MeenHunterDecor
MeenHunterDecor
  6 stycznia 2018 (pierwszy post)

Witam mam pytanie tu do ludzi co są najmondrzejsi co posiadali rozumy niech mi odpowiedzą czym się różni człowiek starej daty od czlowieka nowoczesnego ja niewiem jaka tu trzeba mieć moc a może trzeba mieć dobrą furę kasę żeby tu kogos poznać ale wróćmy do pytania myśle że to nic trudnego pozdrzwiami serdecznie

DesertAssassin
DesertAssassin
  8 stycznia 2018
Jozef84
Jozef84: Moim zdaniem, dziewczyny/kobiety są takie same jak kiedyś

Lol, nie.
Bartekxxdd
Bartekxxdd
  9 stycznia 2018

że tak wyskoczę z kontekstu. Co wy kurcze felek wiecie o szczerości. O zaufaniu. O POZNANIU kogoś nie wspominam bo to jest wyczyn ponad WYBACZCIE wasze pojęcie. Jedna myśl mnie nurtuje. Co wami kieruje? Co jest waszym. Nie wiem, spełnieniem? Zaufanie. Nawet nie zauważycie jak z ZIOMEM będziecie kłócić się o głupią skórkę od pomarańczy, kończąc na nienawiści i najgorszych z najgorszych. Chciałbym normalnie przeklinać. Bo tak. Bo lubie. Bo podkreśla mój kontekst i punkt w widzenia. Z głową. Dlaczego nie moge przeklnąć jak człowiek ? Bo jesteście wy. Dzieci NEO. 94 yeeeee. I no internet im God. Dont mistake with goat ;]though you should. Jestem najlepszy. Jestem świetlisty bo znają mnie a ja znam a inni znają i teges majonez NONSENS. Pozdrawiam serdecznie tych co z czaili baze.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  9 stycznia 2018

Widze że ludzie starej daty mają więcej czasu na swoje żale dupy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.