Suivant
Suivant
  4 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Dzien dobry' sam wychowuje Syna trzech miesięcy niestety partnerka zostawiła mi dziecka i wolała imprezy i życia bez obowiązek zabrała mi wszystkie dokumenty dziecka wszystko i nie chce mi oddać a ja nie wiem co mam zrobić proszę jeśli Ktoś z Państwa ma jakiś pomysł to proszę o kontakt Pozdrawiam

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 sierpnia 2017

Poproś o odpisy. Jeżeli w USC jesteś podany jako biologiczny ojciec, nie powinieneś mieć z tym żadnego problemu. Powiedz że uległy zagubieniu, zniszczeniu, zalaniu, pies ci zeżarł i potrzebujesz odpis. Nie musisz urzędasom opowiadać historii swojego życia i tłumaczyć się po co i do czego. Potrzebujesz i tyle

annalii
annalii
  4 sierpnia 2017

Zgłoś się do ops oni też mogą pomóc

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 sierpnia 2017

Chyba tylko w celu informacji z możliwością zablokowania wypłat przeróżnych zasiłków które się po urodzeniu dziecka, a na to dziecko należą. Jednak myślę, że to "musztarda po obiedzie" i mamusia była cwańsza i sprytniejsza i po to były jej potrzebne dokumenty dziecka

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 sierpnia 2017

Jeżeli zaś matka, w szpitalu, w rubryce- ojciec- podała NN i tylko zostawiła mu dziecko pod drzwiami, a sama poszła w "długą" to będzie musiał przejść całą procedurę sądową. Od badań genetycznych po uznanie go sądownie ojcem/prawnym opiekunem dziecka i właściwie pole do popisu ma niewielkie

GRADEK83
GRADEK83
  4 sierpnia 2017

Urzekła mnie twoja historia... poszukaj nowej mamy dla bobasa kobiety kochają dzieci na pewno kogoś znajdziesz.

cili
cili
  4 sierpnia 2017

O jejku to malpa... Faceci tez dupe wystawiaja na dziecko

DesertAssassin
DesertAssassin
  4 sierpnia 2017

STARE

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  5 sierpnia 2017

Znajdź dobrego adwokata .

Sarna
Sarna
  5 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

nawet zwierze nie zostawia swojego potomstwa,(chyba że musi, dla dobra mocniejszych w gnieździe) coś Ty bzykał? obcego?
Wybrałes imprezowiczkę co lody robi po kiblach a później zdziwiony ze tak zrobiła eh...

Konto usunięte
Konto usunięte: zrobić
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  5 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: eh...

A ty nie na urlopie d83dde01
RedRiding1978
RedRiding1978
  5 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: nawet zwierze nie zostawia swojego potomstwa,(chyba że musi, dla dobra mocniejszych w gnieździe) coś Ty bzykał? obcego? Wybrałes imprezowiczkę co lody robi po kiblach a później zdziwiony ze tak zrobiła eh...


Myślę, że on nic nie wybrał i był to czysty przypadek. Tak czasami zachowują się "matki", kiedy ojciec nie godzi się na zabicie swojego dziecka poprzez aborcję. W ten sposób chcą się na nim zemścić. Chciał mieć dziecko, więc ma, ale nie ma do niego żadnych praw i na dobrą sprawę, bez obecności matki w miejscu przebywania dziecka, w każdej chwili mogą mu je zabrać. Wszystko zalezy od informacji podanych przez matkę w szpitalu i USC, bo szpital automatycznie wysyła tam informacje o urodzeniu się nowego obywatela tego świata. Jednak my, możemy tylko gdybać, bo za mało o tej sprawie wiemy. Wiemy tylko tyle, że dziecko bez dokumentów od 3 miesięcy przebywa u potencjalnego ojca. Na dobrą sprawę w takich jak opisane przez ciebie przypadki, nie ma nawet pewności, że to on jest ojcem.

LockOn
LockOn: Znajdź dobrego adwokata .


W takim przypadku, na pewno mu nie zaszkodzi
RedRiding1978
RedRiding1978
  5 sierpnia 2017
cili
cili: O jejku to malpa... Faceci tez dupe wystawiaja na dziecko


O ile w przypadku matki dziecka idzie informacja, że w dniu takim i takim, w szpitalu takim i takim przyszło na świat dziecko kobiety o imieniu, nazwisku takim i takim, to w przypadku ojca, sprawa wcale aż taka oczywista nie jest. Matka bez urzędowego potwierdzenia w postaci wpisu w akcie urodzenia może narobić mu naprawdę poważnych problemów. Łącznie, z oskarżeniem go o kidnaping
Sarna
Sarna
  5 sierpnia 2017
LockOn
LockOn: A ty nie na urlopie

no własnie jestem, inaczej o tej godzinie nocnej dawno spałabym, w góry jadziemy w poniedziałek, ten tydzień sie lenie.
Sarna
Sarna
  5 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: za mało o tej sprawie wiemy.

ja tam nie wiem jak ich sytuacja wygląda, nie bedę dochodzić jak to wygląda, dla mnie kobieta, która woli imprezki od dziecka to nic nie warte cholerstwo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.