Sarna
Sarna
  12 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Cześć. No to tego, wróciłam se z gór, może dodam jakieś fotki, polecam widoki bezcenne.
Ale tu nie o mnie.
Mam kilka pytań w sprawie znajdek znalezionych wykrywaczem metalu, czy ktoś sie orientuje jak wygląda chwalenie się znajdkami na forach? fejsie? kiedy skarb Państwa powie "Hola to nasze, oddaj skurczybyku"
od jakiej amunicji moze być ta kulka, z jakiego wieku, czy walki? nie wiem moze ktos wie.

Jedziemy dalej...
Co jest do cholery z ta pogodą? jeszcze trochę będziemy bunkry budować i schrony w domach, coraz bardziej agresywne wiatry i burze 0_o
Z tego miejsca też chciałam pozdrowić ZacnegoUsera.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  13 sierpnia 2017

amebo gdybym mial skrzydla to bym sie z taka ofiara losu brzydzil pisac na fotce jeszcze raz powtorze prawda kluje w te slepia a twoj instytut to moze sobie wrozyc xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  13 sierpnia 2017

zreszta zawsze podchodze beztrosko do takich kwesti i nadal zyje, oglupione gimbusy plus sily natury=armagedom = wiecej selfikow na fejsa = naturalna selekcja

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 sierpnia 2017

Każdego podnieca coś innego. Ciebie psychosadyzm. Szkoda mi głupku czasu na ciebie

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  13 sierpnia 2017

widac ze idiotka z miasta i bez smartfona pogody przewidziec nie potrafi xd natura cie odstrzeli szybciej niz myslisz staruszko

Erf
Erf
  14 sierpnia 2017

W sumie to bym pojechała nad morze albo w góry. Ale szkoda mi wykorzystywać urlop. :|

Sarna
Sarna
  14 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to bym pojechała nad morze albo w góry. Ale szkoda mi wykorzystywać urlop. :|

no Eloo Pariszja, ja juz wiem, że nad morze raczej juz nie pojadę, bo mi sie obrzydło, pewnie dlatego że dosyc często tam bywałam i swiata innego nie znałam, odkryłam że w górach jest o wiele więcej atrakcji o wiele lepsze widoki i spokój, w Szklarskiej idealna cisza wieczorami, nie ma jęczących nastolatków, podpitych Karyn pod dyskotekami, nie ma tej całej speluny, która jest nad morzem wieczorami.
Co do urlopu, to czasem nie jest tak, że trzeba wykorzystać pełne 10 dni w roku? no i reszta Ci zostaje oczywiście zalezy od tego ile lat masz przepracowane.
Erf
Erf
  14 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: no Eloo Pariszja, ja juz wiem, że nad morze raczej juz nie pojadę, bo mi sie obrzydło, pewnie dlatego że dosyc często tam bywałam i swiata innego nie znałam, odkryłam że w górach jest o wiele więcej atrakcji o wiele lepsze widoki i spokój, w Szklarskiej idealna cisza wieczorami, nie ma jęczących nastolatków, podpitych Karyn pod dyskotekami, nie ma tej całej speluny, która jest nad morzem wieczorami. Co do urlopu, to czasem nie jest tak, że trzeba wykorzystać pełne 10 dni w roku? no i reszta Ci zostaje oczywiście zalezy od tego ile lat masz przepracowane.

Cześć Magdo!
Góry też fajne. Byłam w kwietniu w Lądku i widoki takie, że łooo. :-) Jeszcze byłam na takim zadupiu, że w nocy to już w ogóle było niesamowite wrażenie. Szklarska to chyba te same góry. Jeśli nic nie mylę. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.