Jozef84
Jozef84
  11 października 2017 (pierwszy post)

Ludzie nie doceniają życia, tak naprawdę mogą wszystko. Wszystko co piękne jest za darmo: lasy, jeziora, morze. Piękne wschody i zachody słońca, można naprawdę żyć skromnie i przy odrobinie wysiłku się tym cieszyć. :D
Można studiować za darmo, być kreatorem własnego losu, robić to co się kocha. Z Bożą wolą wszystko jest możliwe. Ja bym chciał po raz ostatni zobaczyć morze. Mam miłe wspomnienia z tym związane, teraz jest chyba pora sztormów.

IgorThomas
Posty: 11 (po ~302 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 78
IgorThomas
  16 października 2017

Cyt.
"Czy to prawda że wiara jest dla ludzi bez własnego rozumu ?"

Wręcz przeciwnie. COGITO ERGO SUM - MYŚLĘ WIĘC JESTEM - ROZUM MOIM PANEM; jeśli nie Jahwe, to Budda. Jeśli nie Allah to Jehowa. Jeśli nie Bill Gates to Lenin... Człowiek potrzebuje wiary - SIŁY NAPĘDOWEJ całego swojego egzystencjalizmu. Kwestia tylko, jak tę "siłę" sobie tam nazwie.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 października 2017
IgorThomas
IgorThomas: Cyt. "Czy to prawda że wiara jest dla ludzi bez własnego rozumu ?" Wręcz przeciwnie. COGITO ERGO SUM - MYŚLĘ WIĘC JESTEM - ROZUM MOIM PANEM; jeśli nie Jahwe, to Budda. Jeśli nie Allah to Jehowa. Jeśli nie Bill Gates to Lenin... Człowiek potrzebuje wiary - SIŁY NAPĘDOWEJ całego swojego egzystencjalizmu. Kwestia tylko, jak tę "siłę" sobie tam nazwie.


Albo jestes panem swojego losu albo cieniasem który nie potrafi wziac zycia w swoje ręce, cieniasem który czeka na łud szczescia czy na złota gwiazdkę która spadnie z nieba. Kimś kto wierzy w wymysły innych ludzi i ze Twój los jest w rękach boga.
" myślę więc jestem " - od kiedy w wierze sie mysli ? Z tego co mi wiadomo to żyje sie według zasad spisanych przez beduinów na pustyni jakies 2 tys lat temu. Robisz to co jest w ksiazce albo w przeciwnym razie jestes niewierzący. Gdzie tu myślenie ?
IgorThomas
Posty: 11 (po ~302 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 78
IgorThomas
  20 października 2017
"Panem swojego losu"...
A czymże jest... "los"? Wiesz? Potrafisz odpowiedzieć na pytanie: PO CO TO WSZYSTKO?

"W wymysły innych ludzi"...
A czy Ty nie wierzysz w "wymysł własnego rozumu"? Nie wierzysz w swój ATEIZM?

*** BAKTERIA *** jest bardziej zaawansowana od najbardziej zaawansowanej technologii jaką dysponuje obecnie człowiek na Ziemi. Potrafisz? potrafisz ZROBIĆ bakterię? Nie "rozmnożyć" czy "skopiować/ sklonować"... Czy potrafisz ZROBIĆ ŻYCIE z niczego? Czy potrafisz obdarzyć mebel WOLĄ ŻYCIA?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 października 2017
IgorThomas
IgorThomas: "Panem swojego losu"... A czymże jest... "los"? Wiesz? Potrafisz odpowiedzieć na pytanie: PO CO TO WSZYSTKO?"W wymysły innych ludzi"... A czy Ty nie wierzysz w "wymysł własnego rozumu"? Nie wierzysz w swój ATEIZM?*** BAKTERIA *** jest bardziej zaawansowana od najbardziej zaawansowanej technologii jaką dysponuje obecnie człowiek na Ziemi. Potrafisz? potrafisz ZROBIĆ bakterię? Nie "rozmnożyć" czy "skopiować/ sklonować"... Czy potrafisz ZROBIĆ ŻYCIE z niczego? Czy potrafisz obdarzyć mebel WOLĄ ŻYCIA?


CO TY PJEPSZYSZ KOLES HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA :D :D :D :D :D :D :D :D
RedRiding1978
RedRiding1978
  20 października 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: CO TY PJEPSZYSZ KOLES HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA :D :D :D :D :D :D :D :D


Odbieram ci tytuł właściciela próżni doskonałej d83dde09 mam nowego kandydata

IgorThomas
IgorThomas: "Panem swojego losu"... A czymże jest... "los"? Wiesz? Potrafisz odpowiedzieć na pytanie: PO CO TO WSZYSTKO?"W wymysły innych ludzi"... A czy Ty nie wierzysz w "wymysł własnego rozumu"? Nie wierzysz w swój ATEIZM?*** BAKTERIA *** jest bardziej zaawansowana od najbardziej zaawansowanej technologii jaką dysponuje obecnie człowiek na Ziemi. Potrafisz? potrafisz ZROBIĆ bakterię? Nie "rozmnożyć" czy "skopiować/ sklonować"... Czy potrafisz ZROBIĆ ŻYCIE z niczego? Czy potrafisz obdarzyć mebel WOLĄ ŻYCIA?


tadam d83dde02 czas umierać hahahhahahaha

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.