Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  1 listopada 2017 (pierwszy post)

DOMOWE SPOSOBY NA PRZEZIEBIENIE I GRYPE ? ŻEBY SZYBKO MINEŁY ;(
I SKUTECZNY SPOSÓB NA KASZEL ;( JUŻ 2 TYG SIĘ MĘCZĘ Z GRYPA ,BYŁAM U
LEKARZA I DAŁAM MI 3 TABLETKI I TO WSZYSTKO ALE NIE POMAGAJĄ ;(
PORADŹCIE COŚ ;((

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  3 listopada 2017

Sarna droga kolezanko zazdrosne jak kogos nie znasz to go nie oceniaj z gory po zdj bo Naprawde ty pokazujesz swoj bardzo niski poziom :) wiem ze mi zazdroscisz bo ciebie na takie ubrania nie stac I na takie buty Ale ogarnij sie to jest powod zeby mnie obrazac?? Skoro cos do mnie Masz taki kozak w necie to mi to na zywo powiedz glupia pusta lalko ;) masakra na takich ludzi jak ty to ja leje cieply stumien I mam Beke Fajnie sie to czyta Przy herbacie jak dobra komedie

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  3 listopada 2017

Ice zajmij sie soba a nie czytaj co pisze do innych bo slabe to I chyba ci sie bardzo nudzi lol2 I wgl chyba nie ogarniasz calego tematu o co chodzi I zaraz powstanie kolejna Gowno Burza!!!!

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  3 listopada 2017

Omg zajmcie sie soba lol2

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

lce
lce
  3 listopada 2017
Principessa
Principessa: zajmij sie soba a nie czytaj co pisze do innych
Samo to wpada w oko.
Principessa
Principessa: chyba nie ogarniasz calego tematu
Chyba musze swój sposób zastosować na grypę, pamiętasz jaki mam, tylko nie przewijaj stron jak jesteś w temacie.
Principessa
Principessa: o co chodzi I zaraz powstanie kolejna Gowno Burza!!!!
Nie wiem czy zauważyłaś to z wszystkich tematów powstaje :superkupa: burza. :afro:
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  3 listopada 2017

tak pamiętam piwo z cukrem tylko nie mogę pic % wczoraj byłam u lekarza i dał mi 7 dniowy antybiotyk

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Jozef84
Jozef84
  3 listopada 2017

Ktoś Ci napisał, że sama sobie wbijasz samobóje słowami? :)

Jozef84
Jozef84
  3 listopada 2017

Jak dla mnie to mozesz nawet na golasa latac dla ocen. :) Ale gdzie w tym godność? :)

lce
lce
  3 listopada 2017
Principessa
Principessa: nie mogę pic % wczoraj byłam u lekarza i dał mi 7 dniowy antybiotyk

To wracaj szypciuto do zdrowia :bye:
marion6955
marion6955
  3 listopada 2017
Principessa
Principessa: boże jakie hejterki sa glupie I puste az szkoda na was klawiatury paskudy zazdrosne xd ha haha beka serio z takich ludzi ja pytam o chorobe a tu posty na temat mooch zdj nienormalni jestescie. Ogarnijcie 4 litery I zajmijcie sie swoim zyciem po pytanie tego nie dotyczylo co za debile masakra I ta nienawisci jak byscie mogli to byscie przez neta jeszcze zabili.....

czemu pokazujesz dupe na zdjęciach?
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  3 listopada 2017

Nie pokazuje dupy chyba Masz rengeny w oczach pustaku xd.... Omg

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 listopada 2017
Principessa
Principessa: tak pamiętam piwo z cukrem tylko nie mogę pic %

A ja mogę. Mam całą skrzynę i będę pił dziś za Was, bo jacyś nerwowi wszyscy jesteście. A mówią że to ja nerwus jestem.
lce
lce
  3 listopada 2017
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Mam całą skrzynę i będę pił dziś za Was,

Zdrowie twoje, tylko nie przechowuj za bardzo skrzynka na jednego to dużo.
Mruczyslaw
Mruczyslaw: bo jacyś nerwowi wszyscy jesteście.

No nie wszyscy :afro:
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: skrzynka na jednego to dużo.

Na dwa dni mi wystarczy .
lce
lce
  3 listopada 2017
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Na dwa dni mi wystarczy .

Chyba że tak, e to pęknie pomalutku skrzynka.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  3 listopada 2017

Zwykle tak było. Zobaczymy teraz? Chociaż dziś już drugie i jakoś mi nie wchodzi. No ale ktoś musi to wypić. Ale chyba to już ostatni raz w tym roku. Już mi się nie chce.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.