xmala155
xmala155
  10 września 2017 (pierwszy post)

Czemu facet mający kochającą, troskliwą, uczciwą, zaradną, wierną dziewczynę szuka innej i ją zdradza ?

lHSl
lHSl
  10 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu

To ja zapytam tak.
Czemu kobieta mająca kochającego , troskiwego , uczciwego , zaradnego , wiernego, faceta , szuka inego i jego zdradza. :woot:
xmala155
xmala155
  10 września 2017

Nie wiem, nie jestem z tych dziewczyn :/

lHSl
lHSl
  10 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, nie jestem z tych dziewczyn :/

To czemu pytacie nas że zdradzamy a same nie wiecie czemu wy zdradzacie.
Ja też nie wiem , nie jestem z tych chłopaków :ziober2:
xmala155
xmala155
  10 września 2017

Nie zdradziłam nigdy nikogo dlatego też nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie

lHSl
lHSl
  10 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zdradziłam nigdy nikogo dlatego też nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie

Aha rozumiem , ja też nie Zdradziłem i nie mam zamiaru zdradzać swojej partnerki :mrgreen:
xmala155
xmala155
  10 września 2017

Dzięki za pomoc :D

tibauld
tibauld
  10 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu facet mający kochającą, troskliwą, uczciwą, zaradną, wierną dziewczynę szuka innej i ją zdradza ?

Bo nie każdy dojrzewa do pewnych rzeczy i przez większość swego życia pozostaje świnią.
Nie każdy człowiek docenia to co ma i kieruje nim hedonizm, nie patrząc przy tym czy kogoś rani czy nie. Jednak lepiej dowiedzieć się o takim gnoju wcześniej niż mieć ze sobą wspólne dzieci czy życie. Nie warto być z kimś kto jest niczego nie wart.
irbit
irbit
  10 września 2017

kiedyś gadałem z taką mężatką to powiedziała że ona nie zdradza tylko potrzebuje zmiany i to nie zdrada tylko element który sprawia że jej związek z mężem jest idealny ... cóż szkoda gościa bo pewnie porządny chlopina ale taka jest kobieca logika ...

andzioreq
Posty: 4 (po ~202 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
andzioreq
  10 września 2017

Rok 2017 a ludzie nadal myślą, że charakter jest zależny od płci.. kochani, nigdy definitywnie nie oznajmicie, ze TYLKO męzczyzna jest w stanie zdradzic kobietę i działa to też w drugą stronę :) jedynymi cechami przypisanymi do płci są cechy fizyczne (chociaz mamy XXI wiek, nawet temu zaufac nie mozna) i dziwnie sie czuje muszac tłumaczyc tak oczywiste sprawy dorosłym (chyba) ludziom.

andzioreq
Posty: 4 (po ~202 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
andzioreq
  10 września 2017

a jeśli chodzi o sam fakt zdrady to już świński charakter jest chyba wystarczajacym argumentem bo normalnych wytlumaczen chyba nie idzie znalezc ;)

Arci1980
Arci1980
  10 września 2017

jako, ze to moj pierwszy post, przywitac by sie wypadalo. Teraz do meridum. 10 lat bylem dj em w sląskich klubach. To kobiety w wiekszosci jako pierwsze decydowaly sie na zdrady i to z ich inicjatyw do tego dochodzilo. Nieststy przezylem to i to cholernie bolalo, pomimo swej skromnosci jestem dobrym facetam, a moja dobroc zostala trzykrotnie wynagrodzona przez zdrady.....

lHSl
lHSl
  10 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jako, ze to moj pierwszy post, przywitac by sie wypadalo.

Oj tam.
Miło że nowe osoby odwiedzają forum , oby tak dalej :ziober2:
Jozef84
Jozef84
  10 września 2017

Zdrada jest konsekwencją kłopotów w związku. Można to przewidzieć gdy parze zwyczajnie się nie układa. Motywacji jest pewnie tyle, ilu ludzi.

Jozef84
Jozef84
  10 września 2017

Wybaczenie jest pięknym uczuciem, pozwala zaleczyć wsystkie rany psychiczne i daje ukojenie, ulgę. 263a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.