AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  21 września 2017 (pierwszy post)

Szacunku i empatii öd bab nie dostaniesz :) Ty masz byc tylko dostarczycielem dwoch rzeczy. Sper..my i srodkow do przezycia dla jej i bachora. Facet, ktory nabiera watpliwosci co do siebie czy relacji nie daje poczucia bezpieczenstwa (w dzisiejszych czasach to brzmi niedorzecznie) i po prostu samiczka rezygnuje z takiego. Rzadaja od facetow wsparcia o same gardza takimi, ktorzy go potrzebuja :)

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  21 września 2017

Konstatujac, trzeba grac w gierki batdziej brutalnie jak one. Ich gierka najczesciej nazywa sie gra na "slodka, nieporadna id...iotke". Wtedy dzielni bialorucerze zlatuja sie, aby pomoc biednej dziuni. My natomiast mozemy grac nastawionych na cel, empatycznych (wysluchiwac jej jekow), nieprzejmujacych sie jej gadanina, wiecznie emanujacych samcza pozytywna energia, pewnych siebie, wielkich opiekunow. Troche tego jest :) A one w zamian dadza nam to co tylko moga (czyli nie za wiele). Bo baby prozne sa, panowie. Pamietajcie :)

Asyko
Asyko
  21 września 2017

Ach i tak tego nie :nielapie:
Co załapałem te brzydkie słowo "BACHORA" to mi zwróciło uwagę w tym Temacie , za brzydkie określenie , ciekawi mnie to czy byś tak swoje dziecko :smoczek: określił.

jacek82j
jacek82j
  21 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ach i tak tego nie Co załapałem te brzydkie słowo "BACHORA" to mi zwróciło uwagę w tym Temacie , za brzydkie określenie , ciekawi mnie to czy byś tak swoje dziecko określił.

ciebie mozna ze spokojem nazwac bachorem
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  21 września 2017

Bachor to nie jest pejoratywne określenie. Niemiłe, ale nie brzydkie ;)

Sarna
Sarna
  21 września 2017

życie to niejebajka.

LorenzoAdam
LorenzoAdam
  21 września 2017

Mały MGTOW klub tu się robi :woot:

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  21 września 2017

Przecież men going their own way to jest clue ;) Faceci właśnie powinni podążać swoimi ścieżkami. Wiecie dlaczego tyle depresji wśród mężczyzn 40-paroletnich? Bo przychodzi po tylu latach wielki summum. I dochodzi do wniosku, że tu gdzie jest to wymóg społeczeństwa. Spełnił wszystko to co mu ono narzuciło, a dla siebie tak naprawdę nie zrobił nic. Ślub, stabilizacja to cecha typowo kobiecego mózgu. Warto facetów o tym uświadamiać. I kobiety też, będą mniej znerwicowane kiedy przestaną walczyć z biolą.

LorenzoAdam
LorenzoAdam
  21 września 2017

Nie sądzę aby egoizm dał jakieś budujące efekty.
Ale jak komuś nie straszna pustka, to proszę bardzo.

Asyko
Asyko
  21 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ciebie mozna ze spokojem nazwac bachorem

Dokładniej , i czemu :woot:
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  21 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądzę aby egoizm dał jakieś budujące efekty. Ale jak komuś nie straszna pustka, to proszę bardzo.

kekłem. Każda psychoterapia nastawia człowieka na swój egoizm (zdrowy). Pomyśl, czy one nie są egoistyczne? Tyle, że przykrywają to pod płaszczykiem pt: "ja chcę poczucia bezpieczeństwa".
Maniek12
Maniek12
  21 września 2017
AIVAS
AIVAS: Konstatujac, trzeba grac w gierki batdziej brutalnie jak one. Ich gierka najczesciej nazywa sie gra na "slodka, nieporadna id...iotke". Wtedy dzielni bialorucerze zlatuja sie, aby pomoc biednej dziuni. My natomiast mozemy grac nastawionych na cel, empatycznych (wysluchiwac jej jekow), nieprzejmujacych sie jej gadanina, wiecznie emanujacych samcza pozytywna energia, pewnych siebie, wielkich opiekunow. Troche tego jest :) A one w zamian dadza nam to co tylko moga (czyli nie za wiele). Bo baby prozne sa, panowie. Pamietajcie :)


no niestety ale potwierdzam to.
irbit
irbit
  21 września 2017

poczucie bezpieczeństwa = kasa ... hahahahahahsbshs hahahaha

Maniek12
Maniek12
  21 września 2017

nie tylko,hehe.Niektóre maja kasę i co?;)

irbit
irbit
  21 września 2017

behehe to wtedy facet jest kiepski w wyrku ... Hahahahaha

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.