Erf
Erf
  26 grudnia 2017 (pierwszy post)

Eh.. Najpierw nie mogłam mieć kotka w akademiku, teraz na stancji... :and:

- A Wy macie zwierzątko?
- Jak tam po świętach?
- Na jutro urlop czy już do pracy?

kysio
kysio
  28 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba Ty.

Prawdziwą ziemią a nie jej marną podróbką. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale rozumiem, że odsypiasz wtedy w dzień? Bo ja jam mam dłużej wolne to też siedzę dłużej i pewnie bym sobie przestawiła szybko tryb na siedzenie nocami, ale wraz z odsypianiem w dzień.


Rzadko kiedy odsypiam w dzień. Czasem jak mam zaległości senne to kładę się spać po 21.00. A ta godzina dla mnie jest jak dzień.
Konto usunięte
Konto usunięte: Może udałoby się trafić na spokojne? Mój jeden bratanek był mega ułożonym dzieciakiem. Gorzej z młodszymi. :-DNo w sumie nie mam pewności. Nie brzmisz jednak, jakbyś miał. :-D


Nie mam do tego powołania by obce dzieci bawić i się nimi troszczyć.
Nie posiadam dzieci. Do tego to trzeba mieć też kogoś, kogo się kocha i takie tam.
Konto usunięte
Konto usunięte: Kwestia podejścia. Myślę, że jeśli podoświadczałeś dzięki temu ciekawych rzeczy to pewnie że nie ma co żałować. Niemniej jak planujesz jakieś ustatkowanie, to wtedy warto pomyśleć już o inwestycjach. :-)


Kobiety to bardzo drogie stworzenia. Tą jedną szacuję na jakieś 40 tysięcy. :ninja:
Tak się zastanawiam właśnie czy to coś da. :ninja:
Erf
Erf
  28 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdziwą ziemią a nie jej marną podróbką.

Długo wytrzymałeś ze złośliwościami. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Rzadko kiedy odsypiam w dzień. Czasem jak mam zaległości senne to kładę się spać po 21.00. A ta godzina dla mnie jest jak dzień.

Kładąc się o 21 da radę trochę odespać. Zależy jeszcze o której byś wstał.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam do tego powołania by obce dzieci bawić i się nimi troszczyć. Nie posiadam dzieci. Do tego to trzeba mieć też kogoś, kogo się kocha i takie tam.

To całkiem zrozumiałe. Sama mam problem by dłużej z obcymi dzieciakami wytrzymać, jak są niegrzeczne. :-D

No tak. W ogóle to jeszcze bardziej skomplikowane, ale jest podstawą. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety to bardzo drogie stworzenia. Tą jedną szacuję na jakieś 40 tysięcy. Tak się zastanawiam właśnie czy to coś da.

Co to za kobita? Brzmi jak jakieś auto czy coś. :-D

Podstawy!
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  28 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Żyją w zgodzie?

Nie. Trzymam kota z dala od nich. Te psy nie mają litości dla nikogo.
kysio
kysio
  28 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Długo wytrzymałeś ze złośliwościami. :-D

Przecież ja się do Jeana Paula Belmondo się nie porównuję! Fakt stwierdzam!
Poza tym Ciebie to mogę inaczej niż z ziemią skojarzyć a Ty tam sobie twórz swoje alter ego incognito!
Konto usunięte
Konto usunięte: Kładąc się o 21 da radę trochę odespać. Zależy jeszcze o której byś wstał.


Nie jestem unormowany. Bywa, że po północy już się przewracam i nie śpię.
Konto usunięte
Konto usunięte: To całkiem zrozumiałe. Sama mam problem by dłużej z obcymi dzieciakami wytrzymać, jak są niegrzeczne. :-DNo tak. W ogóle to jeszcze bardziej skomplikowane, ale jest podstawą. :-D


Byłem bardzo grzecznym dzieckiem, ze swoim mógłbym nie mieć pewnie problemu a z cudzymi to wiadomo!

Dla jednych bardzo mało skomplikowane. Nie chcą mieć dzieci a mają!
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to za kobita? Brzmi jak jakieś auto czy coś. :-DPodstawy!


Muszę być fenomenem! Od razu się zakłada, że nie posiadam dzieci. Teraz jeszcze, takie coś. :(
Podstawy to się ma jak się ma dobry fundament. I na strychu wszystko gra. :ninja:
Erf
Erf
  28 grudnia 2017
Mruczyslaw
Mruczyslaw: ie. Trzymam kota z dala od nich. Te psy nie mają litości dla nikogo.

No to dobrze, że dbasz o jego bezpieczeństwo. :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież ja się do Jeana Paula Belmondo się nie porównuję! Fakt stwierdzam! Poza tym Ciebie to mogę inaczej niż z ziemią skojarzyć a Ty tam sobie twórz swoje alter ego incognito!

Przecież nie bierze sie to w niczego. Widzisz ten nick? Ty jesteś Kysio, ja jestem Erf.

Niby jak?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem unormowany. Bywa, że po północy już się przewracam i nie śpię.

3h, brzmi nieźle. :-D Ale po tak małej ilości snu mózg działa ciekawie. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem bardzo grzecznym dzieckiem, ze swoim mógłbym nie mieć pewnie problemu a z cudzymi to wiadomo! Dla jednych bardzo mało skomplikowane. Nie chcą mieć dzieci a mają!

No swoje sobie wychowujesz, jak uważasz, więc to co innego w ogóle. :)

Miewa to swoje plusy. :-D A nawet czasami aż pięćset.

Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę być fenomenem! Od razu się zakłada, że nie posiadam dzieci. Teraz jeszcze, takie coś. :( Podstawy to się ma jak się ma dobry fundament. I na strychu wszystko gra.

No co... Nie chodziło o auto? Człowieka wyceniać na 40k to troche słabo. :-D

Sugerujesz, że nie gra cos u Ciebie na strychu? :-D
kysio
kysio
  28 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież nie bierze sie to w niczego. Widzisz ten nick? Ty jesteś Kysio, ja jestem Erf. Niby jak?

Bo umarły był zajęty, to został kysio. Mogłaś się pomylić i miało być elf, kto Cię tam wie!
To nie ja tu się Patryszją zwałem.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3h, brzmi nieźle. :-D Ale po tak małej ilości snu mózg działa ciekawie. :)


Staram być się trzeźwy jak zachodzi taka potrzeba. Często nie musi do tego dochodzić.
Konto usunięte
Konto usunięte: No swoje sobie wychowujesz, jak uważasz, więc to co innego w ogóle. :)Miewa to swoje plusy. :-D A nawet czasami aż pięćset.


Wychowanie to nic, to zależy też od genów...
Tyle ekonomistek w tym kraju a tak mało ekspertek w tym aspekcie w rządzie. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: No co... Nie chodziło o auto? Człowieka wyceniać na 40k to troche słabo. :-DSugerujesz, że nie gra cos u Ciebie na strychu? :-D


Nikt nie wyceniał, po prostu stwierdził ile przepadło bez żalu. I nie chodziło o blaszane rupiecie!
Czy muszę sugerować i jeszcze w tym utwierdzać? Co z Tobą? :(
Erf
Erf
  28 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo umarły był zajęty, to został kysio. Mogłaś się pomylić i miało być elf, kto Cię tam wie! To nie ja tu się Patryszją zwałem.

Ale mrocznie. Dobrze, że Kysio też wzbudza grozę, idealne zastępstwo. :-D

No nie Ty. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Staram być się trzeźwy jak zachodzi taka potrzeba. Często nie musi do tego dochodzić.

Ciągle brzmisz, jakbyś miał wyjątkowo beztroskie życie. :-D Jak to sie robi?

Konto usunięte
Konto usunięte: Wychowanie to nic, to zależy też od genów... Tyle ekonomistek w tym kraju a tak mało ekspertek w tym aspekcie w rządzie. :(

Od wychowania, genów i wzorców. A także potem wtórnej socjalizacji. Trudna sprawa generalnie.

Czy to pora na hejtowanie polityki? Nie byłam na żadnej rodzinnej wigilii, więc mnie nieco ominęło. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie wyceniał, po prostu stwierdził ile przepadło bez żalu. I nie chodziło o blaszane rupiecie! Czy muszę sugerować i jeszcze w tym utwierdzać? Co z Tobą? :(

Ale tajemniczo brzmisz. Szczerze mnie to zaintrygowało!

Stałam się milsza na starość.
kysio
kysio
  28 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale mrocznie. Dobrze, że Kysio też wzbudza grozę, idealne zastępstwo. :-DNo nie Ty. :-D

Od kiedy to ten login wzbudza grozę? :(
Otóż to.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciągle brzmisz, jakbyś miał wyjątkowo beztroskie życie. :-D Jak to sie robi?


Rodzi się pod dobrą gwiazdą przy odpowiednim aniele stróżu. :ninja:
Zdradzę to tu i skorzysta z recepty wielu a co zostanie dla mnie!?
Konto usunięte
Konto usunięte: Od wychowania, genów i wzorców. A także potem wtórnej socjalizacji. Trudna sprawa generalnie. Czy to pora na hejtowanie polityki? Nie byłam na żadnej rodzinnej wigilii, więc mnie nieco ominęło. :-D


Bardzo trudna!
Ja hejtuję baby, jak takie ekonomistki to się mogą wziąć za ten kraj!
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale tajemniczo brzmisz. Szczerze mnie to zaintrygowało!Stałam się milsza na starość.


Nie ma w tym wielkiej historii miłosnej. :ninja:

Nigdy nie lubiłem kocich odruchów u ludzi.
Erf
Erf
  28 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Od kiedy to ten login wzbudza grozę? :( Otóż to.

No, że umarły. Tak mrocznie. Z Kysiem to była ironia. :-( W ogóle to wiesz czym się różni sarkazm od ironii? Niedawno się nad tym zastanawiałam i dowiedziałam się, że jeno tym, że sarkazm ma być stricte złośliwy i negatywny i ma dopiec rozmówcy. A ja zastosowałam jedynie ironię, tak dla jasności. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Rodzi się pod dobrą gwiazdą przy odpowiednim aniele stróżu. Zdradzę to tu i skorzysta z recepty wielu a co zostanie dla mnie!?

A kiedy masz urodziny? :-D

Nikomu się nie będzie chciało czytać tej rozmowy, możesz zdradzać!

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja hejtuję baby, jak takie ekonomistki to się mogą wziąć za ten kraj!

Hm, nie wiem jak wiele osób było odpowiedzialnych za ten projekt, więc się nie będę wypowiadać. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma w tym wielkiej historii miłosnej. Nigdy nie lubiłem kocich odruchów u ludzi.

Może to i lepiej. Ostatnio trochę mi się chyba przejadły historie miłosne. :-P

A jaki w tym koci odruch?
kysio
kysio
  28 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No, że umarły. Tak mrocznie. Z Kysiem to była ironia. :-( W ogóle to wiesz czym się różni sarkazm od ironii? Niedawno się nad tym zastanawiałam i dowiedziałam się, że jeno tym, że sarkazm ma być stricte złośliwy i negatywny i ma dopiec rozmówcy. A ja zastosowałam jedynie ironię, tak dla jasności. :-D

Przecież ja bardzo mocno zdaje sobie sprawę z tego, że nie jestem ani groźny ani mroczny. Takie wyjaśnianie tu nie ma jednak sensu. :(
I nie przykładałbym do pojęć takie wagi, zwłaszcza jak ktoś jest ignorantem.
Konto usunięte
Konto usunięte: A kiedy masz urodziny? :-DNikomu się nie będzie chciało czytać tej rozmowy, możesz zdradzać!


9 października.
Ja wiem, że Ty możesz być niepoczytna ale ja!
Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, nie wiem jak wiele osób było odpowiedzialnych za ten projekt, więc się nie będę wypowiadać. :-D


Wszystkie panie z Nowoczesnej, które zamiast trafić do dobrej komedii siedzą w ławach sejmowych.
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to i lepiej. Ostatnio trochę mi się chyba przejadły historie miłosne. :-PA jaki w tym koci odruch?


Niewiele byłoby do opowiadania. :ninja:

Starość to rozwaga. Rozwaga to kalkulacja. One to też interesowne są!
zacny
zacny
  29 grudnia 2017
Sarna
Sarna: piesełka i papugi


A jakie ty papugi niby masz, praksa? :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Eh.. Najpierw


miau :3
zacny
zacny
  29 grudnia 2017


Hihi
Jozef84
Jozef84
  29 grudnia 2017

Jak byłem mały to miałem z siostrą papużki faliste. :)

Sarna
Sarna
  29 grudnia 2017
zacny
zacny: A jakie ty papugi niby masz, praksa? :)

no napisałam wyżej, ze faliste i kozy :and:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A Wy macie zwierzątko?

macie
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak tam po świętach?

jak i przed i w trakcie
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jutro urlop czy już do pracy?

3 stycznia
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.