annalii
annalii
  28 lipca 2017 (pierwszy post)

Chcielibyście żeby zrobić własny interes w sensie otworzyć klub sportowy z kawiarnią moglibyśmy się spotkać tam co o tym sądzicie

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  2 sierpnia 2017

A ja mam lepszy pomysł, może wypożyczalnia Słowników Ortograficznych i Poprawnej Polszczyzny? Dobry pomysł, nie? ..taki na czasie ;)

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  2 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: może wypożyczalnia Słowników Ortograficznych i Poprawnej Polszczyzny?

Pomysł dobry, ale raczej nie byłoby popytu :( Ludzie ostatnio nie wiedzą po co te rzeczy służą. A co mnie najbardziej rozpierdziela, to automatyczny podkreślnik na czerwono, gdy się źle napisze, lecz ludzie i tak tego nie ogarniają :D
RedRiding1978
RedRiding1978
  2 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja mam lepszy pomysł, może wypożyczalnia Słowników Ortograficznych i Poprawnej Polszczyzny? Dobry pomysł, nie? ..taki na czasie ;)


Ta pani jest absolwentką renomowanego liceum, jednego z najlepszych w Wawie ,nie to co wy ....d83dde0f więc nie uczcie ja jak pisać
CuteNinja
CuteNinja
  2 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: klub sportowy z kawiarnią moglibyśmy się spotkać tam co o tym sądzicie

Do klubu sportowego się idzie, żeby cisnąć martwy ciąg, a nie plotkować nad kawką d83dde0f
Konto usunięte
Konto usunięte: wypożyczalnia Słowników Ortograficznych i Poprawnej Polszczyzny

d83dde03
RedRiding1978
RedRiding1978
  2 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcielibyście żeby zrobić własny interes w sensie otworzyć klub sportowy z kawiarnią moglibyśmy się spotkać tam co o tym sądzicie


Dziękuje, mam własną :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  2 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Do klubu sportowego się idzie,


do klubu sportowego... się idzie? czy idzie się?

Konto usunięte
Konto usunięte: Słowników Ortograficznych i Poprawnej Polszczyzny?


d83dde02
CuteNinja
CuteNinja
  2 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: się idzie? czy idzie się?

No chyba się napisało, nie? :D
RedRiding1978
RedRiding1978
  2 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba się napisało,


No właśnie, a było wkoło tak wesoło xd Człowiek pracy, małpa w zoo xd
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  2 sierpnia 2017
@RedRiding1978"Ta pani jest absolwentką liceum, jednego z najlepszych w Wawie ,nie to co wy .... więc nie uczcie ja jak pisać"

Ooo! Wypraszam sobie Królu Złoty, wycieczki ad personam zachowaj dla siebie!
Ja nikogo nie pouczam ani nie ganię. Udzieliłem się w wątku, podając SWÓJ POMYSŁ NA BIZNES, bo podany przez autorkę uważam za zbyt ekstrawagancki. Mój plebejski umysł nie ogarnia sensu tworzenia kawiarni w/przy klubie sportowym.

-Tak, poczułem się "dotknięty" Twoim postem. Idę Cię zablokować d83dde16.
annalii
annalii
  2 sierpnia 2017

Jakoś moja mama ma klub ludzie są zadowoleni a wy tylko ciągle pretensje może się w końcu ogarnijcie a nie złe komentarze bo sami nie wiecie czego chcecie jak wam dogodzić hehe

CuteNinja
CuteNinja
  2 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: sami nie wiecie czego chcecie

Pytasz o opinię, więc licz się z tym, że ją od nas otrzymasz.
Jozef84
Jozef84
  2 sierpnia 2017

temat troll, ortografia trolling....po co się do niego odnosić?

Lehar
Lehar
  2 sierpnia 2017

Termin "Klub Sportowy" kojarzy mi się z organizacjami sportowymi realizującymi zadania z zakresu jakiejś dyscypliny sportowej np. Piłka Nożna.
Może chodziło autorce tematu o klub nocny, klubokawiarnie itp.

RedRiding1978
RedRiding1978
  2 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ooo! Wypraszam sobie Królu Złoty, wycieczki ad personam zachowaj dla siebie!


Akurat Ty, w tej sprawie, nie masz prawa vveta :) jeszcze nie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Mój plebejski umysł nie ogarnia sensu tworzenia kawiarni w/przy klubie sportowym.


Właśnie dlatego nie ogarnia że

Konto usunięte
Konto usunięte: plebejski


:)
Konto usunięte
Konto usunięte: Idę Cię zablokować


Teoretycznie możesz, ale czy to, Królu Zloty, gwarantuje Ci nietykalność?:)

Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty jako jeden z baranów niższej kategorii, pędzisz za tym stadem. No przecież nie wypada być innym.


No :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.