kamileQ56
kamileQ56
  6 września 2017 (pierwszy post)

Co sądzicie o kobitkach na tym portalu? Idzie poznać kogoś czy ni ch..a?

lHSl
lHSl
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o kobitkach na tym portalu?

Nic nie żądze , Bo jest tu tylko mała garstka Kobiet i Facetów z którymi można normalnie pogadać na kamerce lub popisać , a reszte :s_male: i :s_female: to tylko pokazać im :fakju:
Konto usunięte
Konto usunięte: Idzie poznać kogoś czy ni ch..a?

Tak idzie i ja sam osobiście tutaj poznałem Dziewczynę i na dzień dzisiejszy jesteśmy parą :list:
GRADEK83
GRADEK83
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o kobitkach na tym portalu? Idzie poznać kogoś czy ni ch..a?

Jeśli chcesz zamoczyć to raczej złe miejsce a jeśli tylko pogadać o niczym to na forum sporo nie koniecznie inteligentnych kobiet znajdziesz....ale na nic więcej nie licz.
kamileQ56
kamileQ56
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: kamileQ56: Co sądzicie o kobitkach na tym portalu? Nic nie żądze , Bo jest tu tylko mała garstka Kobiet i Facetów z którymi można normalnie pogadać na kamerce lub popisać , a reszte i to tylko pokazać im kamileQ56: Idzie poznać kogoś czy ni ch..a? Tak idzie i ja sam osobiście tutaj poznałem Dziewczynę i na dzień dzisiejszy jesteśmy parą

racja racja ale są są, sam trafiam na takie ale wiesz z taką to tylko popiszesz i nic więcej
kamileQ56
kamileQ56
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: kamileQ56: Co sądzicie o kobitkach na tym portalu? Idzie poznać kogoś czy ni ch..a? Jeśli chcesz zamoczyć to raczej złe miejsce a jeśli tylko pogadać o niczym to na forum sporo nie koniecznie inteligentnych kobiet znajdziesz....ale na nic więcej nie licz.

o to to ja się nie martwię a mądre kobitki są tylko trzeba umieć rozmawiać i jeszcze mieć o czym żeby jej nie zanudzić
lHSl
lHSl
  6 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: racja racja ale są są, sam trafiam na takie ale wiesz z taką to tylko popiszesz i nic więcej


Jak trafiłeś na taką to fajnie , popisać można a coś więcej to zobaczysz co wyniknie z tego pisania.
anetkaaaa1993
Posty: 1 (po ~32 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 55
anetkaaaa1993
  8 września 2017

Sa. Tylko trzeba dobrze trafic:)

Kaczmarczyk1988
Posty: 1 (po ~37 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
Kaczmarczyk1988
  8 września 2017

Jak możnawejść na kamerkęna fotce

lHSl
lHSl
  8 września 2017
Kaczmarczyk1988
Kaczmarczyk1988: Jak możnawejść na kamerkęna fotce

Chodzi ci jak nadawać transmisję.
Drugie czy chodzi ci jak wejść do kogoś na transmisję
???
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  8 września 2017
Kaczmarczyk1988
Kaczmarczyk1988: Jak możnawejść na kamerkęna fotce


Jak i gdzie sprzedać tonę buraków?

..widzisz działy na forum? (pyt. retoryczne). Chyba nie po to je stworzono, by sobie istniały same dla siebie.
LorenzoAdam
LorenzoAdam
  10 września 2017

Człowieku, to skupisko narcyzów. One tu przyszły się dowartościować, a nie poznawać.
To Fotka.com a nie Poznaj.com

Mateusz143
Posty: 3 (po ~19 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Mateusz143
  10 września 2017

Cześć Boniecki?

andzioreq
Posty: 4 (po ~202 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
andzioreq
  10 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o kobitkach na tym portalu? Idzie poznać kogoś czy ni ch..a?

spokojnie, znajdziesz wszystko czego szukasz bo nie brakuje tu nieszanujących siebie napalonych nastolatek ale też nie powiem że nie ma nikogo z kategorii normalnych dziewczyn bo są :) wystarczy szukać i mieć szczęście
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 września 2017

kiedy forum tu kwitło poznałem sporo ciekawych osób z którymi do dziś utrzymuję kontakt
natomiast obecnie nie wiem.. forum martwe, czat to zawsze czat a po profilach nie skaczę a nawet jeśli to jest to powieszchowna ocena bo już nawet nie ma opisów na profilach

...Ignorance is bliss...
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  10 września 2017

Można poznać tu ciekawych ludzi. Osoby z którymi można popisać bądź porozmawiać. Nieczęsto zdarza się coś więcej. Ci którym to się udało to moim zdaniem szczęście. Ten portal to sposób na zabicie czasu. Sposób by się podroczyc i pokazać siebie. Taka foto kronika. Reszta to inicjatywa własna.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.