kobialka77
kobialka77
  27 grudnia 2017 (pierwszy post)

Ja mam takie pytanie, czy Wam panowie na mózg padło? Po co wysyłacie zdjęcia swoich wacków? Co chcecie tym osiągnąć? Ja rozumiem że większa część Dziewczyn kobiety wywala tu swoje cyce na wierzch bo nic innego nie mają do zaoferowania, ale to może do nich to wysyłacie? Co wy myślicie, że macie jakieś nadzwyczajne? Że nic poza tym już nie musicie? Ten portal robi się już żałosny. Same/i desperaci tutaj.

DesertAssassin
DesertAssassin
  27 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tym portalu są głównie nie dowartościowane frustratki. Nie odpisują na wiadomości prywatne więc widocznie jedyny sposób żeby zareagowały to wysłanie im zdjęcia. Same, tak około połowa kobiet, wrzucają zdjęcia w bieliźnie, na łóżku albo selfiki z góry żeby były podkeślone ( o )( o ). Wrzucają to nie do wiadomości prywatnych tylko publicznie.

kobialka77
kobialka77
  27 grudnia 2017

przecież nie zaprzeczam, że tak jest. Ale gdyby wtedy Ci zdesperowani frustraci wysłali wacka takiej z cycami na wierzchu to może by coś z tego było. Ale nie, lepiej zamiast napisać cześć to wysłać fotkę.
A co do braku odpowiedzi na wiadomość, to może działa to tak, że ktoś nie odpisuje czyli daje znak, że nie jest zainteresowany? Poza tymczasem wystarczy czytać opisy, np pod fotkami, Często są tam jasne informacje z kim dana osoba chciałaby "rozmawiać"

Jozef84
Jozef84
  27 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zdesperowani frustraci

cóż za określenie, coś jak masło maślane..
Konto usunięte
Konto usunięte: wysłali wacka

już raczej tego nie zmienisz, więc po co ten lament? Ja tego rodzaju ekshibicjonizmu nie rozumiem, może czują dreszczyk emocji?
kobialka77
kobialka77
  27 grudnia 2017

po co ten lament? bo mam do niego prawo? nie podoba się, nie komentuj, nie czytaj

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Eldim zostawiam tutaj bo może Ci normalnie faceci będą umieli odpowiedzieć mi na to pytanie.

Naprawdę to wymaga tłumaczenia? Odchyły od normy zdarzają się na każdej płaszczyźnie. Pełno na fotce dziewczyn, które mocno eksponują cycki oraz dupę łechtając swoje ego pochlebnymi komentarzami ze strony napaleńców, których to właśnie takie zdjęcia na fotkę ściągają. Wystarczy włączyć stronę główną i cycki oraz dupy pokropione snapczatowymi filtrami dosłownie zaczną wylewać się z monitora. To, że cierpią na tym i normalne kobiety jest niestety tak zwaną odpowiedzialnością zbiorową. Na innych portalach tego typu działa ten sam mechanizm.

Dodatkowo można wspomnieć, że nie wszyscy z tych delikwentów, którzy wysyłają swoje przyrodzenia to zboczeńcy. Jest jeszcze całe mnóstwo troli czerpiących energię z twojej frustracji :)
Podejmujesz wyzwanie?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 grudnia 2017

Wydaje mi się że wysylają dlatego że niczego innego nie można im zaoferować

Blabla900
Blabla900
  28 grudnia 2017

Co drugi tak to jakis zbok.

Blabla900
Blabla900
  28 grudnia 2017

Tutaj*

Eniaaa
Eniaaa
  28 grudnia 2017

Ale powiem Wam ze to nie do konca jest tak ze faceci lecą tylko na fotki z wyeksponowanymi cycami i zadkiem. Ku mojemu zdziwieniu mam sporo decyzji na TAK i sporo facetow pisze, mimo ze nie jestem juz piękną nastolatką i nie mam wyzywającej fotki. Aczkolwiek zdecydowana większosc to wzrokowcy szukający sexi foci :-))

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 grudnia 2017

Nikt nie twierdzi, że cycki i dupy mają wyłączność na wszystkich facetów. Jakaś część użytkowników szuka stonowanych kobiet.

Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.