Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  1 listopada 2017 (pierwszy post)

DOMOWE SPOSOBY NA PRZEZIEBIENIE I GRYPE ? ŻEBY SZYBKO MINEŁY ;(
I SKUTECZNY SPOSÓB NA KASZEL ;( JUŻ 2 TYG SIĘ MĘCZĘ Z GRYPA ,BYŁAM U
LEKARZA I DAŁAM MI 3 TABLETKI I TO WSZYSTKO ALE NIE POMAGAJĄ ;(
PORADŹCIE COŚ ;((

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

lce
lce
  3 listopada 2017

Jak już drugie nie wchodzi to skrzynkę tak prędko nie obrucisz, ktoś wypije jak nie tylko to ktoś z rodziny lub koledze postawisz. Nie wierzę że w sylwka nic nie wypijesz.

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  3 listopada 2017
Principessa
Principessa: Nie pokazuje dupy
no własnie ! to jej czoło tylko :D
kysio
kysio
  3 listopada 2017
Sarna
Sarna: Tak to jest w internetach, tu mogą być księżniczkami.

Z niej to raczej taka rumuńska księżniczka...:ziober2:
Sarna
Sarna: Atencji dostaja też duzo,


Ja rozumiem dowartościowanie się i w ogóle ale są na to sposoby, nie aż tak puste.
Sarna
Sarna: czasem może doładowania i gwiazdy a znajdą się tacy co je sponsorują, nikt nikomu krzywdy nie robi, ale takie sprzedawanie się.. eh..


Strasznie tanie to sprzedawanie, nie uważasz, Bazarówo? :rotfl:
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 listopada 2017

Teraz już mi wchodzi...Już weszło....

Sarna
Sarna
  3 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Strasznie tanie to sprzedawanie, nie uważasz, Bazarówo?

haha, jak chcesz to Ci kupie jeansy na bazarze mają zawsze w promocji.
Dobra nie chcę prowokować księżniczki i niszczyć jej światopogladu, niech sobie żyje w swoim różowym świecie.
kysio
kysio
  3 listopada 2017
Sarna
Sarna: haha, jak chcesz to Ci kupie jeansy na bazarze mają zawsze w promocji.

Kupisz mi jeansy a zechcesz bym w polu orał, a rolnik ze mnie żaden. :(
Nie wiem jaką techniką jeździ się pługiem. :(
Sarna
Sarna: Dobra nie chcę prowokować księżniczki i niszczyć jej światopogladu, niech sobie żyje w swoim różowym świecie.


Jak tak wyglądają księżniczki to wolę być eunuchem u jakiegoś księcia czy innego faraona.
Tym nie niszczmy światopoglądu, to tamtym a potem patrzmy jak świat oszalał. :ninja:
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  4 listopada 2017

Kysio daj zdjecia tez sie z ciebie posmieje?? Skad wiedziales ze mam cyganskie korzenie? Dronem mnie sledzisz?? Lol2 jakie dwa nic nie warte kretyny udzielaja sie w piatek wieczorem na fotce hahahaha. Padlam powstalam poprawilam korone I poszlam dalej!

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

tibauld
tibauld
  5 listopada 2017
Principessa
Principessa: Kysio daj zdjecia tez sie z ciebie posmieje??

Proszę, śmiało.
Principessa
Principessa: Skad wiedziales ze mam cyganskie korzenie?
Miałem styczność z wieloma narodowościami Europy i nie tylko. Umiem zobaczyć na obrazku sporo. Poza tym większość 100 procentowych Polek bardziej szanuje swoją dupę...
Principessa
Principessa: Dronem mnie sledzisz??
Dla mnie nie jesteś wcale interesująca, wręcz przeciwnie...
Principessa
Principessa: Lol2 jakie dwa nic nie warte kretyny udzielaja sie w piatek wieczorem na fotce hahahaha.
Generuję kilkadziesiąt tysięcy euro rocznie ale skoro ty wiesz lepiej...
Principessa
Principessa: Padlam powstalam poprawilam korone I poszlam dalej!
Urazy głowy to najstraszniejsze przypadki. Wydaje mi się, że przy trepanacji twojej czaszki trudno znaleźć tam stada szarych komórek.

Dajesz na czarną, to tak jak przyznanie do tego, że jesteś wywłoką.
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  5 listopada 2017

NIE SKOMENTUJE TWOJEJ ZAŁOSNEJ WYPOWIEDZI ;) DNO I PATOLOGIA ;) ZEGNAM CIE
DODAJE NA CZARNA LISTE BO NIE CHCE BY NA MNIE TAKIE WSIOKI JAK TY WCHODZIŁY I NIE MA ZAMIARU SIE ZNIZAC DO TWOJEGO POZIOMU GŁUPOTY ;)

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  6 listopada 2017
Principessa
Principessa: DOMOWE SPOSOBY NA PRZEZIEBIENIE I GRYPE ? ŻEBY SZYBKO MINEŁY ;( I SKUTECZNY SPOSÓB NA KASZEL ;( JUŻ 2 TYG SIĘ MĘCZĘ Z GRYPA ,BYŁAM U LEKARZA I DAŁAM MI 3 TABLETKI I TO WSZYSTKO ALE NIE POMAGAJĄ ;( PORADŹCIE COŚ ;((

herbata z pigwa :zakochany:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.