeislerP
GeislerP
  16 lutego 2018

Obraźliwe dyskusje dyskusje ... dlaczego tak my nie żydzi. Jak będziemy się tak wasnic to znowu Obcy rozbirora Polskę na części i potem trwoga i do Boga. Pomyślcie nad sobą wpierw. Niech każdy siebie plubi to do innych... będziesz inny jak jesteś a nie "na bagnety"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.