kamileQ56
kamileQ56
  6 września 2017 (pierwszy post)

Co sądzicie o kobitkach na tym portalu? Idzie poznać kogoś czy ni ch..a?

kamileQ56
kamileQ56
  10 września 2017
Mateusz143
Mateusz143: Cześć Boniecki?

jaki boniecki?
kamileQ56
kamileQ56
  10 września 2017
anetkaaaa1993
anetkaaaa1993: Sa. Tylko trzeba dobrze trafic:)

no tak masz rację
kamileQ56
kamileQ56
  10 września 2017
andzioreq
andzioreq: kamileQ56: Co sądzicie o kobitkach na tym portalu? Idzie poznać kogoś czy ni ch..a? spokojnie, znajdziesz wszystko czego szukasz bo nie brakuje tu nieszanujących siebie napalonych nastolatek ale też nie powiem że nie ma nikogo z kategorii normalnych dziewczyn bo są :) wystarczy szukać i mieć szczęście

widzisz, ale ciężko trafić na taką
Neeti
Posty: 2 (po ~92 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Neeti
  10 września 2017

Ja szukam kogoś normalnego do pogadania ale na razie ciężko to idzie

lHSl
lHSl
  10 września 2017
Neeti
Neeti: Ja szukam kogoś normalnego do pogadania ale na razie ciężko to idzie

Ja być normalny i normalnie pogadać :ziober2:
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  10 września 2017
Neeti
Neeti: Ja szukam kogoś normalnego do pogadania ale na razie ciężko to idzie


(...)normalnego(...) to znaczy jakiego? A ilu "kandydatów" odrzuciłaś ze względu na urodę?

Wystarczy zweryfikować swoje oczekiwania i je torchę wypośrodkować a na bank znajdziesz kogoś do dyskusji.
Neeti
Posty: 2 (po ~92 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Neeti
  10 września 2017

Żadnego xd nie odpisuje tym którzy nie mają zdj i tym którzy piszą do mnie z jakimiś podtekstami.. :)

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  10 września 2017
Neeti
Neeti: Żadnego xd nie odpisuje tym którzy nie mają zdj i tym którzy piszą do mnie z jakimiś podtekstami.. :)


No ok, a ile rozmów sama zaczęłaś? ..przepraszam, że to wygląda trochę tak jakbym prowadził swego rodzaju przesłuchanie, ale chciałbym dojść do odpowiedzi na pytanie CZEMU ATRAKCYJNEJ KOBIECIE CIĘŻKO JEST ZNALEŹĆ PARTNERA DO ROZMOWY.
LorenzoAdam
LorenzoAdam
  10 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: CZEMU ATRAKCYJNEJ KOBIECIE CIĘŻKO JEST ZNALEŹĆ PARTNERA DO ROZMOWY

Bo wybrzydza. Proste.
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  11 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: xxxCZARNY: CZEMU ATRAKCYJNEJ KOBIECIE CIĘŻKO JEST ZNALEŹĆ PARTNERA DO ROZMOWY Bo wybrzydza. Proste.


Ehh... spaliłeś d83dde13
LorenzoAdam
LorenzoAdam
  11 września 2017

ups :ziober2:

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  11 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo wybrzydza. Proste.


To się wytnie 2702
d83dde01
Dameczek
Dameczek
  12 września 2017

Raczej nikogo nie poznasz do realnej znajomości chociaż pewnie są wyjątki.

mikeol
Posty: 4154 (po ~113 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 5
mikeol
  13 września 2017

Najpierw należało by zapytać czym była fotka i czym jest teraz?
Potem należało by sobie zadać pytanie jaki mam cel??

Imo na fotce jest bardzo dużo fajnych ludzi z którymi warto "spędzać czas", jeśli ktoś nastawiony jest na wyrywanie to są przecież inne portale też płatne lub nie, gdzie można umawiać się bez rozczarowań (osobiście nie mam potrzeby z tego korzystać) bo każdy tam jest na coś zdecydowany/nastawiaony.

Fotka to inna para kaloszy; tutaj ludzie bardzo często pokazują zaledwie 30% swojej osobowości, kobietom często zależy tylko na tym tylko aby ktoś napisał jej, że jest piękna albo "ruchałbym" jak to pisze 70% tego co czytam(aż ręce opadają) ale tak na serio nikt tego nie bierze..
Miałem taką wieloletnią "fotkową przyjaciółkę" (z drugiego końca Polski) z którą kontakt mi się urwał i po tym wszystkim co wymieniliśmy ze sobą gdzieś w głębi duszy baliśmy się spotkania w realu aby "tego" nie zepsuć i nigdy się nie spotkaliśmy - teraz bardzo żałuję i brak mi tej osoby, choć nigdy nie widziałem Aśki na żywo..

kamileQ56
kamileQ56
  14 września 2017
Neeti
Neeti: Ja szukam kogoś normalnego do pogadania ale na razie ciężko to idzie

No tak, to chyba działa w obie strony bo faceta który nie myśli tylko o sieksie to pewnie ciężko spotkać
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.