Erf
Erf
  12 grudnia 2017 (pierwszy post)

Cześć!

Jutjub zaprowadził mnie w dziwne rejony muzyki. Zerknęłam na klip a tam... https://www.youtube.com/watch?v=iMU7vRvZRi4
Nie jest troche podobna? :-D

Pytania:
- Zapuszczacie się czasami w zakamarki yt w poszukiwaniu nowej muzyki?
- macie jakąś ulubioną piosenkę na dzwonek w telefonie, czy standardowy jakiś?
- macie już choinkę w domu?

Pozdrawiam!

lce
lce
  12 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć!
Cześć :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: - Zapuszczacie się czasami w zakamarki yt w poszukiwaniu nowej muzyki?
Tak ale, zapuszczam się tylko tam gdzie są festiwale Qlimax -Defqon.1
Konto usunięte
Konto usunięte: - macie jakąś ulubioną piosenkę na dzwonek w telefonie, czy standardowy jakiś?
C-Bool-House Baby - https://www.youtube.com/watch?v=RYWlPyEE22c , od pierwszego mojego tel do dzisiaj mam ten dzwonek ustawiony.
Konto usunięte
Konto usunięte: - macie już choinkę w domu?
Oczywiście że tak.
Jozef84
Jozef84
  12 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nowej muzyk

Ostatnio jest to: Arab - Die d83dde03
ASZABENE
ASZABENE
  12 grudnia 2017

Jak mawiała moja babcia "daj psu spokój da Ci dwa ".
A co do muzyki ostatnio słucham jedynie odświeżonego HEY . Kasia śpiewać umie.

Sarna
Sarna
  12 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jest troche podobna? :-D

no trochę tak..d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakąś ulubioną piosenkę na dzwonek w telefonie, czy standardowy jakiś?

Ja od kilku miesięcy słucham muzyki, która nigdy na mnie wrażenia kiedys nie robiła, odmieniło mi się motzno..
https://www.youtube.com/watch?v=94TsWF_-AZ8 mam tą nutkę wsządzie w tel w aucie w pracy słucham..d83dde0d
jedziemy z tematem dalej.
https://www.youtube.com/watch?v=yttIaqifmxs normalnie ogień..d83ddd25
Konto usunięte
Konto usunięte: macie już choinkę w domu?

jeszcze nie.
Sarna
Sarna
  12 grudnia 2017

Ta kobieta ma ogromne cyce:D Nie mam takich..teraz na spokojnie obejrzałam teledysk :rotfl:
włosy chyba najbardziej zbliżają do mojego wizerunku. :D

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  12 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: - Zapuszczacie się czasami w zakamarki yt w poszukiwaniu nowej muzyki?

Czasem tak, lecz do odkrywania muzyki służy mi przede wszystkim spotify.
Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakąś ulubioną piosenkę na dzwonek w telefonie, czy standardowy jakiś?

Zmieniam co jakiś czas, bo bardzo szybko jedna pioseneczka staje się monotonią. Aktualnie Paktofonika - Priorytety.
Konto usunięte
Konto usunięte: macie już choinkę w domu?

Nie, jeszcze za wcześnie.
Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  12 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zerknęłam na klip a tam

...Danuta :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapuszczacie się czasami w zakamarki yt w poszukiwaniu nowej muzyki?

YT sam czasem podpowiada mi jakieś perełki, które później na stałe goszczą na mojej plejliście.
Konto usunięte
Konto usunięte: macie jakąś ulubioną piosenkę na dzwonek w telefonie, czy standardowy jakiś?

Ja mam zwyczajny dzwonkowy dzwonek z telefonu. Taki, że jak stoję w sklepie w kolejce do kasy i dzwoni telefon, to sześć osób sprawdza czy to nie jego.
Konto usunięte
Konto usunięte: macie już choinkę w domu?

W biurze mam, domową ubiorę w Wigilię.
Erf
Erf
  12 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak ale, zapuszczam się tylko tam gdzie są festiwale Qlimax -Defqon.1

Nie znam się na tych klimatach, ale kojarząc Ciebie, pewnie to jakieś hardstyle czy coś. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: od pierwszego mojego tel do dzisiaj mam ten dzwonek ustawiony.

Pewnie odbieranie telefonu to juz u Ciebie odruch bezwarunkowy. :D
Jozef84
Jozef84: Ostatnio jest to: Arab - Die

W sumie w pierwszej chwili pomyślałam "uuu, hehe tłusty bit", ale w sumie zaintrygowało i dosłuchałam do końca. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mawiała moja babcia "daj psu spokój da Ci dwa ". A co do muzyki ostatnio słucham jedynie odświeżonego HEY . Kasia śpiewać umie.

Nie rozumiem chyba tego powiedzenia. :-)

Hey to raczej smuteczkowe klimaty. :)

Sarna
Sarna: no trochę tak..

Mmmmm - jak mawiają fotkowi amanci!

Sarna
Sarna: Ja od kilku miesięcy słucham muzyki, która nigdy na mnie wrażenia kiedys nie robiła, odmieniło mi się motzno..

O kurczę. Co stoi za tą zmianą? Faktycznie klimaty, o jakie bym Cię nie podejrzewała. :)
To "Gdybyś kiedys", ale to ma klip.. :-D

Sarna
Sarna: włosy chyba najbardziej zbliżają do mojego wizerunku. :D

Mi z buźki się skojarzyła, na którymś ujęciu :D

Eldim
Eldim: Czasem tak, lecz do odkrywania muzyki służy mi przede wszystkim spotify.

Znajomi sobie chwalą bardzo, a ja dotąd się nie przekonałam. Może warto. :)

Eldim
Eldim: Aktualnie Paktofonika - Priorytety.

Nie wiem czemu, ale nie pasuje mi to do Ciebie. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ...Danuta

Tak!

Konto usunięte
Konto usunięte: YT sam czasem podpowiada mi jakieś perełki, które później na stałe goszczą na mojej plejliście.

Nu, czasami podpowie cos dobrego. Jeszcze polecam wpisywanie losowych wyrażeń. Czasami naprawdę ciekawe rzeczy można znaleźć, mało znane. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam zwyczajny dzwonkowy dzwonek z telefonu. Taki, że jak stoję w sklepie w kolejce do kasy i dzwoni telefon, to sześć osób sprawdza czy to nie jego.

Same here. I jakoś nie chce mi sie tego zmienić. :D
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  12 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czemu, ale nie pasuje mi to do Ciebie. :D

I masz całkowitą rację, bo zupełnie rapu/hip hopu nie słucham. To jeden z nielicznych wyjątków.

Konto usunięte
Konto usunięte: Znajomi sobie chwalą bardzo, a ja dotąd się nie przekonałam. Może warto. :)

Jeśli narzekasz na brak nowości lub ogólnie nie wiesz czego posłuchać to jak najbardziej warto. Trzeba jedynie poświęcić troszkę czasu na skonfigurowanie swoich muzycznych preferencji, by propozycje były trafne.
Podejmujesz wyzwanie?
Jozef84
Jozef84
  13 grudnia 2017

Polecam też taki gatunek jak chillstep, może być z wydawnictwa Blackmill, fajne też są grafiki do tych utworów.

Konto usunięte
Konto usunięte: zaintrygowało

To akurat jedyny kawałek Araba który toleruje, resztę próbowałem ale nie mogę zdzierżyć.
Jozef84
Jozef84
  13 grudnia 2017

Albo Sztokholm i utwór "Cmok", to z innej beczki, taka bardziej muzyka elektroniczna.

Jozef84
Jozef84
  13 grudnia 2017

Słucham też piosenek religijnych np zespół Exodus 15 wydaje na poziomie tracki. :D Dobra nie nabijam postów. Miłej nocy :P d83dde03

lce
lce
  13 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: , pewnie to jakieś hardstyle czy coś. :D
No tak zgadłaś :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie odbieranie telefonu to juz u Ciebie odruch bezwarunkowy. :D
Niestety nie, P.S - nie lubię z tel na dotyk odbierać.
Erf
Erf
  13 grudnia 2017
Eldim
Eldim: masz całkowitą rację, bo zupełnie rapu/hip hopu nie słucham. To jeden z nielicznych wyjątków.

Takie wyjątki są w sumie najlepsze, bo muszą się naprawdę wyróżniać na plus. :)

Eldim
Eldim: Jeśli narzekasz na brak nowości lub ogólnie nie wiesz czego posłuchać to jak najbardziej warto. Trzeba jedynie poświęcić troszkę czasu na skonfigurowanie swoich muzycznych preferencji, by propozycje były trafne.

Kiedyś taką funkcję spełniał trochę last.fm. No i radzę sobie wykorzystując innych ludzi i ich gust muzyczny do poznawania nowych rzeczy. :-D

Jozef84
Jozef84: Polecam też taki gatunek jak chillstep, może być z wydawnictwa Blackmill, fajne też są grafiki do tych utworów

Do pracy czasami takie włączam, choć nie wiedziałam, że tak to się nazywa. :-)

Jozef84
Jozef84: Sztokholm i utwór "Cmok

To by było spoko instrumental. :D

Jozef84
Jozef84: Exodus 15

Ojej. :D To nie dla mnie. Choć melodyjne fajnie, jak takie musicalowe piosenki, a takie też czasami lubię. :-D Słuchasz tego ze względu na przekaz? :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie, P.S - nie lubię z tel na dotyk odbierać.

Czemu? :-) Mnie denerwuje jak odbieram i potem policzkiem coś włączę, choć zawsze staram sie zablokować ekran po odebraniu. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.