Erf
Erf
  12 grudnia 2017 (pierwszy post)

Cześć!

Jutjub zaprowadził mnie w dziwne rejony muzyki. Zerknęłam na klip a tam... https://www.youtube.com/watch?v=iMU7vRvZRi4
Nie jest troche podobna? :-D

Pytania:
- Zapuszczacie się czasami w zakamarki yt w poszukiwaniu nowej muzyki?
- macie jakąś ulubioną piosenkę na dzwonek w telefonie, czy standardowy jakiś?
- macie już choinkę w domu?

Pozdrawiam!

Jozef84
Jozef84
  13 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchasz tego ze względu na przekaz?

ze względu na przekaz i melodie. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: To by było spoko

cieszę się, że Ci się podoba. d83dde03
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiedziałam, że tak to się nazywa

też nie wiedziałem, dopiero kumpel mnie uświadomił.. d83dde03

Z innych kawałków to lubie Agnieszkę Chylińską i Stan Borys - Jaskółka uwięziona (ta nowsza wersja).
Sarna
Sarna
  13 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mmmmm - jak mawiają fotkowi amanci!

pokaż mi ich.
Konto usunięte
Konto usunięte: O kurczę. Co stoi za tą zmianą? Faktycznie klimaty, o jakie bym Cię nie podejrzewała. :) To "Gdybyś kiedys", ale to ma klip.. :-D

a ten no.. sama siebie nie poznaję ostatnio, ktos mi dał do przesłuchania i tak już zostało na dłużej :ziober2:
Sarna
Sarna
  13 grudnia 2017

Kiedys miałam ziomka na fotce, czasami się zastanawiam co tam u niego, czy jakieś zmiany w życiu itd.. też słuchał często utworów z lat 80-tych.. i też jak widział kobiete w kręconych włosach mówił" o patrz praksyda"
jak przeczytałam tematłe, to przez chwile miałam Deja vu :D

Sarna
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  14 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś taką funkcję spełniał trochę last.fm

I tu się zgadzam. Profil mam do dziś i cały czas scrobbluję, bo zarówno z YT jak i ze spotify się da. Ale Last jakoś przestał się do czegokolwiek nadawać.
Podejmujesz wyzwanie?
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  14 grudnia 2017

Faktycznie nudeski z taja sciezka dzwiekowa

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jest troche podobna? :-D

Sarenka ma chyba krótsze kudły ale nie widziałem z bliska więc nie wiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: - Zapuszczacie się czasami w zakamarki yt w poszukiwaniu nowej muzyki?


Ta Danuśka to lata osiemdziesiąte. Chyba chciałaś napisać nie nowej tylko nie znanej muzyki.

Czasem mi się zdarza pooglądać jakieś humorystyczne pszerupki piosenek.

Konto usunięte
Konto usunięte: - macie jakąś ulubioną piosenkę na dzwonek w telefonie, czy standardowy jakiś?


Kiedyś tak. Ale przez konieczność zmieniania aparatu co kilka lat to już olewam przegrywanie dzwonków

Konto usunięte
Konto usunięte: - macie już choinkę w domu?


Cały rok mam w domu bo sztuczna.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
Erf
  15 grudnia 2017
Jozef84
Jozef84: Z innych kawałków to lubie Agnieszkę Chylińską i Stan Borys - Jaskółka uwięziona (ta nowsza wersja).

Chylińska te stare kawałki miała całkiem ok, choć słuchałam jej bardziej jako nastolatka. A jaskółka jest bardzo spoczko, śpiewam czasami :D

Sarna
Sarna: pokaż mi ich.

Nie masz na pw? :D
Sarna
Sarna: a ten no.. sama siebie nie poznaję ostatnio, ktos mi dał do przesłuchania i tak już zostało na dłużej

Wszystko jasne. ;-)
Sarna
Sarna: Kiedys miałam ziomka na fotce, czasami się zastanawiam co tam u niego, czy jakieś zmiany w życiu itd.. też słuchał często utworów z lat 80-tych.. i też jak widział kobiete w kręconych włosach mówił" o patrz praksyda" jak przeczytałam tematłe, to przez chwile miałam Deja vu :D

Cieszę się, że obudziłam (mam nadzieję!) dobre wspomnienia. ;D

Eldim
Eldim: I tu się zgadzam. Profil mam do dziś i cały czas scrobbluję, bo zarówno z YT jak i ze spotify się da. Ale Last jakoś przestał się do czegokolwiek nadawać.

Oj, to mój już bardzo zaniedbany. Podobnie zresztą jak filmweb, choć o tym to czasami sobie przypomnę. Last widzę też pozmieniał dizajn trochę. :-D

AmongUs
AmongUs: Faktycznie nudeski z taja sciezka dzwiekowa

Co?

Konto usunięte
Konto usunięte: Sarenka ma chyba krótsze kudły ale nie widziałem z bliska więc nie wiem.

Nu, też myśle, że krótsze. Ale nawet o buźkę chodziło mi. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta Danuśka to lata osiemdziesiąte. Chyba chciałaś napisać nie nowej tylko nie znanej muzyki. Czasem mi się zdarza pooglądać jakieś humorystyczne pszerupki piosenek.

Semantyka. Czepiasz się pan. :D
Przeróbki? Jakie np?
Sarna
Sarna
  15 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie masz na pw? :D

wbijają na PW...ale tu o atencje nie trudno, faceci fotkowi do wszystkich wbijają, najważniejsze żeby waginę miała pomiędzy nogami, czasem jak obserwuję wypowiedzi i komentarze pod fotkami na fotce to mam takie wrażenie, że to jedyny ich wymóg... dlatego nawet nie czuje się tu jakoś wyjątkowod83dde03
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko jasne. ;-)

263a
Erf
Erf
  15 grudnia 2017
Sarna
Sarna: wbijają na PW...ale tu o atencje nie trudno, faceci fotkowi do wszystkich wbijają, najważniejsze żeby waginę miała pomiędzy nogami, czasem jak obserwuję wypowiedzi i komentarze pod fotkami na fotce to mam takie wrażenie, że to jedyny ich wymóg... dlatego nawet nie czuje się tu jakoś wyjątkowo

A nie no, z tymi amantami to tak żartobliwie było. :-D W sumie to nie tylko na fotce spierdony tak piszą. :D
Sarna
Sarna
  15 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie no, z tymi amantami to tak żartobliwie było. :-D W sumie to nie tylko na fotce spierdony tak piszą. :D

no tak wiem, bywałam w różnych zakamarkach internetu kiedyś, przez zwykłą ciekawość i za namową innych ..naprawdę nie róznia się zbytnio od siebie i czy to wykop pe el.. karachany fotka, facebooki czy inne pierdoły, tak naprawdę żadna z tych i innych stron nie wnosi do życia niczego pożytecznego.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  15 grudnia 2017

Znajdz sobie faceta w realu milfie zamiast zwiedzac takie strony i szukac ksiecia bo na to nie ten wiek i level

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  15 grudnia 2017

Amok, "kuń" by się uśmiał na twoje "kuńskie" zaloty

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: za 23 kwietnia 2214
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć! Jutjub zaprowadził mnie w dziwne rejony muzyki. Zerknęłam na klip a tam... https://www.youtube.com/watch?v=iMU7vRvZRi4 Nie jest troche podobna? :-D Pytania: - Zapuszczacie się czasami w zakamarki yt w poszukiwaniu nowej muzyki? - macie jakąś ulubioną piosenkę na dzwonek w telefonie, czy standardowy jakiś? - macie już choinkę w domu? Pozdrawiam!

Tak, aha, nie wiem
- Bardzo czesto
- Z muzyka jest jak z miłoscią, kiedy sie nacieszysz to szukasz innej. Nie mam ulubionej w tym momencie jednak mam pare biseksualnych utworów które ostatnio męcze i które nadaja sie na to forum
1 Röyksopp - Sordid Affair ( polecam w rmxie maceo plexa )
https://www.youtube.com/watch?v=ECL5zO6ImsA
2 We Draw A - Jumbo Love
https://www.youtube.com/watch?v=qcPJslQF1JI
3 Footprintz - Uncertain Change (Maceo Plex Reconception Remix)
https://www.youtube.com/watch?v=ZRzELtD3epU
4 Maxxi Soundsystem ft. Name One - Regrets We Have No Use For
https://www.youtube.com/watch?v=5NHXPwq3pko
Polecam na noc. Lajtowego odbioru.

Jestem przeciwko masowej eksterminacji choine
tibauld
tibauld
  20 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: - Zapuszczacie się czasami w zakamarki yt w poszukiwaniu nowej muzyki?

Wiele razy.
Jestem jak lisowczycy ze swoją jazdą podjazdową. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: - macie jakąś ulubioną piosenkę na dzwonek w telefonie, czy standardowy jakiś?


Oczywiście, że mam piosenkę. Co jakiś czas zmieniam na coś innego jak się znudzi.
Konto usunięte
Konto usunięte: - macie już choinkę w domu?


Nie mam domu a co dopiero choinki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.