Superkowo
Posty: 2 (po ~73 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
Superkowo
  27 stycznia 2018 (pierwszy post)

Jak można kogoś zapoznać jak i tak ta osoba nie pisze

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  13 lutego 2018
Superkowo
Superkowo: żałosne

dokładnie
...Ignorance is bliss...
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  14 lutego 2018

Jak dla mnie to kobiety już się same zapętliły w tych swoich oczekiwaniach wobec swojego potencjalnego ideału "Prawdziwego Mężczyzny" nie zdając sobie prawy , iż takowy może nawet nie istnieje , pomijając już fakt standardowego modelu 180cm o sylwetce herculesa i zarazem z wysokim statusem społecznym o wysokim wynagrodzeniu , to myślę , że to ocenianie kogoś przez internet czy ktoś jest ciekawy czy nudny jest całkowicie bezsensowne , gdyż w świecie rzeczywistym sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej , bo dochodzi jeszcze wiele tematów z otoczenia do rozmowy i ktoś kto tutaj dużo piszę może mało mówić na żywo , a zarazem może być odwrotnie....A po za tym prawda jest taka , iż jak chociaż jedna osoba z towarzystwa jest tkz "gadułą" , to dialog się potoczy , także jak jest milczenie to nie można obwinić za to tylko jednej ze stron i posądzić jej o bycie nudnym , po prostu ktoś może mieć inne zainteresowania i tyle , każdy ma prawo być innym , jedni to rozumieją następni nie i woleli by narzucić swoje myślenie drugiej osobie i jeszcze zaprogramować ją aby była taka jaką chcę . I teraz należy zadać sobie kluczowe pytanie , czy przetrwanie związku zależy od wspólnych zainteresowań i gadatliwości czy też nie ... Lepiej jest mówić dwa słowa a mądrze niż 1000 słów bezmyślnej pustej mowy i obgadywania ...

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

ImTheOne91
ImTheOne91
  15 lutego 2018

Serio ktoś przywiazuje wage do tego tak/nie? Pomijajac fakt, ze strasznie to tinderem jedzie to z nudow daje randomowo tak/nie bez przywiazywania uwagi do tego co komu dalem. Dawniej x lat temu jak byly oceny na fotce pamietam oburzenie gwiazdek gdy dostaly ocene inna niz 10 czy 11 ;p
A obecnie hmmm duzo z tego co na fotce pozostało trąci sztucznoscia i niedowartosciowaniem. W zasadzie to nie potrafie sam sobie odpowiedziec po co tu zagladam, chyba mam ostatnio za duzo wolnego czasu ;p

Nappa
Nappa
  15 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawniej x lat temu jak byly oceny na fotce pamietam oburzenie gwiazdek gdy dostaly ocene inna niz 10 czy 11 ;p

Nie wspominając o ocenie 1 lub 2 zagrały by za tą ocenę, kupno Pakiet Gwiazda była z strony panny lub kupno "srebnych" żeby móc sobie usunąć te 1 i 2 :mrgreen:
A co do decyzji dobre to jest podoba się dajesz "TAK" nie podoba się dajesz "NIE" krótko i szczere ocenianie.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 lutego 2018

To nie jest problem jedynie fotki. Wszedzie tak jest. Jak juz podroslem to stwierdzilem tak jak kolega powyzej. Typiarki przychodza tu po to zebyscie im wlazili w dupe. Czesciej to dziala niz zaczynanie rozmowy w nietypowy sposob.

ImTheOne91
ImTheOne91
  16 lutego 2018

Czy to nie jest raczej tak, ze "typiarki" maja dosc miliona takich samych rozmow, ktore sa niczym kopiuj>wklej z szablonu? Okej x karyn szuka tu tylko poklasku lub bolca, spoko. Ale serio nie trudno mi uwierzyc w fakt, ze gdy "loszka" jest 4/10 wzwyz to ma "milion" rozmowcow dziennie, gdzie dla 40% z nich kreatywnosc konczy sie na napisaniu "hej, co tam" kolejne 40% nie ogarnia nawet stoaunkowo poprawnej polszczyzny, a 5% wysyla zdjecia swojego przyrodzenia... sam poziom tego forum mowi wiele o bywalcach tego portalu ;)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to nie jest raczej tak, ze "typiarki" maja dosc miliona takich samych rozmow, ktore sa niczym kopiuj>wklej z szablonu? Okej x karyn szuka tu tylko poklasku lub bolca, spoko. Ale serio nie trudno mi uwierzyc w fakt, ze gdy "loszka" jest 4/10 wzwyz to ma "milion" rozmowcow dziennie, gdzie dla 40% z nich kreatywnosc konczy sie na napisaniu "hej, co tam" kolejne 40% nie ogarnia nawet stoaunkowo poprawnej polszczyzny, a 5% wysyla zdjecia swojego przyrodzenia... sam poziom tego forum mowi wiele o bywalcach tego portalu ;)


Napisz kreatywnie albo wjezdzaj z komplementem to zobaczysz. Jak im pisze milion typow hej co tam to co tu jeszcze robia?
Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  17 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to nie jest raczej tak, ze "typiarki" maja dosc miliona takich samych rozmow, ktore sa niczym kopiuj>wklej z szablonu?
Dokładnie tak, ja osobiście odczytuję wiadomości, bo sprawdzam czy to nie jakieś zgłoszenie. A już uwielbiam jak piszą do mnie "mmmmm ładne ciałko" i w tym momencie się pytam "gdzie Ty kuźwa widzisz moje ciało, na którym zdjęciu?" xD + większość na pw szuka seksu wrażeń etc. a po cóż mi marnowanie czasu na desperatów :V

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  17 lutego 2018
Zua
Zua: A już uwielbiam jak piszą do mnie "mmmmm ładne ciałko"

Znam to, do mnie też tak piszą.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 lutego 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Zua: A już uwielbiam jak piszą do mnie "mmmmm ładne ciałko" Znam to, do mnie też tak piszą.

Do mnie tez.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 lutego 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Zua: A już uwielbiam jak piszą do mnie "mmmmm ładne ciałko" Znam to, do mnie też tak piszą.

Do mnie tez.
Korzystajac z okazji wspomnie ze typiary maja rownie bezsensowna bajere jak typy.
Ulubionym kobiecym tekstem na rozpoczecie rozmowy jest " :) " ( doslownie )
Jest to zwrot-klucz pelen ukrytych przekazow podprogowych.
Oczywiscie nie mam z tym problemu jesli nie slysze pjepszenia ze faceci siamto sramto pierdamto.
WeronikaAnastazja
WeronikaAnastazja
  21 lutego 2018

Cześć

Violka84
Violka84
  25 lutego 2018

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę,że nie każdy widzi zdjęcie w opcji TAK lub NIE bo nie ma "super zdolności".Dlatego warto po prostu napisać,byle nie "hej"czy "co tam"jak to kolezanka wyżej napisała

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  27 lutego 2018

Eritacus , popieram... Ale są tu też normalne kobiety . fakt faktem, że na fotce jest pełno szlaufów ale takich typowych .... normalna kobieta nie będzie robiła sobie zdjęcia w bieliźnie z wywalony cyckami. trochę jest to irytujące że tak dużo kobiet się nie szanuje. Im bardziej chodzi o sam seks niż stworzenie jakieś stałego związku. nie ma co się łudzić.takie szukają zamożnych pacjentów. tylko problem polega na tym że tym normalnym facetem pozmieniały się priorytety. na co komu lalkę jak już wyrasta z zabawek.

RedRiding
RedRiding
  4 kwietnia 2018

I to mi się tutaj podoba najbardziej xd Samemu wyglądać jak szlauf i sugerować, że się jest samemu, bo przebiera się w kobietach jak w ulęgałkach xd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.