ASZABENE
ASZABENE
  1 stycznia 2018 (pierwszy post)

Wielu z Nas ,bądź miało plany ,bądź też wyjechało za granicę .Wielu skończyło swe rozważania na swerze marzeń i gdybania. Moje pytanie ,dlaczego wyjechaliscie tudzież dlaczego zostaliście lub czego obawiacie się najbardziej przy podjęciu ostatecznej decyzji ?

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego zostaliście

bo tak mi akurat pasuje, mam ten komfort, że nie muszę wyjeżdżać za chlebem

Konto usunięte
Konto usunięte: czego obawiacie się najbardziej przy podjęciu ostatecznej decyzji ?

niczego, myślę że znalazłabym wspólny język z tamtejszymi wiedźmami

Konto usunięte
Konto usunięte: na swerze marzeń

co to jest swera marzeń?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

ASZABENE
ASZABENE
  1 stycznia 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: ASZABENE: dlaczego zostaliście bo tak mi akurat pasuje, mam ten komfort, że nie muszę wyjeżdżać za chlebemASZABENE: czego obawiacie się najbardziej przy podjęciu ostatecznej decyzji ? niczego, myślę że znalazłabym wspólny język z tamtejszymi wiedźmamiASZABENE: na swerze marzeń co to jest swera marzeń?

Ta faktycznie mój błąd ,możesz sobie markerem przyprawić na ekranie ,żeby Cię po oczach nie raziło .
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: markerem przyprawić

na ostro, słodko-kwaśno czy raczej łagodnie?

Łociec, popracuj jeszcze nad końcówką "ą" i "om"
twoje podziękowania przyjmuję

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego wyjechaliscie tudzież dlaczego zostaliście

Pieniądze póki co (i oby tak zostało!) nie są w moim życiu najważniejsze. Nie jestem bogaczem, lecz swoją sytuację materialną oceniam jako bardzo stabilną. Tu jest wszystko co kocham, z czym dorastałem i z czym chcę się zestarzeć. Jeśli wyjazd za granicę to tylko na krótki okres czasu, choć nawet i tego w ogóle dotychczas nie rozważałem.
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  1 stycznia 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: ASZABENE: markerem przyprawić na ostro, słodko-kwaśno czy raczej łagodnie?Łociec, popracuj jeszcze nad końcówką "ą" i "om" twoje podziękowania przyjmuję

No tak najważniejsze słowo nie padło ,dziękuję .
ASZABENE
ASZABENE
  1 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BabaxJaga: ASZABENE: markerem przyprawić na ostro, słodko-kwaśno czy raczej łagodnie?Łociec, popracuj jeszcze nad końcówką "ą" i "om" twoje podziękowania przyjmuję No tak najważniejsze słowo nie padło ,dziękuję .

Aha i jak zacznę pisaniem na życie zarabiać obiecuję poprawić wszystkie swe niedociągnięcia, a póki co musisz to jakoś zdzierżyć . Albo po prostu omijać szerokim łukiem .
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  1 stycznia 2018

Zostałam bo tak.

ASZABENE
ASZABENE
  1 stycznia 2018
wziac
wziac: Zostałam bo tak.

I tak też można .
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuję

ach to niekonieczne, naprawdę nie musiał pan, hrabio, pan nader łaskawy, czuję się taka wyrózniona,
(czytaj: łociec, kurdebele, żeby mi to było po raz ostatni)

Konto usunięte
Konto usunięte: Aha i jak zacznę pisaniem na życie zarabiać

czy mogłabym być twoją wspólniczką? wymagana mam nieduże, "skhomne" stanowisko pani prezes w zupełności mi wystarczy

Konto usunięte
Konto usunięte: obiecuję poprawić wszystkie swe niedociągnięcia, a póki co musisz to jakoś zdzierżyć

niepotrzebnie, będziesz miał sztab ludzi, którzy będą korygować twoje niewielkie potknięcia, a póki co możesz korzystać z moich porad, spoko, płacić nie musisz

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo po prostu omijać szerokim łukiem .

to zraniłoby mnie "ochrutnie"

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  1 stycznia 2018

Ja wyjechalem dawno. Ciesze sie i nie wracam.

ASZABENE
ASZABENE
  2 stycznia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ja wyjechalem dawno. Ciesze sie i nie wracam.

Dlaczego się cieszysz ? Czego tak znienawidziles w ojczystej ziemi ?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  2 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Ja wyjechalem dawno. Ciesze sie i nie wracam. Dlaczego się cieszysz ? Czego tak znienawidziles w ojczystej ziemi ?

Ciesze sie dlatego że ułożyłem sobie życie i widze jak całe rodziny które przyjezdzają mowią że mogą tu godnie żyć. W ojczystej ziemi nienawidze polityków ( wcześniejszych i obecnych ).
ASZABENE
ASZABENE
  3 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ASZABENE: BekaZciebieModzie: Ja wyjechalem dawno. Ciesze sie i nie wracam. Dlaczego się cieszysz ? Czego tak znienawidziles w ojczystej ziemi ? Ciesze sie dlatego że ułożyłem sobie życie i widze jak całe rodziny które przyjezdzają mowią że mogą tu godnie żyć. W ojczystej ziemi nienawidze polityków ( wcześniejszych i obecnych ).

Sądząc po twoim nicku ,to jaki kolwiek przejaw władzy wzbudza w tobie niechęć . A tamtejszych polityków lubisz ? Spoko,że ulozyles sobie życie. Masz rodzinę czy żyjesz tam sam ?
ASZABENE
ASZABENE
  3 stycznia 2018
Eldim
Eldim: ASZABENE: dlaczego wyjechaliscie tudzież dlaczego zostaliście Pieniądze póki co (i oby tak zostało!) nie są w moim życiu najważniejsze. Nie jestem bogaczem, lecz swoją sytuację materialną oceniam jako bardzo stabilną. Tu jest wszystko co kocham, z czym dorastałem i z czym chcę się zestarzeć. Jeśli wyjazd za granicę to tylko na krótki okres czasu, choć nawet i tego w ogóle dotychczas nie rozważałem.

Cześć Emilu mówisz ,że w naszym kraju Ci odpowiada . I naprawdę nigdy nie myślałeś o tym aby wyjechać ?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  3 stycznia 2018

Nie. Jakoś nie wyobrażam sobie swojej tułaczki po obczyźnie.

Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.