kasiabasia
kasiabasia
  2 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam
Nieraz miałam na portalach społęcznościowo randkowych konta, od wczoraj postanowiłam posiedzieć na fotka.com, z myślą że może ktoś fajny się znajdzie. Napisało do mnie łącznie ponad 300 osób, z czego mogę policzyć na palcach jednej ręki ludzi z którymi normalnie rozmawiałam. Reszta to pier..ni zboczeńcy, jakieś napalone młode lesby, propozycje sponsoringu, doładowań itp.
czy naprawdę z tak normalnego kiedyś portalu zrobił się za przeproszeniem burdel? Bo inaczej nie można tego nazwać, gdy kobieta chce pogadać normalnie o życiu, pogodzie, zainteresowaniach a tu piszą jacyś desperaci. Prośba nawet nie do moderatorów ale do zarządu fotki: Zamiast wyświetlać reklamy na caly ekran ogarnijcie trochę ludzi bo jeszcze trochę a nie będziecie mieli komu wyświetlać tych reklam..

lce
lce
  2 listopada 2017

No długo tu teraz użytkownicy mają konto nie cały dzień.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  2 listopada 2017

Strasznie delikatni się zrobili.

Jozef84
Jozef84
  2 listopada 2017

Mnie to śmieszy jak można tak ganiać za seksem? Co w tym fajnego, jakas uciecha na 5 sekund, sa wazniejsze sprawy i rzeczy ktore daja dlugotrwala przyjemność. :)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  2 listopada 2017

Znalazla lesbe zycia....
jeszcze wróci...
zawsze wracaja... :D

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  3 listopada 2017

no z nowymi zdjeciami

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  3 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: Mnie to śmieszy jak można tak ganiać za seksem? Co w tym fajnego, jakas uciecha na 5 sekund, sa wazniejsze sprawy i rzeczy ktore daja dlugotrwala przyjemność. :)


Bo widzisz, to jest tak.. dla Ciebie "seks" to tylko te ostatnie "5 sekund". Dla Ciebie i całej masy onanistów z fotki. A dla wielu "seks" albo raczej miłość to akt, którego te ostatnie "5 sekund" jest tylko zwieńczeniem, wisienką na tkrcie i kropką nad i. Ty jednak idziesz w drugą stronę niż w/w onaniści. Ty odrzucasz te 5 sekund, mówiąc, że są innę przyjemności dające większą i dłuższą przyjemność, ale myślisz tak samo o seksie jak i oni.
Kreujesz się na ocean a jesteś zwykłą kałużą kolego.
Bez odbioru.

PS
Popraw koloratkę..
I naprawdę irytują mnie te Twoje pieprzenie wynurzenia na temat Twojej bozi.
Pamiętaj, Twój bozia wymyślił prokreację po to, by podtrzymać nasz gatunek. Dodał do tego przyjemność płynącą z tego aktu i samoświadomość, a jeżeli dla Ciebie w seksie to tylko 5 sekund jest ważne, to jesteś zwykłym zwierzem
Jozef84
Jozef84
  3 listopada 2017

Dziekuje, że porównałeś mnie do onanistów :) jak ja dawno się nie mastrubowalem. Wiesz miłość nie polega na seksie, są szlachetniejsze uczucia niż sam akt prokreacji.
Fajnie, że Cię drażni mój poglad o Bogu, bo znaczy, że coś zaczynasz myśleć, coś Cie prowokuje.
Jestem zwierzem :) z uczuciami. :)

Jozef84
Jozef84
  3 listopada 2017

w seksie jest duzo podmiotowosci, ja nie nadazam za tymi czasami. Lubie w sobie innosc, moge byc ponad tym zwierzakiem :)

Jozef84
Jozef84
  3 listopada 2017

a w Bozie to Ty nie musisz wierzyc. :) Ona sobie daje radę i bez Ciebie i mnie :)

Jozef84
Jozef84
  3 listopada 2017

:) dobrze, że zmuszam do myślenia, nie jestem nieomylny :) Chetnie nauczę się czegoś nowego, a to przefiltruje przez moje poglady. :)

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  3 listopada 2017

co tutaj się dzieję nanananaaa jaki tu spokój nanananaaaaaaaa, nic się nie dzieje nanananaaaaa wszyscy się nudzą nanananaaaaaaaa

Pluszzz81
Posty: 47 (po ~155 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 603
Pluszzz81
  5 listopada 2017

Kiedyś Fotka była normalnym portalem. Coś na wzór dzisiejszego Instagram'a. Teraz nic tylko same k#### lacho####i oraz naciągaczki. Ja poznałem jedną normalną pośród setek... Nie powiem. Nic z tego raczej nie będzie ale i tak jestem szczęśliwy...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.