annalii
annalii
  28 lipca 2017 (pierwszy post)

Chcielibyście żeby zrobić własny interes w sensie otworzyć klub sportowy z kawiarnią moglibyśmy się spotkać tam co o tym sądzicie

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  2 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcielibyście żeby zrobić własny interes w sensie otworzyć klub sportowy z kawiarnią moglibyśmy się spotkać tam co o tym sądzicie

Nie baw się w własny interes , dużo pracujesz użerasz się z ludźmi wszystko tak ładnie wygląda z boku.
irbit
irbit
  2 sierpnia 2017

Zapomniałeś o PIP i US ☺☺☺

GRADEK83
GRADEK83
  3 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: kawiarnią

Nie piję kawy i co ma kawa do sportu ?
annalii
annalii
  3 sierpnia 2017

Inne osoby które robią to wiedzą co ich czeka wiec trzeba się z tym liczyć że albo dobrze pójdzie albo nie więc nie zakładajcie na nie trzeba zaryzykować niż cały dzień pukać w klawiaturę

GRADEK83
GRADEK83
  3 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba zaryzykować niż cały dzień pukać w klawiaturę

Kto ryzykuje ten nie ma...
Lehar
Lehar
  3 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba się z tym liczyć że albo dobrze pójdzie albo nie więc nie zakładajcie na nie trzeba zaryzykować/i]

Ok, wykładam 200 tys zł na taki klub, nie mam tyle więc muszę brać pożyczki w banku lub zapożyczyć się u ludzi na taką kwotę. Jak to napisałaś " albo dobrze pójdzie albo nie" po kilku miesiącach biznes pada a ja pozostaję wtedy z długiem którego nie mam za co spłacić i z komornikiem na głowie.
Lehar
Lehar
  3 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba zaryzykować niż cały dzień pukać w klawiaturę

I tu się mylisz, w pierwszej kolejności pukałbym w klawiaturę żeby wybadać rynek czy taka inwestycja w danej miejscowości czy na osiedlu będzie opłacalna, w jakim wieku najwięcej ludzi tu się znajduje, jak zachęcać ludzi aby przychodzili, itd. Więc wolę pierw popukać klawiaturę niż stracić.
Sephiroth
Sephiroth
  3 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapomniałeś o PIP i US ☺☺☺

jeszcze sanepid
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.