Suivant
Suivant
  4 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Dzien dobry' sam wychowuje Syna trzech miesięcy niestety partnerka zostawiła mi dziecka i wolała imprezy i życia bez obowiązek zabrała mi wszystkie dokumenty dziecka wszystko i nie chce mi oddać a ja nie wiem co mam zrobić proszę jeśli Ktoś z Państwa ma jakiś pomysł to proszę o kontakt Pozdrawiam

RedRiding1978
RedRiding1978
  5 sierpnia 2017

Masz racje, ale w tym przypadku znamy tylko wersję ojca i nie wiemy co się naprawdę wydarzyło i do czego były jej te dokumenty potrzebne. Zakładając że ojciec mówi prawdę, to po takich należy się spodziewać najgorszego scenariusza

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  5 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: w góry jadziemy

Baw się dobrze w górach zrób sobie tam jakieś rozbieganko super sprawa.
annalii
annalii
  6 sierpnia 2017

Sama zgadzam się z Toba

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  6 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: Wybrałes imprezowiczkę co lody robi po kiblach a później zdziwiony ze tak zrobiła eh...

W sedno :D Wręcz można powiedzieć, że to miłość od pierwszego spoj.... Loda :D
RedRiding1978
RedRiding1978
  8 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Red właśnie zgłosilam to do moderatora i nie życzę żebyś mnie obrażala bo wszyscy dostaniemy bany


A do kiedy to prawda kogokolwiek obraża?!

Konto usunięte
Konto usunięte: Sama zgadzam się z Toba


Najlepiej zgłoś to do św grześka. Wiesz który to? czy mam ci pomóc? jedyne co ci tutaj wychodzi dobrze to wchodzenie bez wazeliny w d**e moderacji. Z tym swoim pseudo inteligentnym forumowym bełkotem, nadajesz się do rozrzucania obornika. To moja ocena twojej osoby i tak jak ty oceniasz innych ja mam takie samo prawo ocenić ciebie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.