ASZABENE
ASZABENE
  1 stycznia 2018 (pierwszy post)

Wielu z Nas ,bądź miało plany ,bądź też wyjechało za granicę .Wielu skończyło swe rozważania na swerze marzeń i gdybania. Moje pytanie ,dlaczego wyjechaliscie tudzież dlaczego zostaliście lub czego obawiacie się najbardziej przy podjęciu ostatecznej decyzji ?

ASZABENE
ASZABENE
  3 stycznia 2018
Eldim
Eldim: Nie. Jakoś nie wyobrażam sobie swojej tułaczki po obczyźnie.

Nawet w celach czysto rekreacyjnych ?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: ASZABENE: BekaZciebieModzie: Ja wyjechalem dawno. Ciesze sie i nie wracam. Dlaczego się cieszysz ? Czego tak znienawidziles w ojczystej ziemi ? Ciesze sie dlatego że ułożyłem sobie życie i widze jak całe rodziny które przyjezdzają mowią że mogą tu godnie żyć. W ojczystej ziemi nienawidze polityków ( wcześniejszych i obecnych ). Sądząc po twoim nicku ,to jaki kolwiek przejaw władzy wzbudza w tobie niechęć . A tamtejszych polityków lubisz ? Spoko,że ulozyles sobie życie. Masz rodzinę czy żyjesz tam sam ?


Nie jakikolwiek. Po prostu nie przepadam za imbecylami. Tutejszych polityków aż tak bardzo nie znam może z tego wzgledu ze nie widze całe życie tych samych mord w rządzie, jakby nikt inny nie umiał byc politykiem. Sam.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  3 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet w celach czysto rekreacyjnych ?

Myślałem, że rozprawiamy o migracji zarobkowej. W celach czysto rekreacyjnych jak najbardziej. Nowych miejsc nigdy za wiele.
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  3 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: ASZABENE: Nawet w celach czysto rekreacyjnych ? Myślałem, że rozprawiamy o migracji zarobkowej. W celach czysto rekreacyjnych jak najbardziej. Nowych miejsc nigdy za wiele.

Ale ja nigdzie nie wspominalem w jakim celu ta migracja ma byc . po prostu ciekaw jestem czy chcielibyscie mieszkac gdzie indziej ,czy to na stale czy na krotszy okres czasu . Tylko niestety ciagle mamy sie za tych gorszych w Europie i kazdy póki co podchodzi do tematu strito zarobkowo, wyjechać zarobić górę pieniędzy .
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Eldim: ASZABENE: Nawet w celach czysto rekreacyjnych ? Myślałem, że rozprawiamy o migracji zarobkowej. W celach czysto rekreacyjnych jak najbardziej. Nowych miejsc nigdy za wiele. Ale ja nigdzie nie wspominalem w jakim celu ta migracja ma byc . po prostu ciekaw jestem czy chcielibyscie mieszkac gdzie indziej ,czy to na stale czy na krotszy okres czasu . Tylko niestety ciagle mamy sie za tych gorszych w Europie i kazdy póki co podchodzi do tematu strito zarobkowo, wyjechać zarobić górę pieniędzy .


Nie mamy sie za gorszych tylko nimi jestesmy ( jesli chodzi o kwestie ekonomiczne ), no chyba że ogladasz wiadomosci TVP1 to nie jestes w stanie tego zrozumiec że da sie żyć łatwiej. Zawsze możesz wyjechać i zobaczyć jak jest. Jesli jestes typem człowieka który wytrzyma rozłąke i idzie przez życie nie patrząc za siebie to bedzie dobrze.
ASZABENE
ASZABENE
  3 stycznia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ASZABENE: Eldim: ASZABENE: Nawet w celach czysto rekreacyjnych ? Myślałem, że rozprawiamy o migracji zarobkowej. W celach czysto rekreacyjnych jak najbardziej. Nowych miejsc nigdy za wiele. Ale ja nigdzie nie wspominalem w jakim celu ta migracja ma byc . po prostu ciekaw jestem czy chcielibyscie mieszkac gdzie indziej ,czy to na stale czy na krotszy okres czasu . Tylko niestety ciagle mamy sie za tych gorszych w Europie i kazdy póki co podchodzi do tematu strito zarobkowo, wyjechać zarobić górę pieniędzy . Nie mamy sie za gorszych tylko nimi jestesmy ( jesli chodzi o kwestie ekonomiczne ), no chyba że ogladasz wiadomosci TVP1 to nie jestes w stanie tego zrozumiec że da sie żyć łatwiej. Zawsze możesz wyjechać i zobaczyć jak jest. Jesli jestes typem człowieka który wytrzyma rozłąke i idzie przez życie nie patrząc za siebie to bedzie dobrze.

Od osiemnastego do trzydziestego roku życia tułałem się po Europie, także wiem co to rozłąka, umiem spojrzeć na kulturę i szacunek do pracy okiem państw bogatszych jak i biedniejszych od naszego . Aspektami politycznymi nigdy się nie kierowałem ,powody wyjazdów zawsze były dwa ,ekonomiczny jak i czysto rozrywkowy .
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: ASZABENE: Eldim: ASZABENE: Nawet w celach czysto rekreacyjnych ? Myślałem, że rozprawiamy o migracji zarobkowej. W celach czysto rekreacyjnych jak najbardziej. Nowych miejsc nigdy za wiele. Ale ja nigdzie nie wspominalem w jakim celu ta migracja ma byc . po prostu ciekaw jestem czy chcielibyscie mieszkac gdzie indziej ,czy to na stale czy na krotszy okres czasu . Tylko niestety ciagle mamy sie za tych gorszych w Europie i kazdy póki co podchodzi do tematu strito zarobkowo, wyjechać zarobić górę pieniędzy . Nie mamy sie za gorszych tylko nimi jestesmy ( jesli chodzi o kwestie ekonomiczne ), no chyba że ogladasz wiadomosci TVP1 to nie jestes w stanie tego zrozumiec że da sie żyć łatwiej. Zawsze możesz wyjechać i zobaczyć jak jest. Jesli jestes typem człowieka który wytrzyma rozłąke i idzie przez życie nie patrząc za siebie to bedzie dobrze. Od osiemnastego do trzydziestego roku życia tułałem się po Europie, także wiem co to rozłąka, umiem spojrzeć na kulturę i szacunek do pracy okiem państw bogatszych jak i biedniejszych od naszego . Aspektami politycznymi nigdy się nie kierowałem ,powody wyjazdów zawsze były dwa ,ekonomiczny jak i czysto rozrywkowy .


a to niby ja znienawidzilem polske :D
ASZABENE
ASZABENE
  4 stycznia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ASZABENE: BekaZciebieModzie: ASZABENE: Eldim: ASZABENE: Nawet w celach czysto rekreacyjnych ? Myślałem, że rozprawiamy o migracji zarobkowej. W celach czysto rekreacyjnych jak najbardziej. Nowych miejsc nigdy za wiele. Ale ja nigdzie nie wspominalem w jakim celu ta migracja ma byc . po prostu ciekaw jestem czy chcielibyscie mieszkac gdzie indziej ,czy to na stale czy na krotszy okres czasu . Tylko niestety ciagle mamy sie za tych gorszych w Europie i kazdy póki co podchodzi do tematu strito zarobkowo, wyjechać zarobić górę pieniędzy . Nie mamy sie za gorszych tylko nimi jestesmy ( jesli chodzi o kwestie ekonomiczne ), no chyba że ogladasz wiadomosci TVP1 to nie jestes w stanie tego zrozumiec że da sie żyć łatwiej. Zawsze możesz wyjechać i zobaczyć jak jest. Jesli jestes typem człowieka który wytrzyma rozłąke i idzie przez życie nie patrząc za siebie to bedzie dobrze. Od osiemnastego do trzydziestego roku życia tułałem się po Europie, także wiem co to rozłąka, umiem spojrzeć na kulturę i szacunek do pracy okiem państw bogatszych jak i biedniejszych od naszego . Aspektami politycznymi nigdy się nie kierowałem ,powody wyjazdów zawsze były dwa ,ekonomiczny jak i czysto rozrywkowy . a to niby ja znienawidzilem polske :D


Nie ma we mnie nic z nienawisci do wlasnego kraju ,raczej chęć poznawania nowego i poszerzania horyzontów wiedzy na płaszczyźnie zawodowej jak i kulturowej ,aby w przyszłości nie być jak ten przysłowiowy kołek w płocie .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.