| Fotka.com
Dragon842
Dragon842
  30 January 2018 (pierwszy post)

Jak mija wieczór? Jutro do pracy więc trzeba odpocząć, z drugiej strony czasami brak połówki serca daje o sobie znać. Na szczęście jest praca i człowiek niema czasu tyle myśleć. W Polsce są najpiękniejsze kobiety bo łączą w sobie słowiańską urodę i gorące serce. Oczywiście mówimy albo jak kto woli piszemy o prawdziwych naturalnych kobietach które nie przykładają sobie telefonu do twarzy albo wypinają biustu by zrobić sobie zdjęcie ale o kobietach inteligentnych rozmownych które dostrzegają coś więcej niż tylko urodę szpan. Coraz mniej takich jest kobiet ale na pewno są. Każdy z nas jest wyjątkowy na swój sposób ale prawdziwą sztuką jest akceptacja człowieka takim jakim jest mimo wad które posiada bo właśnie wtedy może powstać gorące uczucie gdy wady nie przysłaniają tego co najważniejsze. Życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy.

uwaga
uwaga
  30 January 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mija wieczór?.

Ciezko będzie mijał, długa podróż czeka do polski. Do pracy nie urlop.
Dragon842
Dragon842
  30 January 2018

To ja życzę szerokiej drogi

favouritenick
favouritenick
  30 January 2018

Rozpisujesz się o kobietach, ale o mężczyznach można napisać, że jedynie szukają zaspokojenia potrzeby niż uczucia, większość obecnie tylko na tym się opiera. To smutne, nie da się z nikim popisać/porozmawiać aby nie było tematu seksu, tylko to wam w głowach ale pretensje do kobiet, że robią się na puste lale skoro takich faceci oczekują.

absti
Posty: 190 (po ~218 znaków)
Reputacja: -57 | BluzgometrTM: 7
absti
  31 January 2018

o jakich ty uczuciach mówisz? samice myślą o 2 ale żeby to dostać.

ichabod
ichabod
  31 January 2018

Najpierw generalizujesz, a później od razu przechodzisz do wydzielania grupy, która wpasowuje się w Twój ideał; weź się zdecyduj co chcesz przekazać. A i pisanie w stylu Coelho - czyli oczywiste oczywistości - już dawno wyszło z mody.

Z innej beczki, przez te wszystkie lata jak widzę Ciebie tutaj na forum zawsze stawiasz siebie w roli ofiary, czytaj: o ten wielki brzydki świat mnie nie rozumie i nie akceptuje. Zabrzmię może trochę jak część tej plagi, która niszczy nasze społeczeństwo zwanej 'coachami wszelakimi', ale może czas zmienić swoje podejście, bo to raczej w nim tkwi powód Twoich niepowodzeń. Jak robisz z siebie ofiarę, to tak widzą Ciebie inni.

PableiroS
PableiroS
  31 January 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: przez te wszystkie lata jak widzę Ciebie tutaj na forum zawsze stawiasz siebie w roli ofiary

Zgadzam się z tym stwierdzeniem całkowicie. Może zabrzmi to okrutnie, ale użytkownik ten w każdym bezsensownym, założonym przez siebie temacie, za przeproszeniem "liże dupę" kobietom na tym portalu. Sory Dragon, ale musiałem to napisać, bo już mnie mdli od czytania Twoich pseudo-filozoficznych rozważań na temat ludzkiej egzystencji.

Co do robienia z siebie ofiary losu, doskonale oddaje to ten oto przykład:
Konto usunięte
Konto usunięte: z drugiej strony czasami brak połówki serca daje o sobie znać

Człowieku, nie jesteś jedyną samotną osobą na tym portalu! Setki tysięcy innych osób jest w identycznej sytuacji, a jednak nie piszą co chwila postów jak jest im z tym źle, nie spamują na forum, wolą zachować to dla siebie. Zrozum w końcu, że oni robią bardzo dobrze, a Ty sam siebie pogrążasz, uzyskując wynik odwrotny do zamierzonego:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak robisz z siebie ofiarę, to tak widzą Ciebie inni.


To tyle ode mnie, zastanów się lepiej nad swoim postępowaniem i czy warto dalej zaśmiecać forum swoimi wypocinami.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  31 January 2018

Twardym trzeba być, a połówkę zawsze można mieć w lodówce.

TrupUmarlak
TrupUmarlak
  1 February 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W Polsce są najpiękniejsze kobiety bo łączą w sobie słowiańską urodę i gorące serce.

Generalizowanie, pochlebstwa, truizm.

Konto usunięte
Konto usunięte: o mężczyznach można napisać, że jedynie szukają zaspokojenia potrzeby niż uczucia, większość obecnie tylko na tym się opiera

To jest efekt rewolucji seksualnej Wilhelma Reicha. Generalnie schemat jest następujący: wmówić społeczeństwu że seks jest celem samym w sobie aby zapewniać wyłącznie hedonistyczną przyjemność do której każdy powinien mieć nieograniczony dostęp ---> kobiety stają się rozwiązłe ---> mężczyźni nie muszą starać się o kobiety ze względu na ich rozwiązłość ---> rozbijane są więzi utrwalające związki takie jak wierność, wspólne wychowanie dzieci, satysfakcja z posiadania niewielkiej ilości partnerów seksualnych ---> patologizacja życia społecznego.
Jest to oczywiście duże uproszczenie, ale do tego to się sprowadza.
Andrusek1984
Posty: 13 (po ~105 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
Andrusek1984
  2 February 2018
d83dde14No niestety ale dziadostwo seksualne jest wszedzie promowane aby postepowac gorzej jak zwierzeta a zawierzetom nadaje sie prawa ludzkie a ludzi szczuje sie przeciw sobie i wojna plci.
O5O
O5O
  2 February 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mija wieczór?
Minął z herbatka i ksiazka. ;-)
Konto usunięte
Konto usunięte: czasami brak połówki serca daje o sobie znać. Na szczęście jest praca i człowiek niema czasu tyle myśleć.
Ale powrot z pracy gdy druga polowka na Ciebie czeka jest bardzo przyjemny. ;-)
Nie ma co się nad sobą i uzalac, tylko stanąć na wysokości zadania i znaleźć sobie odpowiednią partnerkę której jak widać bardzo potrzebujesz.
Konto usunięte
Konto usunięte: W Polsce są najpiękniejsze kobiety bo łączą w sobie słowiańską urodę i gorące serce. Oczywiście mówimy albo jak kto woli piszemy o prawdziwych naturalnych kobietach które nie przykładają sobie telefonu do twarzy albo wypinają biustu by zrobić sobie zdjęcie ale o kobietach inteligentnych rozmownych które dostrzegają coś więcej niż tylko urodę szpan. Coraz mniej takich jest kobiet ale na pewno są.
Oczywiscie ze sa, nie kazda jest taka plytka tudziez pusta.
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy z nas jest wyjątkowy na swój sposób ale prawdziwą sztuką jest akceptacja człowieka takim jakim jest mimo wad które posiada
Jak najbardziej sie zgadzam ;-)
Konto usunięte
Konto usunięte: Życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy.
Wzajemnie. ;-)
Konto usunięte
Konto usunięte: Twardym trzeba być, a połówkę zawsze można mieć w lodówce.
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozpisujesz się o kobietach, ale o mężczyznach można napisać, że jedynie szukają zaspokojenia potrzeby niż uczucia, większość obecnie tylko na tym się opiera. To smutne, nie da się z nikim popisać/porozmawiać aby nie było tematu seksu, tylko to wam w głowach ale pretensje do kobiet, że robią się na puste lale skoro takich faceci oczekują.
Zgadzam się, o facetach również można wiele napisać i to niekoniecznie pozytywów. Większość na tym portalu właśnie jest taka jak wspomnialas, czat, kamerki czy wiadomosci prywatne.. Sam sponsoring i inne zbdety, ale dobrze że nie wszyscy są tacy sami bo są i normalni faceci z którymi można porozmawiać na wszelakie normalne i na poziomie tematy. :-)
favouritenick
favouritenick
  2 February 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ale dobrze że nie wszyscy są tacy sami bo są i normalni faceci z którymi można porozmawiać na wszelakie normalne i na poziomie tematy. :-)


w sumie racja, ale ostatnio coraz mniej takich egzemplarzy, czyżby gatunek na wymarciu?
Nappa
Nappa
  2 February 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mija wieczór.

Całkiem fajnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Polskie kobiety
Najładniejsze są krótko i na temat :ziober2:
openworkboy
openworkboy
  2 February 2018

Bzdura wierutna. Chyba że by porównywać je z Niemkami albo Belgijkami.Nie przesadzajcie. Skończcie już zalizywać polkom dupy jak pod jemiołą bo naprawdę rzygać się chce. One mają największą bekę właśnie z takich jak Wy i drwią sobie z Was na każdym kroku. Naiwni jesteście. Wstyd.

Panthera
Panthera
  3 February 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przesadzajcie. Skończcie już zalizywać polkom dupy jak pod jemiołą bo naprawdę rzygać się chce. One mają największą bekę właśnie z takich jak Wy i drwią sobie z Was na każdym kroku. Naiwni jesteście. Wstyd.


Wstyd ze Polak Polce wilkiem. Takim jak wy to bym tylko oczy wydlubala. Nie znasz polowy wlasnego narodu, a obrazasz, stulejarzu i ciemna pało.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.