kasiabasia
kasiabasia
  2 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam
Nieraz miałam na portalach społęcznościowo randkowych konta, od wczoraj postanowiłam posiedzieć na fotka.com, z myślą że może ktoś fajny się znajdzie. Napisało do mnie łącznie ponad 300 osób, z czego mogę policzyć na palcach jednej ręki ludzi z którymi normalnie rozmawiałam. Reszta to pier..ni zboczeńcy, jakieś napalone młode lesby, propozycje sponsoringu, doładowań itp.
czy naprawdę z tak normalnego kiedyś portalu zrobił się za przeproszeniem burdel? Bo inaczej nie można tego nazwać, gdy kobieta chce pogadać normalnie o życiu, pogodzie, zainteresowaniach a tu piszą jacyś desperaci. Prośba nawet nie do moderatorów ale do zarządu fotki: Zamiast wyświetlać reklamy na caly ekran ogarnijcie trochę ludzi bo jeszcze trochę a nie będziecie mieli komu wyświetlać tych reklam..

lce
lce
  2 listopada 2017
kasiabasia
kasiabasia: portalu zrobił się za przeproszeniem burdel?
Co tu winić Fotkę, młode pokolenie z tego portalu robi jak to nazwałaś burdel, co zrobić życie.
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  2 listopada 2017

często te młode lesby to tak naprawdę kryjące się za damskimi kątami prawiczki

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  2 listopada 2017
kasiabasia
kasiabasia: Napisało do mnie łącznie ponad 300 osób, z czego mogę policzyć na palcach jednej ręki ludzi z którymi normalnie rozmawiałam.


Witamy na Fotce.
kasiabasia
kasiabasia
  2 listopada 2017
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Witamy na Fotce.

Witaj Mruczysław
kasiabasia
kasiabasia
  2 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: często te młode lesby to tak naprawdę kryjące się za damskimi kątami prawiczki

Jeszcze lepiej, gdyżby brakowało im odwagi? :)
Jozef84
Jozef84
  2 listopada 2017

I każdą z 300 wiadomości sprawdziłaś? Mi by się nie chciało....

kasiabasia
kasiabasia
  2 listopada 2017

nie, przeczytałam po kilka wybranych wiadomości i hurtowo usuwałam.

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  2 listopada 2017

No to wszystko jasne ze nie mozna tu normalnej kobiety poznać, gdyż przez tych lamusow idiotow stulejarzy i fejk kont lesby którzy faktycznie sa facetami usuwani i olewani ci sa normalni. Gdyż przez ten zaś syf wiadomości.
fotka team ma to gdzieś tylko im kasa w głowie byle było haj najwięcej kont i reklam.
Ale fakt trzeba będzie stad sie zwijać na dobre gdyż nie ma z tego portalu rządnego porzydku

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  2 listopada 2017

I fakt kiedyś jeszcze tego bydła nie było, mieli tylko te swoje konta na ero portalach a teraz tu i zamęt robią każdej tu

kasiabasia
kasiabasia
  2 listopada 2017

@NapiszDooMnie: Sama zdaje sobie sprawę, że wśród usuniętych wiadomości na pewno ktoś normalny napisał, ale nawet nie chce mi się czytać wszystkiego po kolei, bo otwieram jedną wiadomość "mrrr..." druga wiadomość "śliczna" kolejna: "chcesz popatrzeć jak się bawię" kolejna: "chcesz doładowanie" i w koło to samo.

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  2 listopada 2017

No dlatego ten portal juz nie jest dla normalnych tylko zboczeńców wiec niech fotka team postanowi zmienić to na portal erotyczny wtedy będzie wiadomo o co chodzi i w którym miejscu sie znajduje.

kasiabasia
kasiabasia
  2 listopada 2017

Może niech nie będzie erotyczny ale przynajmniej zaraz po wejściu na stronę powinna znaleźć się informacja o tym że portal może zawierać treści niecenzuralne, itp.

Jozef84
Jozef84
  2 listopada 2017

Poznałem tutaj normalne osoby z którymi sobie pisze. Nie należy uogólniać.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  2 listopada 2017

I uciekła nam dziewczyna.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.