xmala155
xmala155
  10 września 2017 (pierwszy post)

Czemu facet mający kochającą, troskliwą, uczciwą, zaradną, wierną dziewczynę szuka innej i ją zdradza ?

LwiaPaszcza3
LwiaPaszcza3
  11 września 2017

Bo czasami ta dziewczyna /facet nie daje mu /jej wszystkiego więc szuka gdzie indziej...

Erf
Erf
  11 września 2017
Jozef84
Jozef84: Wybaczenie jest pięknym uczuciem, pozwala zaleczyć wsystkie rany psychiczne i daje ukojenie, ulgę.

Pytanie, ile osób tak naprawdę wybacza, a ile po prostu w sobie jakoś zdusza żal. :-)
LorenzoAdam
LorenzoAdam
  11 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: kochającą, troskliwą, uczciwą, zaradną, wierną

Brakuje tu pikanterii. To może być powód.
Facet chce diablicę w łóżku i anielicę wszędzie indziej :mrgreen:
j.k.

A tak na poważnie, to myślę, przyczyną jest miłość. A raczej jej brak. Jak związek gaśnie, chemia zanika to człowiek (nie tylko facet!) staje się podatny na oferty z zewnątrz.
Jozef84
Jozef84
  11 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: żal.


nigdy do nikogo nie czułem długotrwałego żalu. W zasadzie szybko wybaczałem różne świństwa, daje to mega komfort psychiczny.
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  11 września 2017

A ja nie zdradzilem, a sam nie potrafię nawiązać relacji ludzkich z kobietami. Postawiłem przed sobą mur i nie wiem dlaczego... takie sam,nie mając perspektyw na dalsze życie. A jedynie ci w mej głowie się przesuwa to pustka której sam nie rozumiem. Takie w nałogu jakim jest hazard w przeciągu 5 lat utraciłem samego siebie. Po 7 latach nie poznaje siebie... moje uczucia wygasły nie potrafię kochać, nikogo prócz samego siebie a jednocześnie nie nawidze... jestem ....

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

GRADEK83
GRADEK83
  14 września 2017

Gdy facet zakisi ogura to tak jak by juz zaklepał zdobycz a nikt padliną bawił sie nie bedzie wiec wychodzi na łowy bo sezon łowiecki trwa cały rok...a tak serio to facet ma takie podejście skoro taką loszke wychaczylem bez problemu to czemu nie sprawdzić innych moze lepszych.

Anja
Posty: 20731 (po ~51 znaków)
Reputacja: -38 | BluzgometrTM: 11
Anja
  14 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu facet mający kochającą, troskliwą, uczciwą, zaradną, wierną dziewczynę szuka innej i ją zdradza ?

Czemu wkładasz wszystkich do jednego wora?
sylwester2712
Posty: 1 (po ~609 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sylwester2712
  14 września 2017

widać nie kocha dziewczyny , nigdy nie zdarzyło mi się zdradzić ale byłem w związku bez miłości , nie wiem może jestem inny ale dla mnie miłość to coś bardzo ważnego , nie mylić z przyzwyczajeniem i z poczuciem trwałości i bezpieczeństwa taki związek jak dla mnie nie opiera się na miłości , miłość jesteś szczęśliwy na sam widok drugiej osoby uwielbiasz ja przytulać i całować , nie cierpie osobiście całować ani przytulać kobiet których nie kocham , dosłownie wkurza mnie jak jakaś której nie kocham przytula się lub za długo coś opowiada , różnica jest olbrzymia

turris
turris
  14 września 2017

Duzo by tu pisac a mi sie nie chce. Powiem tylko, ze wiekszosc sie tu myli piszac o wygasnieciu milosci i dopiero pojawieniu sie zdrady. Mozna kochac i zdradzac. A czynnikow wplywajacych na zdrade jest wiele. Pa

Shigieryu
Posty: 1 (po ~486 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Shigieryu
  16 września 2017

Kochani, zdrada to... odczuwanie szczescia w tajemnicy przed partnerem - zeby nie zranic partnera tym ze a: nie moze/nie chce nam tego dac b: robimy to dla partnera. GDYBY tylko o nas chodzilo, to by bylo rozstanie i koniec. Martwisz sie o los kogos kto ma dka Ciebie ZERO wartosci? C: partner A nie czuje bezpieczenstwa na tyle przy part. b zeby realizowac fantazje.
No coz, panie/pani B, warto bylo krytykowac co druga osoba chce?

omojbosz... szczesliwy czlpwiek nie zdradza. I tyke.

Erf
Erf
  16 września 2017
Shigieryu
Shigieryu: zdrada to... odczuwanie szczescia w tajemnicy przed partnerem - zeby nie zranic partnera tym ze a: nie moze/nie chce nam tego dac b: robimy to dla partnera. GDYBY tylko o nas chodzilo, to by bylo rozstanie i koniec. Martwisz sie o los kogos kto ma dka Ciebie ZERO wartosci?

Ludzie zdradzają w tajemnicy, nie dlatego, żeby nie zranić partnera, a dlatego, że partner stanowi bezpieczną przystań. Często ludziom szkoda rzucać wszystko co wybudowali przez lata i wolą trzymać się dwóch gałęzi. Gdyby zdradzany partner się dowiedział, że jest zdradzany, to by zepsuł ten wygodny układ.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.