Jozef84
Jozef84
  19 stycznia 2018 (pierwszy post)

Co sądzicie o tym, że świat to iluzja/złudzenie?

Erf
Erf
  21 stycznia 2018
Jozef84
Jozef84: Dezintegracja pozytywna już to słyszałem. Jestem zły i to słuszna kara za moje winy. Właśnie ta Dezintegracja.

Słodkie są te Twoje odpowiedzi z dupy. :-D
Dragon842
Dragon842
  21 stycznia 2018

Świat to teatr,nasze życie to scena a my jesteśmy aktorami. To od nas zależy jak nas będą inni dostrzegali i jak zapamiętają.

Sarna
Sarna
  21 stycznia 2018
Jozef84
Jozef84: Co sądzicie o tym, że świat to iluzja/złudzenie?

na przestrzeni wszechświata jesteśmy nic nie znaczącą bakterią, przez przypadek powstaliśmy.. pewnie długo tu nie zagościmy.. tzn my jako ja czy Ty... to na pewno nie.
więc żyjcie tak jakbyście chcieli, nie tak jak inni wam mówią, za krótko tu jesteśmy żebyśmy żyli tylko z góry narzuconymi zasadami i regułami, to że inni tak robią nie znaczy ze Ty też tak musisz... no ale wszystko w granicach żeby nie oszaleć.
Radeczekk93
Posty: 91 (po ~244 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 14
Radeczekk93
  22 stycznia 2018

Nie jesteśmy przypadkiem.. Tylko od nas zależy, czy będziemy ponownie wcielać się na tej bagiennej, czyśćcowej o średnim rygorze planecie. Zostaliśmy tu zesłani (nasza dusza), by odpokutować zło wyrządzone w poprzednich wcieleniach...

Sarna
Sarna
  22 stycznia 2018
Radeczekk93
Radeczekk93: Zostaliśmy tu zesłani (nasza dusza), by odpokutować zło wyrządzone w poprzednich wcieleniach...

chciałabym w to wierzyć... a co jeśli na tej planecie jesteśmy gorsi niż w poprzednim wcieleniu? co jak nie odpokutujesz? dostaniesz kolejne życie na kolejna poprawę? więc nie warto byc dobrym :D w nagrodę dostaniesz kolejne życie yeahhh.
Radeczekk93
Posty: 91 (po ~244 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 14
Radeczekk93
  22 stycznia 2018

jak jesteśmy gorsi to tu wracamy albo trafiamy na planetę o większym rygorze, (sami po śmierci o tym decydujemy, bo nie możemy patrzeć na to jak żyliśmy, czując te ciepło i miłość tam :)) ale zmienić się jest jeszcze trudniej :D dusza ma 6500 lat więc trochę tych szans mamy. W nagrodę możemy trafić na planetę gdzie nie ma zła, jest tylko miłość, szczęście i zabawa, brak pieniędzy, jeden język...wszystko jest wspólne

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 stycznia 2018

To twoja autorska koncepcja czy opierasz się o jakiś konkretny pogląd?

Podejmujesz wyzwanie?
Radeczekk93
Posty: 91 (po ~244 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 14
Radeczekk93
  22 stycznia 2018

otwórzcie się na Boga a wszystko dokładnie wam pokażą np jak wygląda świat, jak człowiek funkcjonuje, kosmos, naddusza, ewolucja, jak jest na innych planetach, ale na początku uczą człowieczeństwa...

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  9 lutego 2018

Tak to czesc gry iluzji ;) co nie znaczy ze iluzja nie jest prawdziwa, kazde ja jest czescią gry iluzji d83dde09

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  9 lutego 2018

ja jestem oznacza integralną całosc czyli to co wewnatrz i na zewnatrz w rownowadze, to nam daje obraz całosci odroznic iluzje od czystego bytu, w czystym bycie po prostu sie jest w nim nie ma zadnej gry osobowosci 263a

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  9 lutego 2018
Radeczekk93
Radeczekk93: Nie jesteśmy przypadkiem.. Tylko od nas zależy, czy będziemy ponownie wcielać się na tej bagiennej, czyśćcowej o średnim rygorze planecie. Zostaliśmy tu zesłani (nasza dusza), by odpokutować zło wyrządzone w poprzednich wcieleniach...

zycie odbywa sie jednoczesnie we wszystkich wcieleniach jednoczesnie, w kazdej chwili przy odpowiednich praktykach kazdy moze doswiadczyc swych wszystkich zyc jednoczesnie, kwestia tylko zmiany perspektywy, to co dzieje sie na pewnym iluzorycznym poziomie doswiadczen, na wyzszym juz nie obowiazuje, wtedy człowiek ostatecznie uwalnia sie od iluzji naprawiania karmy czyli przymusowych wcielen, ktore kazdy sobie sam narzuca, by wyprostowac swoją droge i podniesc postrzeganie, poza zmysły fizyczne d83dde09 w wyzszych swych aspektach juz jestescie doskonali, jedyne co trzeba zrobic to przesunąc do nich swoje postrzeganie, wtedy gra iluzji staje sie zakonczona 263a
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  12 lutego 2018
Sarna
Sarna: na przestrzeni wszechświata jesteśmy nic nie znaczącą bakterią, przez przypa[quote=Sarna] na przestrzeni wszechświata jesteśmy nic nie znaczącą bakterią, przez przypadek powstaliśmy.. pewnie długo tu nie zagościmy


Pamiętasz Lucy i hipotezę czasu .
Sarna
Sarna
  12 lutego 2018
LockOn
LockOn: Pamiętasz Lucy i hipotezę czasu .

no tak, jedyny władna na ziemi to czas.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.