Rafalhehe
Rafalhehe
  11 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Co to za powalony zwyczaj, że nikt nie odpowiadania na niczyje wiadomości?
Co rusz czy napiszę do kogoś czy cokolwiek zrobię, to nikt nigdy nie odpowiada. Napisałem właśnie do około 20 osób z których 2 albo 3 mi odpowiedziały.
Potral ten priwy ma zrobione na podobę messengera z fejsa, łatwo się piszę, łatwo odbiera i ogólnie jest czytelny, a tu nikt z tego nie korzysta albo po prostu odmawia z korzystania tego, co jest do cholery jasnej grane?
Czy ten portal skupia jedynie atencjuszki, których jara atencja a nie poznanie czy zwykła rozmowa z człowiekiem, czy co.
Szkoda gadać, żenada jak cholera, ten portal to jest trup.

IHSI
IHSI
  11 sierpnia 2017
d83dde04
Rafalhehe
Rafalhehe: Szkoda gadać, żenada jak cholera, ten portal to jest trup.


Widze ze boli cie to ze nikt nie odp do ciebie na PW po prostu osoby nie zainterosowane twoimi wiadomosciami. Jak portal trup to twoja opinia kazdy ma swoje zdanie na ten temat
Rafalhehe
Rafalhehe
  11 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: za 19 maja 9072
Konto usunięte
Konto usunięte: Rafalhehe: Szkoda gadać, żenada jak cholera, ten portal to jest trup. Widze ze boli cie to ze nikt nie odp do ciebie na PW po prostu osoby nie zainterosowane twoimi wiadomosciami. Jak portal trup to twoja opinia kazdy ma swoje zdanie na ten temat


Gadanie, gadanie.
Nie widzisz że ten portal ma 4 razy więcej "napaleńców" niż kobiet?
To jest urwa dno i żenada, żałuję że tu wszedłem za namową kolegi, kobiety to tutaj to są zamknięte sanktuaria atencji i wiem że Ty też jesteś tego świadom ziomek. Wyrwanie takiej spasionej maciory 1/10 albo 2/10 tutaj to jest jak cud, a niektóre mają blokade tylko dlatego że do nich napisałeś, reszta sie po prostu nie odzywa, bo tak. Tyle są warte urwy Polki beznadzieja jak cholera, więcej kobiecego człowieczeństwa znajde w pobliskim pabie w UK niż tutaj.
Ten portal JEST patrialchalny w stosunku do kobiet, a zmieni to tylko podejście facetów do kobiet, bo dysprporcja jest wręcz giantyczna.

Łatwiej wyrwać bylejaką na bylejakiej imprezie niż najbrzydszą tutaj...
Serio to ma być portal dla geji czy co?
Udowodnijcie mi, że tak nie jest, z 4 poznałem którzy się zalili tutaj że nie mogą poznać żadnej kobiety. Jednym słowem, Polki to urwy bez uczuć, nie wstydzę się tego mówić na głos mam wy***ane po całości.
LostInTheEcho
LostInTheEcho
  11 sierpnia 2017

Chciałam zauważyć, że fotka nie jest tylko portalem randkowym i nie róbcie na siłę z niej "sympatii" czy podobmego portalu. A odpisywanie każdemu nie jest obowiązkiem. Radzę przyzwyczaić się po prostu do tego, że ten kto będzie chciał odpisze. A do tego kto nie chce odpisać nie masz prawa mieć pretensji, bo (np ja) odpisuje z grzeczności każdemu, ale jak widzę, że rozmówca na siłę próbuje schodzić na tematykę o podtekstach seksualnych lub po prostu rozmowa się nie klei to grzecznie się żegnam. Jak ktoś jest nachalny- blokuje. I uwaga... MAM DO TEGO PRAWO. Działa to zarówno w jedną jak i w drugą stronę :)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 sierpnia 2017

nie mam tego problemu na start rzucam kwote i 99% jest zainteresowane

GRADEK83
GRADEK83
  11 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: nie mam tego problemu na start rzucam kwote i 99% jest zainteresowane

Jest jakiś cennik ustalony ? Czy im starsza tym tańsza ?
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 sierpnia 2017

generalnie nie ma zasady ale wiekszosc jest chetna, sprawdzilem to

GRADEK83
GRADEK83
  11 sierpnia 2017

Aha no tylko ryzyko zawsze jest że to jakas podpucha ty na spotkanie przyjdziesz a tu łomot i cie okradną albo nerkę wytną XD Tak wiem kto nie ryzykuje ten nie ma :D Jak dla mnie to bezpieczniej chyba tylko popatrzeć XD

Kaczor1987
Kaczor1987
  11 sierpnia 2017

Wiecie jak się nazywa kobietę które nie lecą na pieniądze?
"Zajęta".

Johnson
Johnson
  11 sierpnia 2017
AmongUs
AmongUs: nie mam tego problemu na start rzucam kwote i 99% jest zainteresowane

Money talk :rotfl:
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  11 sierpnia 2017

@Kaczor1987
Wiecie jak się nazywa kobietę które nie lecą na pieniądze?
Zajęta".


Nie bądź tego taki pewny d83dde0f
W dzisiejszych czasach wszystko da się wycenić, bez wyjątku. Ogranicza Cię tylko zasobność portfela.

Rafalhehe
Rafalhehe
  13 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 19 maja 0765

@LostInTheEcho
"Chciałam zauważyć, że fotka nie jest tylko portalem randkowym i nie róbcie na siłę z niej "sympatii" czy podobmego portalu. A odpisywanie każdemu nie jest obowiązkiem. Radzę przyzwyczaić się po prostu do tego, że ten kto będzie chciał odpisze. A do tego kto nie chce odpisać nie masz prawa mieć pretensji, bo (np ja) odpisuje z grzeczności każdemu, ale jak widzę, że rozmówca na siłę próbuje schodzić na tematykę o podtekstach seksualnych lub po prostu rozmowa się nie klei to grzecznie się żegnam. Jak ktoś jest nachalny- blokuje. I uwaga... MAM DO TEGO PRAWO. Działa to zarówno w jedną jak i w drugą stronę :)"

Jasne że nie jest obowiązkiem, ale kultura zobowiązuje jednak nawet na takich głupich i mezmózgich serwisach jak tumblr.
Beznadzieja do kwadratu, Polki czują się lepsze od Polaków mimo to że stanowią taką samą ilość w spółeczeństwie, żenada jak wuj.
Ja mam większe szanse u Szkotek zagranicą by te mi odpisały niż u Polek a to już COŚ ZNACZY.
Macie zbyt duże mniemanie o sobie, Polskie witaminy to mit, handlujcie z tym, otwarte europejki czy hiszpanki mają w nosie wasz skład chemiczny, gdyż odzywają się do Polaków trzy razy częściej niż wy, masakra jakaś serio. xD
Mam większe powodzenie u portugalek niż u Polek, mówię to na poważnie mimo że mam z 17 kilo nadwagi.

Rafalhehe
Rafalhehe
  13 sierpnia 2017

Lol

CuteNinja
CuteNinja
  13 sierpnia 2017
Rafalhehe
Rafalhehe: xD

Większych nonsensów dawno nie czytałam, podziwiam.
Ja szanuję swój czas, czas swoich potencjalnych rozmówców również. Nie odpisuję mężczyznom robiącym rażące błędy ortograficzne, stylistyczne, interpunkcyjne, mającym w opisie profilu rzeczy, które w jakiś sposób są niezgodne z moim światopoglądem itp. Bo po co? Bo kultura? To jest internet, ja tu nie mam czasu i ochoty na kulturę w stosunku do kogoś, kto pisze do mnie "mmmmmmm ale dupcia". Przejawem mojej kultury w takich momentach jest właśnie to, że NIC nie odpisuję, zamiast zrównać go z ziemią.
Twojej niechęci do Polek nawet nie da się skomentować, bo jest niesprawiedliwa i nielogiczna. Równie nielogiczna, co "otwarte europejki" :D Kobiety to kobiety, mają różne charaktery niezależnie od narodowości.
Btw, na 17 kilogramów nadwagi lepszy jest sport i zrównoważona dieta, niż plucie jadem w internetach, pozdrawiam d83dde0f
LostInTheEcho
LostInTheEcho
  13 sierpnia 2017

Nie uogólniaj :) Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz ze zrozumieniem, bo chyba wyczytałeś tam tylko to co chciałeś. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.