Rafalhehe
Rafalhehe
  11 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Co to za powalony zwyczaj, że nikt nie odpowiadania na niczyje wiadomości?
Co rusz czy napiszę do kogoś czy cokolwiek zrobię, to nikt nigdy nie odpowiada. Napisałem właśnie do około 20 osób z których 2 albo 3 mi odpowiedziały.
Potral ten priwy ma zrobione na podobę messengera z fejsa, łatwo się piszę, łatwo odbiera i ogólnie jest czytelny, a tu nikt z tego nie korzysta albo po prostu odmawia z korzystania tego, co jest do cholery jasnej grane?
Czy ten portal skupia jedynie atencjuszki, których jara atencja a nie poznanie czy zwykła rozmowa z człowiekiem, czy co.
Szkoda gadać, żenada jak cholera, ten portal to jest trup.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  13 sierpnia 2017

za granica zawsze mnie pytaja czy znam. i zaprosze jakas polke bo wtedy bedzie latwe i tanie bzykanko xd taka maja opinie polskie samice e Europie xd

Sarna
Sarna
  14 sierpnia 2017
Rafalhehe
Rafalhehe: Łatwiej wyrwać bylejaką na bylejakiej imprezie niż najbrzydszą tutaj... Serio to ma być portal dla geji czy co? Udowodnijcie mi, że tak nie jest, z 4 poznałem którzy się zalili tutaj że nie mogą poznać żadnej kobiety. Jednym słowem, Polki to urwy bez uczuć, nie wstydzę się tego mówić na głos mam wy***ane po całości.

Taki stary a nie wie, ze wiekszośc kobiet nawet te brzydkie mogą byc tutaj księzniczkami, sam widzisz ile atencji dostaja pod fotkami, nie wiem czemu zdziwiony, idz chłopie wyrwij cos namacalnego w zasięgu ręki a nie atencjuszki interenetowe;D
Panthera
Panthera
  19 sierpnia 2017
Rafalhehe
Rafalhehe: Czy ten portal skupia jedynie atencjuszki, których jara atencja a nie poznanie czy zwykła rozmowa z człowiekiem, czy co. Szkoda gadać, żenada jak cholera, ten portal to jest trup.


A to kazdy ma obowiązek odpowiadać?
Jak odpowiadałam to co rusz jakiś zboczeniec wysyłał mi penisa, wiec dałam sobie spokój.
Moze z łaski swojej zainteresuj je rozmową, i pokaż ze jesteś normalny a potem płacz.
Jak mnie wkurzają takie jamochłony. CIągle tylko kobiety są złe.
Moze zagadaj do tych, ktore nie wywalają cycków na wierzch?

Rafalhehe
Rafalhehe: ale kultura zobowiązuje jednak nawet na takich głupich i mezmózgich serwisach jak tumblr.


SAM JESTEŚ BEZMÓZGI! Tumbrl to bardzo dobry serwis! I to nie jest ŻADEN portal randkowy. Musiało ci sie pomieszać z twitterem.

Rafalhehe
Rafalhehe: Polki czują się lepsze od Polaków mimo to że stanowią taką samą ilość w spółeczeństwie, żenada jak wuj.


Ojej, nie odpisała mi żadna lasencja, mnie, pięknemu januszowi, wiec bede obrażał wszystkie polki, bo jestem bezmózgiem i nic innego nie potrafię!

Rafalhehe
Rafalhehe: Tyle są warte urwy Polki beznadzieja jak cholera, więcej kobiecego człowieczeństwa znajde w pobliskim pabie w UK niż tutaj.


po takich jak ty nie dziwie sie ze wiecej polek leci na obcokrajówców. Polaczki cebulaczki, pijaczki, złodziejaszki i jeszcze obrażają kobiety. Zdrajca narodu woli w UK wyrywać niż tu, robiąc z fotki portal randkowy na siłe. Urwałeś sie z jakiegoś zadupia czy co?

Rafalhehe
Rafalhehe: a zmieni to tylko podejście facetów do kobiet,


wy juz macie choojowe podejscie do kobiet. Widac po twoich postach. Masz sie za pana któremu kazda nawet maciora ma obowiazek odpisać, boś jest król Janusz I i jak chcesz to musisz mieć, a kobiety mają ci stopy całować ze sie odezwałeś.
Kolejny bóldupi na forum jakie to kobiety są złe. To sie chyba nigdy nie skonczy.
I przez takich cymbałów kobiety olewają facetów, bo nie wiadomo,czy nie trafią na takiego chama i prostaka jak ty.

Rafalhehe
Rafalhehe: Polki to urwy bez uczuć, nie wstydzę się tego mówić na głos mam wy***ane po całości.


polacy to fiooty egoiści i szmaciarze którzy zdradzają swoje zony z tirówkami i zarażają je potem syfem, dla was wasza dupa to świetość i nikt inny sie nie liczy, myślicie ze kazda sie wam kłaniać będzie, a sami soba reprezentujecie jedynie sterte zaschłego gnoju na polu. Słoma wam z butów wystaje, że też macie czelność wychodzić na miasto i mieć jakiekolwiek oczekiwania do kobiet. Do was bez wideł się nie powinno podchodzić, nie wiadomo czy nie zgwałcicie i czy nie pobijecie w jakimś ciemnym zaułku. Tylko potraficie chlać, kraść i zdradzać. Nie nadajecie sie do niczego, poza wylewaniem na was pomyj. Brzydzę się was.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie jak się nazywa kobietę które nie lecą na pieniądze?


bo taka już znalazła normalnego faceta, a nie debila, ktory zeby wyrwać laske chwali sie kasą a potem płacze, bo "wszystkie lecom na hajsy". Niestety, jak sie nie ma charakteru, to sie kobiete wątpliwej jakości przyciągnie kasą. Normalni ludzie łączą sie w pary i bez tego cyrku, ale debil zawsze znajdzie problem, a potem zwala wine na każdego byle nie na siebie. Żal mi was.

Rafalhehe
Rafalhehe: Polskie witaminy to mit, handlujcie z tym, otwarte europejki czy hiszpanki mają w nosie wasz skład chemiczny, gdyż odzywają się do Polaków trzy razy częściej niż wy, masakra jakaś serio. xD


Ja sie tam zawsze odzywałam, ale 1 na 5 konczyło sie to sukcesem. Bo polaczki robaczki nawet brzuchate janusze uważają, że nimi to sie powinny interesować modelki a nie kaśki z mięsnego. Kobiety mają na was wyyebane, bo całe zycie charowały w pocie czoła na januszy i gówno z tego miały, tylko jeszcze rozkazy, brak szacunku i wyśmiewane, bo janusz chce, janusz ma mieć. Kobiety teraz są samodzielne i samowystarczalne, nie potrzebują januszy do życia. Więc wyberają tych, z ktorymi mają układ partnerski. A że janusze nadal są mentalnie w średniowieczu, to myslą, że każda zrezygnuje dla nich z kariery i zamknie sie w domu na 4 spusty i bedzie zyla ciagle dzieciakami, seksem z januszem, sprzataniem po januszu, gotowaniem januszoowi, praniem i prasowaniem januszowi... a tu dupa, one nie chcą januszowi usługiwać. Wiec janusz zły i wyzywa wszystkie polki od kóref, bo przeciez arabki to sie słuchają. Normalnie mentalna obora z was.

AmongUs
AmongUs: taka maja opinie polskie samice e Europie xd


a niech mają. Możemy mieć nawet najgorszą opinie w europie, ale to niczego nie zmiania. DLaczego? Bo na te opinie pracują tylko te polki, ktore faktycznie tak robią. Jezeli ja ze wzgledu na narodowość bede uważana za dziwke, bo jakas inna polka nią jest, to szczerze co mnie to ma obchodzić? Jak mi sie jakiś idiota bedzie smiał w twarz, ze jestem puszczalska , bo jestem polką, (a sie nie puszczam, po prostu stereotyp) to dostanie w mordę i sie skonczy. Ty też byś dostał za to jakbys mi tak w twarz powiedział.
Jesli wolisz wierzyć w stereotypy to swiadczy to jedynie o twoim niedoyebaniu mózgowym.
Ja jestem dumna z bycia polką, i kij z opinią za granicą. Ważne, jak ja sie czuje, kim ja jestem, a nie inne polki.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  19 sierpnia 2017

to akurat kotku nie stereotypy tylko skandynawskie fakty o was xd zreszta co ja plote to opinia na skale europejska zreszta wiadomo ze tylko tym towarem potraficie handlowac xd i nie strasz nie strasz bo sie wiesz co i na dodatek raczke uszkodzisz

Panthera
Panthera
  19 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: o akurat kotku nie stereotypy tylko skandynawskie fakty o was x


O nas? a przepraszam, dlaczego ja do tej grupy mam należeć? Jestem Polką i kobietą, ale to za mało. Mity skandynawskie o Polkach mnie nie dotyczą, więc czemu mam sie tym przejmować? Jestem sobą, i to jest najważniejsze, a nie to za kogo mają mnie idioci. Tak wiec takie mity mi nie zaszkodzą :)

I tak, to są mity, bo większość Polek jest normalna, a przez jakieś 10% Polek reszta ma taką opinię, jaką ma. Jeśli coś nie dotyczy wszystkich, tylko jakiejś części, jest mitem i stereotypem.

AmongUs
AmongUs: wiadomo ze tylko tym towarem potraficie handlowac xd


Jakie znowu my? Nie pisz do mnie w liczbie mnogiej, czasy, gdy mówiło się per "towarzysze Kowalski, może byście powiedzieli, co o tym myślicie?" już dawno się skończyły. Ja jestem jedna, i mów do mnie w liczbie pojedynczej.

AmongUs
AmongUs: i nie strasz nie strasz bo sie wiesz co i na dodatek raczke uszkodzisz


Mam to gdzieś. Facet może nawet trenować judo i być upakowany jak Pudzian, ale nie pozwolę na to by obrażał mnie ze względu na narodowość (i płeć na dodatek). Nawet jeśli sam jest mojej narodowości. To się nazywa honor i patriotyzm, coś, czego ty za grosz nie masz. Jak ci Niemiec powie prosto w pysk, że jesteś złodziejem i alkoholikiem i gardzi tobą bo jesteś Polakiem to co zrobisz? Poklepiesz go po plecach "Ja! Du hast Recht!" i pójdziesz z nim na piwo czy strzelisz mu w japę? A może stchórzysz i uciekniesz jak szczur?
Opluwając Polki plujesz też na Polaków i własny kraj. Ale proszę bardzo, bądź sobie zdrajcą, dymaj murzynki itp. Ale miej honor i wyrzeknij się polskiego obywatelstwa oraz języka.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  19 sierpnia 2017

mam podwojne obywatelstwo i w tym miesiacu bede dymal polki takie jak ty a murzynki w grudniu po poludniu i lepiej nie wystawiaj w moja strony pazurkow bo je poobcinam

PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  19 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: za granica zawsze mnie pytaja czy znam. i zaprosze jakas polke bo wtedy bedzie latwe i tanie bzykanko xd taka maja opinie polskie samice e Europie xd

dawniej owszem tez slyszalem tego typu teksty ale czale szczescie odeszly one do lamusa :)
coraz wiecej ludzi poznaje nasze dziewczyny z tej lepszej strony a nie tylko te ktore przyjechaly sie odchamic (to sie tyczy tak samo dziewczyn jak i facetow) tak samo jak na bulgarow sie mowilo ze zlodzieje i kradna nawet znaki na torach
a wyobraz sobie ze tych co poznalem sa naprawde spoko i ciezko zapier***laja!
Panthera
Panthera
  20 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: mam podwojne obywatelstwo i w tym miesiacu bede dymal polki takie jak


takie jak ja? Phi, ja jestem jedyna w swoim rodzaju ;] Nie ma podobnej do mnie.

AmongUs
AmongUs: i lepiej nie wystawiaj w moja strony pazurkow bo je poobcinam


Poobcinać to ty możesz sobie włosy na swoich zbyt małych jajach :D
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

Takie jak ty to dossaly sie do tych jak jak glonojady i nie mogly przestac i w sumie zawsze chcialem miec dywanik pod nogi z futra pantery wiec lepiej zacznij dbac o swoja siersc zeby mi przypalu nie narobic

Panthera
Panthera
  20 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: Takie jak ty to dossaly sie do tych jak jak glonojady i nie mogly przestac


XDDDDDD
Jakie to zdanie jest bez sensu XDDDD
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

bez sensu to jest twoj pobyt tutaj i smieszna krucjata xd moze pochwalisz sie gdzie sie dzis lajdaczylas. orleanska dziewico? czy takie pytanie jest wystarczajaco z sensem xd

Panthera
Panthera
  20 sierpnia 2017

jeszcze gorsze xDDD

Pochwal gdzie ty sie łajdaczyłeś :D

LorenzoAdam
LorenzoAdam
  20 sierpnia 2017
Rafalhehe
Rafalhehe: Co to za powalony zwyczaj, że nikt nie odpowiadania na niczyje wiadomości?

To działa w obie strony. Jak zaczepia mnie jakaś mama 24/7 lub kobieta wątpliwej urody to olewam i tyle.
Rafalhehe
Rafalhehe: Czy ten portal skupia jedynie atencjuszki, których jara atencja a nie poznanie czy zwykła rozmowa z człowiekiem, czy co.

No a o czym to portal? Wstawiasz foty, dostajesz oceny i masz posmyrane ego (no chyba, żeś brzydki).
Poznawanie ludzi to opcja, a nie priorytet.
Ten portal w nazwie ma "fotka", a nie "randka". Czaisz to?
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

zaliczylem kilka kolejnych polek ;-)

NikdodemIHS
Posty: 21 (po ~364 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
NikdodemIHS
  20 sierpnia 2017

=CIERPLIWOSC=
padl program co sie nazywa Chatonic, padly tez stare komunikatory jak mIRC, powstaja platne portale, ogolnie ludzie sie na FB albo Androidach. To zalerzy od uzytkownika. Popularnosc. Jezeli jakas osoba sie przyzywaczaij do jakiegos programu lub forum to pozniej na innych sie nie udziela. Tak jest wszedzie.
Padly takie kanaly nawet jak stary dobry SkypeConversations. Bo po prostu byl platny a ludzie chcieli gadac za darmo. Wszystkie czynniki sa wazne. Padly Fora dla hakerow i informatykow. Padly takie Firmy nawet jak SecretServices, padly FOra Cd Actiona od techniki, ale powstawaly nowe. TAk to juz jest ze co sezon cos pada i powstaje cos nowego.
Amen. Enter.
Psychologia.
krotki artykul o czatach i komunikacji.
https://www.wykop.pl
http://forum.interia.pl/dlaczego-znikaja-wpisy-na-forum-tematy,dId,3052746
i krotki artykul o cenzuerze w Internecie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_dyskusyjna
---------------------------- OSOBISCIE ZNAM ADMINISTRATOROW KTORZY BYLI NIEPOPRAWNI POLITYCZNIE I SIE PEWNEGO DNIA WKURZYLI I ZAMKLI WLASNE WWW==
WIEC. sKORO PADAJA CALE PORTALE. To co sie dziwic ze zwykle uzytkowni internauci czasami rezygnuja z netow rozmow -i po prostu nie odpisuja. :-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.