kobialka77
kobialka77
  27 grudnia 2017 (pierwszy post)

Ja mam takie pytanie, czy Wam panowie na mózg padło? Po co wysyłacie zdjęcia swoich wacków? Co chcecie tym osiągnąć? Ja rozumiem że większa część Dziewczyn kobiety wywala tu swoje cyce na wierzch bo nic innego nie mają do zaoferowania, ale to może do nich to wysyłacie? Co wy myślicie, że macie jakieś nadzwyczajne? Że nic poza tym już nie musicie? Ten portal robi się już żałosny. Same/i desperaci tutaj.

turris
turris
  27 grudnia 2017

Zaraz ci wysle mojego waclawa

lce
lce
  27 grudnia 2017

Widzisz takie czasy nadeszły.

Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

"Facetom" się wydaje że jak kobieta jest na takim portalu to pewnie jest desperacko samotna i wyposzczona do granic możliwości, więc na widok wacka oszaleje ze szczęścia..

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 grudnia 2017

To smutne, że już 912315 pani zostawia tutaj to samo, błyskotliwe spostrzeżenie i jeszcze żadna z tych 912315 pań nie wpadła na to, że omawiany przez nią typ mężczyzny nie zagląda raczej na forum. Forumowicze czytają podobne lamenty dwa razy w tygodniu.

Podejmujesz wyzwanie?
Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

Zdziwiłbyś się :-))

kobialka77
kobialka77
  27 grudnia 2017

Eldim zostawiam tutaj bo może Ci normalnie faceci będą umieli odpowiedzieć mi na to pytanie. Co facet chce osiągnąć wysyłając kobiecie swojego wacka? Bo że to debil to oczywiste

Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

Może nie miał komu do tej pory pokazać :-))

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 grudnia 2017

Po 1 Nie obrażaj wsi. Ona rządzi się swoimi prawami. Nie niewiele widziałaś widocznie i niewiele wiesz o wioskowych kobietach.

Na tym portalu są głównie nie dowartościowane frustratki. Nie odpisują na wiadomości prywatne więc widocznie jedyny sposób żeby zareagowały to wysłanie im zdjęcia. Same, tak około połowa kobiet, wrzucają zdjęcia w bieliźnie, na łóżku albo selfiki z góry żeby były podkeślone ( o )( o ). Wrzucają to nie do wiadomości prywatnych tylko publicznie. Jakoś nikt z powodu wysypu cycków nie lamentuje po forach.

Zdarzają się tacy co wpiszą w komentarzu że to nie smaczne jest ale kobiety nie reagują właściwie i jedna na tysiąc usunie zdjęcia.

Macie tu przykład "pani" enia jest przodującą frustratką i hejterką. Wysłała do mnie wiadomość po czym dodała na Czarną listę. BRAWO frustratko. Na 20 postów napisanych wszystkie hejtują innych użytkowników. GRATULACJE musisz być dumna ze swej "tfurczości".

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

To skoro już się wypowiadasz to miej odwagę napisać wprost dlaczego dodałam Cię na czarną listę.

Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

Tylko napisz prawdę...

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  27 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 9640

Bo jesteś frustratką która nie potrafi normalnie dyskutować. Już dawno to było widać.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

To nie dyskutuj ze mną- każe Ci ktoś ?? Jednak brakło odwagi ,żeby napisać prawdę dlaczego Cię zablokowałam...szkoda..pozdrawiam

Dragon842
Dragon842
  27 grudnia 2017

Trzeba być naprawdę chorym by wysyłać swoje przyrodzenie. Desperacja i choroba psychiczna

kobialka77
kobialka77
  27 grudnia 2017

[quote=SzczeryJakZloto]
Po 1 Nie obrażaj wsi. Ona rządzi się swoimi prawami. Nie niewiele widziałaś widocznie i niewiele wiesz o wioskowych kobietach.

tytuł był inny, moderatorzy zmienili ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.