Superkowo
Posty: 2 (po ~73 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
Superkowo
  27 stycznia 2018 (pierwszy post)

Jak można kogoś zapoznać jak i tak ta osoba nie pisze

xStrawberry
xStrawberry
  30 stycznia 2018

Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to również dodam coś od siebie na ten temat... moim zdaniem dodanie tej opcji z TAK I NIE bardzo zepsuło fotkę i utrudnia to poznanie kogoś interesującego, kiedyś mogłam wyjść na profil i zobaczyć opis, który opowiadał dużo więcej niż tych kilka zainteresowań czy same zdjęcia. Bo czym się dziwić, że dziewczyny wybierają tylko tych przystojnych, skoro to właśnie w większości po wyglądzie mogą tylko ocenić.
Z tego co widzę należę do jednej z niewielu, które odpisują na wszystkie wiadomości, nieważne jak bardzo krótkie czy nieorginalnie, bo czasem właśnie z takich wiadomości powstają najciekawsze konserwacje i jestem tego zdania, że każdy powinien dostać szansę. Ale oczywiście muszę zgodzić się z koleżanką powyżej, bo zdecydowanie przyjemniej odpisuje się na interesujące wiadomości niż zwykłe "hej".

PableiroS
PableiroS
  30 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co widzę należę do jednej z niewielu, które odpisują na wszystkie wiadomości

To jest bardzo ciekawe, bo jak ktoś daje Ci do zrozumienia, że interesuje go tylko seks lub od razu wysyła zdjęcie swojej maczugi do oceny, to dalej prowadzisz z takim osobnikiem konwersację? ;) Pytam szczerze, nie ze złośliwości.
xStrawberry
xStrawberry
  30 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: że interesuje go tylko seks lub od razu wysyła zdjęcie swojej maczugi do oceny, to dalej prowadzisz z takim osobnikiem konwersację? ;)


No okay.. tu masz rację, w takiej sytuacji nie odpiszę, bo po prostu nie jestem czymś takim zainteresowana, ale poza tym odpowiadam naprawdę na wszystkie wiadomości, a to jest wyjątek
PableiroS
PableiroS
  30 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: w takiej sytuacji nie odpiszę, bo po prostu nie jestem czymś takim zainteresowana

Popsułaś tym stwierdzeniem humor dużej ilości facetów na tym portalu, którzy po Twoim pierwszym poście w tym temacie jeszcze mieli nadzieję :)
Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym odpowiadam naprawdę na wszystkie wiadomości

To się chwali i ceni, serio, bo to rzadkość tutaj, tak trzymaj dziewczyno ;)
xStrawberry
xStrawberry
  30 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Popsułaś tym stwierdzeniem humor dużej ilości facetów na tym portalu

Bardzo mi przykro, ale jakoś wgl nie wierzę, że jakakolwiek dziewczyna tutaj byłaby czymś takim zainteresowana... oczywiście mogę się mylić. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To się chwali i ceni, serio, bo to rzadkość tutaj, tak trzymaj dziewczyno ;)

Dziękuję bardzo, ale ja to robię dla siebie, a nie dla innych, bo w końcu też tu po to jestem, żeby poznać jakiś fajnych ludzi :)
PableiroS
PableiroS
  30 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś wgl nie wierzę, że jakakolwiek dziewczyna tutaj byłaby czymś takim zainteresowana

Rzeczywistość jest niestety inna, tutaj jak i wszędzie są takie co szukają sponsora albo seksu bez zobowiązań. Są też takie, które zakładają tu konta żeby się dowartościować poprzez czytanie wiadomości od napaleńców.
Konto usunięte
Konto usunięte: w końcu też tu po to jestem, żeby poznać jakiś fajnych ludzi

Takie jest założenie tego portalu, żeby mogli się tu poznać fajni, a przede wszystkim normalni ludzie, których nie interesuje tylko sfera fizyczna człowieka.
vinorosso
vinorosso
  1 lutego 2018

Nie trzeba nic nikomu pokazywac czy okazywac sie atrakcyjnym, Wystarczy byc soba , bo gra aktorska jest doceniana w teatrze. Duzo osob tutaj uwaza ta strone za rozrywke i nie traktuje tego na powaznie , oprocz tego ze jest wiele profili fikcyjnych tylko po to zeby przyciagnac Twoja uwage i zebys siedzial przed kompem caly dzien. Sa jednak odoby prawdziwe , i znajdziecie sie z czasem.

TrupUmarlak
TrupUmarlak
  1 lutego 2018
Superkowo
Superkowo: Jak można kogoś zapoznać jak i tak ta osoba nie pisze

Wychodząc z takich założeń - nie można kogoś poznać, jeśli ta osoba nie ma ochoty na rozmowę #BanalneWnioski
Panthera
Panthera
  3 lutego 2018

Nikt nie ma obowiazku pisac zagadywac jesli ma miliony wiadomosci od stulejarzy na ktore nie nadaza odpisywac.

Eritacus
Eritacus
  3 lutego 2018

@Panthera Masz jeszcze kilka lat, tak koło 30 Twoja wartość na rynku matrymonialnym spadnie niemal do zera ;) Stulejarze, jak to określiłaś tych mężczyzn, będą w tym czasie mieć kariery, pracować jako inżynierzy, mieć własne firmy. Wtedy nie będą Cię chcieć.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 lutego 2018

@Eritacus
bzdura do kwadratu, jak będzie mądra, zainwestuje w siebie to będzie mogła stawiać warunki i przebierać wśród samczych ofert

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Eritacus
Eritacus
  4 lutego 2018

Serio w to wierzysz? Śmieszą mnie kobiety co naoglądają się "Seksu w Wielkim Mieście", wierzą w bzdury typu "50 to tak jak dawniej 40", że pierwsze trzeba zrobić karierę itd. Prawda jest taka, że mężczyzn interesuje to czy kobieta nadaje się na matkę dla dziecka, dlatego oceniamy wygląd kobiety. Uroda świadczy o zdrowym trybie życia i braku nagromadzenia recesywnych negatywnych mutacji genów, co warunkuje zdrowie potomstwa.

Widzę poza tym, że Cię zabolało moje stwierdzenie, bo masz 30 lat :D Ja to kierowałem do Panthery, w odpowiedzi na jej pogardę kierowaną do mężczyzn do niej piszących. Nie wiem jakie Ty prowadzisz życie, ale Panthera już teraz ma poważną nadwagę...

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Serio w to wierzysz?

nie muszę, jestem tego przykładem

Konto usunięte
Konto usunięte: Śmieszą mnie kobiety co naoglądają się "Seksu w Wielkim Mieście", wierzą w bzdury typu "50 to tak jak dawniej 40", że pierwsze trzeba zrobić karierę itd

rozumiem, że wyznajesz filozofię chłopa, tyrającego w pocie czoła, którego obowiązkiem jest utrzymanie rodziny itd.

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda jest taka, że mężczyzn interesuje to czy kobieta nadaje się na matkę dla dziecka

nie tylko, lubią te uległe, niezależnych boją się, nadal pokutuje w nich mit, że słuchanie kobiet jest niemęskie

Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego oceniamy wygląd kobiety.

wg jakich parametrów, oprócz własnych kryteriów wizualnych?

Konto usunięte
Konto usunięte: Uroda świadczy o zdrowym trybie życia i braku nagromadzenia recesywnych negatywnych mutacji genów, co warunkuje zdrowie potomstwa


Nobel należy ci się jak psu micha

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę poza tym, że Cię zabolało moje stwierdzenie, bo masz 30 lat :D

tak, bardzo, bo mam 30 lat

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to kierowałem do Panthery, w odpowiedzi na jej pogardę kierowaną do mężczyzn do niej piszących.

rozumiem, przepraszam, najmocniej przepraszam

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jakie Ty prowadzisz życie

szare i nijakie

Konto usunięte
Konto usunięte: ale Panthera już teraz ma poważną nadwagę...

no nie gadaj, przytyło się babie? a dużo?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Bartulooo
Bartulooo
  4 lutego 2018

Co do przedmowcow pelna zgoda.Ale gdzie poznawac to jest juz inna sprawa.Co do tego tak.Mysle ze warto sie zastanowic by dawac serca od tak na piekne oczy.Tutaj przeczytalem fajny opis tego zjawiska.Powiem wiecej osob kobiet chcacych kogos poznac jest tu znikoma ilosc.A samo hej.No kurcze jezeli goscie piszac do 20kobiet dluzsza wypowiedz nie dostana odpowiedzi,to niech sie kobiety zastanowia czy to hej to nie jest ostrozne rozpoczecie rozmowy.

Eritacus
Eritacus
  5 lutego 2018

Chociaż to nie do końca jest tak, że wszystkie kobiety tutaj chcą się tylko dowartościować... Zauważyłem, że jest tu masa kobiet z małymi dzieciakami, szukających frajerad83dde02

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.