AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  21 września 2017 (pierwszy post)

Szacunku i empatii öd bab nie dostaniesz :) Ty masz byc tylko dostarczycielem dwoch rzeczy. Sper..my i srodkow do przezycia dla jej i bachora. Facet, ktory nabiera watpliwosci co do siebie czy relacji nie daje poczucia bezpieczenstwa (w dzisiejszych czasach to brzmi niedorzecznie) i po prostu samiczka rezygnuje z takiego. Rzadaja od facetow wsparcia o same gardza takimi, ktorzy go potrzebuja :)

AnnaDee
AnnaDee
  22 września 2017

Nie wszystkie kobiety są singielkami, bo nikt ich nie chce, powiedzmy.....niektore wolą byc same, po prostu. CIEKAWE DLACZEGO.....

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszystkie kobiety są singielkami, bo nikt ich nie chce, powiedzmy.....niektore wolą byc same, po prostu. CIEKAWE DLACZEGO.....


Bo mają focha ;D
OliwiaGalera
Posty: 1 (po ~237 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
OliwiaGalera
  22 września 2017

Od kiedy bieganie jest dla biedaków! Bieganie nie jest dla leniwych gnojkow. Moim zdaniem jesli ktoś biega ma w sobie ducha walki i nie widzę w tym nic złego! Ze niby gorsze od roweru? Masz naje.:cenzura:.e w głowie. Nie obrazaj sportowców

Sarna
Sarna
  22 września 2017
OliwiaGalera
OliwiaGalera: Nie obrazaj sportowców

ogarnij się młoda.
:rotfl:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 września 2017
OliwiaGalera
OliwiaGalera: Od kiedy bieganie jest dla biedaków! Bieganie nie jest dla leniwych gnojkow. Moim zdaniem jesli ktoś biega ma w sobie ducha walki i nie widzę w tym nic złego! Ze niby gorsze od roweru? Masz naje..e w głowie. Nie obrazaj sportowców


Przeciez to idiotyzm
Narciso69
Narciso69
  22 września 2017

kto sie pozna kto popisze

Jozef84
Jozef84
  23 września 2017

To indywidualna kwestia każdego człowieka, nie generalizujmy.

Skorpion87
Skorpion87
  23 września 2017

Czy poszukiwanie drogi na skróty to źródło wszelkich problemów ? Czy tylko tak mi sie wydaje ?

Nie jestem osobą, która co dzień poznaje nowe osoby, ale za tych kilka latek które żyje troche ludzi sie udało poznać, ale nigdy nie poznałem dwóch takich samych osób... Są pewne cechy, które można porównywać, ale zawsze jest jakaś różnica...

Tutaj co 3 temat to :słuchajcie, ja już wszystko wiem: a jednak za każdym razem jest inaczej... Opisywanie w ten sposób swoich porażek to troche dziwna przypadłość :x

Czy zadawanie pytań już wyszło z mody ? Dyskusje ? Czy tylko twierdzenie, że sie już wszystko wie pozostało ?

Dopowiem tylko, że ludzie mają to do siebie, że adaptują się do środowiska, jeśli partner/ka źle się zachowuje w Twoim towarzystwie to może z Twoim usposobieniem jest coś nie tak ?

Moim zdaniem 'para' to jakby 'ciasto', które w trakcie 'poznawania' sie formuje, ale nie wiadomo co z niego będzie. Jeśli sie nie postara jedna albo druga strona, to będzie zakalec, ale jeśli obie strony są zdeterminowane do pracy i poświęceń, zmian nie tylko tej drugiej strony ale i Siebie, to każdy związek sie uda ;)

"Szukajcie a znajdziecie." "Poznacie drzewo po owocach." "Tak dwoje stają się jednym ciałem." ;)

Życie potrafi zaskakiwać, trzeba tylko czasem sie schylić i dać coś od Siebie, a nie czekać tylko na gotowe rozwiązania.

P.S. Źli ludzie często są zwyczajnie zranieni i w ten sposób - jak jeż kolcami - bronią się przed ludźmi, miestety także tymi którzy chcą pomóc :x bo jak sie raz sparzy to się na zimne dmucha ;)

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  23 września 2017

"Życie potrafi zaskakiwać, trzeba tylko czasem sie schylić i dać coś od Siebie, a nie czekać tylko na gotowe rozwiązania."

Chłopie, ale baby chcą żebyś tylko Ty dawał ;) Panie to skrajne egoistki, tak je ewolucja zaprojektowała. Potrafią np. nie przyjść na umówione spotkanie, albo obgadywać "minusy" własnego faceta;) Facet jak pozna laskę, to jest raczej nastawiony na pewien altruizm ze swojej strony.

blackbelt
blackbelt
  25 września 2017

aha

AdolfStalin
AdolfStalin
  25 września 2017
AIVAS
AIVAS: Szacunku i empatii öd bab nie dostaniesz :)

Od mężczyzn też nie dostaniesz delikatny płatku śniegu, na szacunek trzeba zasłużyć i żadna kobieta nie powinna szanować melepety żalącego się w internecie.
Nie chcesz łożyć na kobietę i jej dzieciaka, to żyj jak kawaler i obracaj dupy z imprez + stosuj antykoncepcję żeby nie wpaść, albo zostań zawziętym onanistą zamieszkaj w piwnicy graj w gry od rana do nocy + wal gruchę pod poje.:cenzura:.ą mangę - NOBODY CARES, jeśli sam sobie życia nie poukładasz to nikt nie zrobi tego za Ciebie.
AIVAS
AIVAS: Facet, ktory nabiera watpliwosci co do siebie

Jest melepetą, samcem beta, zakompleksionym Mirkiem z nudnym życiem, przeciętną pracą i hobby który nic nie wniesie w życie pięknej i inteligentnej kobiety.
Erf
Erf
  25 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Od mężczyzn te

Hurr Ty białorycerzu. Jeszcze się przekonasz. Jesteś na etapie wyparcia redpillowej mądrości, potem zrozumiesz jego głębię, durr.
AdolfStalin
AdolfStalin
  25 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty białorycerzu

Jeszcze nikt nie prawił mi takich komplementów - randka?
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś na etapie wyparcia redpillowej mądrości

Na szczęście wyparłem z siebie wszystko w WC, nie powiem że było lekko... ale warto było się namęczyć!
jacek82j
jacek82j
  27 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Erf: Ty białorycerzu Jeszcze nikt nie prawił mi takich komplementów - randka? Erf: Jesteś na etapie wyparcia redpillowej mądrości Na szczęście wyparłem z siebie wszystko w WC, nie powiem że było lekko... ale warto było się namęczyć!

widze ze dolaczyl do rozmowy znawca zwiazkow-mowie o juzefie stalinie...pytam sie tylko co tak cie dupsko zabolalo po tym jak wydaliles wszystko z siebie...pewnie mozg tez wydaliles i dlatego az taki bol dupy...
jacek82j
jacek82j
  27 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: AdolfStalin: Erf: Ty białorycerzu Jeszcze nikt nie prawił mi takich komplementów - randka? Erf: Jesteś na etapie wyparcia redpillowej mądrości Na szczęście wyparłem z siebie wszystko w WC, nie powiem że było lekko... ale warto było się namęczyć! widze ze dolaczyl do rozmowy znawca zwiazkow-mowie o juzefie stalinie...pytam sie tylko co tak cie dupsko zabolalo po tym jak wydaliles wszystko z siebie...pewnie mozg tez wydaliles i dlatego az taki bol dupy...

ehm sorry chodzi mi o adolfa stalina
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.