turris
turris
  20 listopada 2017 (pierwszy post)

Co zrobic?

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja tylko okresliłem ewolucje człowieka, w skali duchowej wewnetrznej, są Smiertelnicy, połbogowie, i bogowie ja wiem jakie doswiadczenia wiazą sie z kazdym tym stanem, to wszystko, i swiadomie ewoluuje po tej spirali d83dde09

DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tylko okresliłem ewolucje człowieka, w skali duchowej wewnetrznej

Czy lee okreśiłeś hierarchię, znow ten sam błąd...
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

Nie postrzegac siebie unizonego wzgledem Boga, Bog nie chce nikogo widziec unizonym wgledem siebie d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy lee okreśiłeś hierarchię, znow ten sam błąd...

hierarchie?d83dde0a
DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy jestesmy rowni


+

Konto usunięte
Konto usunięte: są Smiertelnicy, połbogowie, i bogowie


xD
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: są Smiertelnicy, połbogowie, i bogowie

oni wszyscy są rowni, chodzi tylko o ich dojrzałosc w duchu i swiadome korzystanie z darow nieograniczonego ducha d83dde0a
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

ale i tak z najwyzszej perspektywy patrzac pochodzimy z tego samego zrodła, tylko na nizszym poziomie kazdy bawi sie w swoją gre Ewolucji powrotu do tego zrodła, do jednosci d83dde0a

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

kazdy w swym tempie łaczy sie z wyzszymi aspektami sewj istoty rozumiejacej wszystko bardziej kosmicznie wielowymiarowo, to znaczy stawac sie na powrot bogiem d83dde0a

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

A bog rzekł do nich idzcie i tworzcie swiaty na moj obraz i podobienstwo, kazdy człowiek tworzy jako bog niezaleznie na jakim poziomie sie znajduje ;) do tego zmierzają słowa Jezusa JA i ojciec jednym jestesmy! d83dde0a Jezeli czujesz sie nzszy niz ojciec nigdy nie bedziesz tworzył doskonalosci na jego obraz i podobienstwo d83dde09 Aby w tym wzrastac trzeba stwac w sile i mocy ojca, a nie jego niewolnika d83dde09

DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: oni wszyscy są rowni, chodzi tylko o ich dojrzałosc w duchu i swiadome korzystanie z darow nieograniczonego ducha

To ni wuja nie pasuje. A duch oczywiście ich nie pogania? I nie mówi im jacy mają być i co mają robić? No... by w końcu złączyć się z ów duchem? To trąci tmocno poglądami New Age, które wiadomo do czego prowadzą...
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie mówi im jacy mają być i co mają robić?

mowi ale to jest subtelna mowa, ludzie zbyt mocno są na zewnatrz w zmysłach by na tą mowe reagowac, są przycmieni walką o przetrwanie, popęd sexualny itd d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

tego wszystkiego o czym pisze sam z ducha musisz doswiadczyc, na razie to jest i bedzie dla ciebie jałową informacją d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: New Age

nie wiem co to new age i nie chce wiedziec d83dde09
DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem co to new age

Oglądałeś ziomek film "Odyseja kosmiczna"?
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chce wiedziec


Jak taki mentor i mędrzec może nie być otwarty na wiedzę?
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądałeś ziomek film "Odyseja kosmiczna"?

nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak taki mentor i mędrzec może nie być otwarty na wiedzę?

To ziemska wiedza, medrzec otwiera sie na wiedze z ducha płynącą, smiertelnicy błodzą po wiedzy tego swiata d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.