turris
turris
  20 listopada 2017 (pierwszy post)

Co zrobic?

Sarna
Sarna
  20 listopada 2017
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Ja już kombinuje właśnie jak tu sobie jakąś chorobę wymyś lee ć, byle by własnie uciec od chodzenia do tego smutnego, brzydkiego miejsca. Codziennie kołchoz, przymusowy ce lee bat, mam już powo lee dość tego, nienawidzę niemal każdego apektu mojego życia. Taaa, porażki nas wzmacniają, tylko coraz bardziej jestem pocięty jak Emo i ja krwawię...

Akurat nie jest tak ze nienawidze swojej pracy, ludzie przypadli mi do gustu, nie ma dnia zeby z kogoś beki nie było i nikt sie nie obraża,
Nudzić się nie da, na nockach nie ma kierowników i innych brzuchaczy pod krawatami, są plusy.
te nadgodziny i 3 zmiany jednak trochę męczą.
Najlepiej od 8 do 15- tak mogłabym pracować.
No ale nigdzie nie pachnie fiołkami i nie połozą nas.
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla
  20 listopada 2017

Ehhh, niech sami sobie dymią w tych kołchozach śmierdzących, elita zasrana... d83dde16

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Codziennie kołchoz, przymusowy ce lee bat, mam już powo lee dość tego, nienawidzę niemal każdego apektu mojego życia.

To jest czescią budzenia sie ja tez byłem w tym połozeniu d83dde09
zapomnialamhasla
zapomnialamhasla: Taaa, porażki nas wzmacniają,

A potem uswiadomisz sobie jak to cie wzmocniło i bedziesz sie smiał z tych ,,porazek,, d83dde09 i powiesz sobie co za błogostan był moc tego doswiadczac d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

I powiesz Boze daj mi tego wiecej wszystko zniese d83dde09 d83dde02

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

I bedziesz wiedział ze mowiąc Boze, mowisz do siebie d83dde02 czyz nie napisano w waszych pismach Bogami Jestescie!? d83dde09

DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A potem uswiadomisz sobie jak to cie wzmocniło i bedziesz sie smiał z tych ,,porazek,, i powiesz sobie co za błogostan był moc tego doswiadczac

Dominik jak Ty pieprzysz... -.- Gunwo mnie wzmocniło, czuje raczej, ze mnie mocno osłabiło....
DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie napisano w waszych pismach Bogami Jestescie

W moich pismach niczego takiego nie napisano. Nie jestem bogiem, Ty tez nim nie jesteś. To brzmi jak jakiś bełkot New Age, że jesteśmy bogami wszystko możemy... Czemu jak zacznę Cię sztyletować swoim nożem, to czemu zaczniesz mocno krwawić i umierać, Boże? d83ddc7fd83dde16
DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest czescią budzenia sie ja tez byłem w tym połozeniu

Wywyższasz się w tym momencie, szczypior...
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Gunwo mnie wzmocniło

Tak sie tylko wydaje, choc to wydawanie sie jest niczym przy tej sile i mocy co potrafi wszystko zniesc co tego swiata, to tak jak by tanczyc umierając, umierając tanczyc, ludzkie rozumienie ni potrafi sobie tego nawet uswiadomic, to jest ponad nim rozumiane, odczuwane d83dde09
DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak sie tylko wydaje

Nie, noszę blizny... Jeśli następna będzie na linii nadgarsta to znaczy, że to mnie zabiło...
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: mocno krwawić i umierać, Boże?

ewoluujemy z smiertelnikow, na połbogow, i bogow, bogowie nie umierają, bo z ducha kierują swym kazdym atomem, w kazdej chwili ciało mogą podniesc do takiej czestotliwosci ze staje sie swiatłem i zamanifestowac sie w innej postaci materi badz energi na dowolnym poziomie wybranym z postrzegania swego ducha d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

ja jestem połbogiem, w niedalekiej przyszłosci naucze sie z ducha władac materią, jeszcze pare lekcji do odrobienia przezemnie, ale odrobie je w krotkim czasie d83dde09

DesertAssassin
DesertAssassin
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem połbogiem

Nie jesteś lepszy niż inni.
MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017

juz zagladam do swej wewnetrznej holograficznej rzeczywistosci, gdy to pogłebie i wzmocnie, wejde w doswiadczenia Boga ;) i stane sie niesmiertelny, jak moj mistrz Jezus ;)

MiloscBoga
MiloscBoga
  20 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jesteś lepszy niż inni.

ja tego nie powiedziałem, to ty w tym momecie unizasz siebie widzac mnie wywyzszonym d83dde09 wszyscy jestesmy rowni d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.