Jozef84
Jozef84
  11 października 2017 (pierwszy post)

Ludzie nie doceniają życia, tak naprawdę mogą wszystko. Wszystko co piękne jest za darmo: lasy, jeziora, morze. Piękne wschody i zachody słońca, można naprawdę żyć skromnie i przy odrobinie wysiłku się tym cieszyć. :D
Można studiować za darmo, być kreatorem własnego losu, robić to co się kocha. Z Bożą wolą wszystko jest możliwe. Ja bym chciał po raz ostatni zobaczyć morze. Mam miłe wspomnienia z tym związane, teraz jest chyba pora sztormów.

Jozef84
Jozef84
  11 października 2017

Można mieć wspaniałych przyjaciół, którzy inspirują. No tylko na rodzinę nie mamy wpływu, ja miałem wszystko i mowa tutaj o ludziach. Fajny dom, rodziców i siostry. Wiem, że inni mogli by marzyć o takim domu. Naprawdę patrząc na miłość rodziców, można by było wiele się nauczyć, a ja przez głupi grzech zostałem ukarany.

Jozef84
Jozef84
  11 października 2017

A to lękami, a przede wszystkim wstydem. Wstyd mi za to, bo tak łatwo było porzucić grzech przy odrobinie woli. I po prostu być szczęśliwym.

Asyko
Asyko
  11 października 2017
Jozef84
Jozef84: , a ja przez głupi grzech zostałem ukarany.

Jaki to był grzech.
Jozef84
Jozef84
  11 października 2017

Taki który zabija miłość. Wszystko co było rozumiane na opak.
Zastanawia mnie jak upada wola człowieka, ja szedłem z otwartą przyłbicą. A wstyd rósł. Ale jeden grzech prowadził do wszystkich innych, zabijał duszę. To był jeden grzech, z którym nie walczyłem. Zostały mi odebrane wszystkie cnoty.

Jozef84
Jozef84
  11 października 2017

ten grzech to nieczystość cielesna. Tak w szerokim rozumieniu.

Jozef84
Jozef84
  11 października 2017

Czystość w tym rozumieniu jest bardzo ważna. Każdy grzech rozwija inne, niszczy duchowość człowieka, upadla, powoduje że stajemy sie zwierzetami. :D Może i jestem trollem, bo trudno już nazwać mnie człowiekiem.

RedRiding1978
RedRiding1978
  11 października 2017

Chosef, ty zawsze mówił, że myślenie to nie twoja najmocniejsza strona. Ty nie myśl, ty rób d83dde02

Jozef84
Jozef84
  12 października 2017

Jak ja nawet w pracy mam głosy. :D

Jozef84
Jozef84
  12 października 2017

Szprycuje się tabletkami które nic nie dają.

Asyko
Asyko
  12 października 2017
Jozef84
Jozef84: Szprycuje się tabletkami które nic nie dają. Jak ja nawet w pracy mam głosy. :D

To może przez te tabletki słyszysz te głosy, za dużo się nimi szprycujesz :afro:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  12 października 2017

Czy to prawda że wiara jest dla ludzi bez własnego rozumu ?

Jozef84
Jozef84
  12 października 2017

To nie sa tabletki ktore uzalezniaja, ale powoduja tycie, np chociaz ja wage utrzymuje.
Czlowiek bez wiary jest glupcem.

Jozef84
Jozef84
  12 października 2017

Dziwne, że żaden szanowany uczony nie podważył Biblii. Przecież to jest najpopularniejsza książka na świecie.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  14 października 2017
Jozef84
Jozef84: Dziwne, że żaden szanowany uczony nie podważył Biblii. Przecież to jest najpopularniejsza książka na świecie.


Każdy szanujący sie uczony podważy biblie.

Jozef84
Jozef84: Czlowiek bez wiary jest glupcem.


Uargumentuj
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.