MeenHunterDecor
MeenHunterDecor
  6 stycznia 2018 (pierwszy post)

Witam mam pytanie tu do ludzi co są najmondrzejsi co posiadali rozumy niech mi odpowiedzą czym się różni człowiek starej daty od czlowieka nowoczesnego ja niewiem jaka tu trzeba mieć moc a może trzeba mieć dobrą furę kasę żeby tu kogos poznać ale wróćmy do pytania myśle że to nic trudnego pozdrzwiami serdecznie

MeenHunterDecor
MeenHunterDecor
  6 stycznia 2018

No właśnie baranki jak bym zapytał się która laska tu daje dupy to było by was 300 a tak to niema nikogo i właśnie to są ludzie nowocześni co żyją w internecie

ASZABENE
ASZABENE
  6 stycznia 2018

To Ty jesteś starej daty jak pamiętasz tutaj 300 wypowiadających się.

MeenHunterDecor
MeenHunterDecor
  6 stycznia 2018

Czytaj co napisałem jak bym dał taki temat która laska daje dupy to by było tu 300 prawda

MeenHunterDecor
MeenHunterDecor
  6 stycznia 2018

Tak jestem starej daty bo za moich czasów był czepek nie fb nie fotka rozumiesz mialem 10 kolegów a nie tak jak tu milion właśnie tym się różnimy

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  6 stycznia 2018

A to masz pretensje ,że ktoś wymyślił Internet ,że technologia poszła do przodu ,bo nie bardzo rozumiem . Ale jak widzę sam z tego korzystasz i gdzie jest tych twoich 10 kolegów dziś ? Pewnie odwiedzacie się na fejsbrudzie d83dde02

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  6 stycznia 2018

I jak szukasz dyskusji to miej odwage ja prowadzic ,a jak to ma byc monolog to dodaj to w tytule . Wylej po prostu swe żale i znikaj stąd tak samo szybko jak się pojawileś .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  6 stycznia 2018

- Dziadku, a jak byłeś w moim wieku to miałeś gry komputerowe?
- Tak wnusiu
- A jakie?
- Drewniane.

MeenHunterDecor
MeenHunterDecor
  6 stycznia 2018

No teraz zrobimy statystykę wasza tu i założę wam bloga

lce
lce
  6 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: czym się różni człowiek starej daty od czlowieka nowoczesnego

Ludzie starej daty prowadzili Gospodarkę, uprawiali w polu rolnictwo z tego się utrzymywali, jedli swoje warzywa uprawiające, swojskie mięso, wszystko zdrowe bez żadnych dodatków chemicznych.
Człowiek nowoczesny, tylko elektronika, fejs, gry wideo, zero zajęć w domu, jedzenie kebaby chińskie zupki itp, zero upraw w polu wszystko kupujący gotowe, solara ludzie starej daty opalali się w polu w dni upalne przy ciężkiej pracy np - przy sianie, człowiek nowoczesny nawet by nie wiedział jak grabie chwycić lub widły, myślę że tylko tym się różnią ja mam takie zdanie na ten temat.
MeenHunterDecor
MeenHunterDecor
  6 stycznia 2018

Dokładnie wrescie jedna osobą co myśli wiesz ja nic złego nie napisałem tu tyloko chciałem wiedzieć czy tu są tacy ludzie co moga się wypowiadać jesteś 1 osoba co wie coto jest starej daty a nowoczesny

lce
lce
  6 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz ja nic złego nie napisałem
Wiem i widzę :ziober2:

Temat spoko tylko żeby wypowiedzi były na temat a nie trolowanie tematu.
MeenHunterDecor
MeenHunterDecor
  6 stycznia 2018

Oczywiście zgodzę się na temat wiesz jak widzę osobie co niewie nic o zyciu to mnie szlak trafia

lce
lce
  6 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę osobie co niewie nic o zyciu to mnie szlak trafia

O tuż to !!!
MeenHunterDecor
MeenHunterDecor
  6 stycznia 2018

Znam taka rodzinę co wychowali synka na luxusie a jak już dorósł to niemial świadomości jak zrobić proste zakupy w biodrace

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.