Dzejmi
Dzejmi
  9 września 2017 (pierwszy post)

gdybym mógł być 10/10 loszką choć na jeden dzień to podszedłbym do jakiegoś spierdoksa, poderwał go i ośmielił i mówił mu że jest fajny, a jednocześnie dałbym kosza jakiemus alfa sebkowi i go wyśmiał
a wy?

Sarna
Sarna
  22 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Normalni faceci nie spędzają czasu na portalu dla odmóżdżonych mentalnych gimbusów z kompleksami i którym brak hobby / znajomych rekompensuje portal fotka.com :)

;)
tiramisu
tiramisu
  23 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Normalni faceci nie spędzają czasu na portalu dla odmóżdżonych mentalnych gimbusów z kompleksami i którym brak hobby / znajomych rekompensuje portal fotka.com :)

;)
bezfotek
bezfotek
  24 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: gdybym przez 1 dzien był 10/10 loszką to bym nie wiedział w co sie ubrać

eeee.... Jak bym ja przez jeden dzień był kobietą (i to taką całkiem niezłą) to bym sobie zrobił zdjęcia i oprawił w ramki by przypominać sobie to samo w następne dni. Swoją drogą wcale nie jest powiedziane, że było by fajnie bo np. jak bym trafił na miesiączkę lub jakąś migrenę lub np. na jeden dzień stał bym się kobietą w ciąży i musiał tego samego dnia urodzić. Lepiej jednak zostawić to jak jest. Facet niech będzie facetem i niech myśli jak facet, a kobieta niech będzie kobietą i niech sobie myśli co chce.

@autorTematu:
Z pół roku temu próbowałem szczęścia u koleżanki (spodziewając się oczywistego [czyli kosza] prawdopodobieństwo sukcesu wynosiło 0,02) i wszystko było by fajnie, ale nie przewidziałem, że ona może rozegrać sprawę w dość bolesny sposób. No ale co nas nie zabije... Skończyło się tym, że od tamtej pory chodzę sobie na siłownię i planuję za pół roku wrócić na regularne treningi karate (jak dawniej). Dostałem przysłowiowego kopa w dupę i motywację do wprowadzenia niezbędnych zmian w wyglądzie oraz podejściu do życia. Nie ma co się przejmować: "taki klimat".
Jozef84
Jozef84
  24 września 2017

Podjęcie ćwiczeń w celu przypodobania się kobietom, swojej byłej jest bezcelowe i tak nie wróci, choćbyś wypracował sobie rzeźbę ala Apollo. Zresztą co kto woli. :D

Jozef84
Jozef84
  24 września 2017

Każde rozstanie, zdradę trzeba "przepracować". Potrzeba czasu by przebaczyć i aby wróciła realna ocena partnera, bez idealizowania czy też demonizowania.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: gdybym przez 1 dzien był 10/10 loszką to bym nie wiedział w co sie ubrać eeee.... Jak bym ja przez jeden dzień był kobietą (i to taką całkiem niezłą) to bym sobie zrobił zdjęcia i oprawił w ramki by przypominać sobie to samo w następne dni. Swoją drogą wcale nie jest powiedziane, że było by fajnie bo np. jak bym trafił na miesiączkę lub jakąś migrenę lub np. na jeden dzień stał bym się kobietą w ciąży i musiał tego samego dnia urodzić. Lepiej jednak zostawić to jak jest. Facet niech będzie facetem i niech myśli jak facet, a kobieta niech będzie kobietą i niech sobie myśli co chce.


w gruncie rzeczy to powinno im sie wspolczuc
bezfotek
bezfotek
  28 września 2017
Jozef84
Jozef84: Podjęcie ćwiczeń w celu przypodobania się kobietom

eeee.... Na początku podejmuje się ćwiczenia właśnie w tym celu. Taka motywacja działa przez pierwsze 2 miesiące. Później przydaje się spora dawka demotywacji w sensie: jaki jestem do niczego. Po czym treningi umożliwiają pozbycie się stresu, zwiększenie efektywności pracy oraz samopoczucia oraz wypracowania jedynego właściwego podejścia do kobiet które i tak nie są zainteresowane czyli: https://www.youtube.com/watch?v=1_T6XMDg53g

Ja tam lubię sobie pochodzić na treningi i choć jak Apollo w tym życiu wyglądać nie będę, ale przynajmniej jak mam zły dzień w pracy to mam gdzie się rozładować. Swoją drogą polecam jogę (bardzo pomaga na syndrom rodzącego się "braku serca" wynikającego z reakcji alergicznej na odrzucenie i potraktowanie organu ciekłym helem 2).

Jak ktoś ma wysoką samoocenę i czuje się dobrze w tej swojej ziemskiej powłoce to może sobie olać treningi i cieszyć się życiem.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 października 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: w gruncie rzeczy to powinno im sie wspolczuc

gloryfikować i stawiać na piedestale nie zawadzi

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Panthera
Panthera
  8 października 2017
Dzejmi
Dzejmi: gdybym mógł być 10/10 loszką choć na jeden dzień to podszedłbym do jakiegoś spierdoksa, poderwał go i ośmielił i mówił mu że jest fajny, a jednocześnie dałbym kosza jakiemus alfa sebkowi i go wyśmiał a wy?


normalnie superman. Tylko kogo to obchdzi co bys zrobil bedad kobieta 10/10?
RedRiding1978
RedRiding1978
  8 października 2017

Normalnie to mnie ten kucyk Pony znokautował. d83dde31 Leżę i nie wstanę d83dde02

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.