FotoFighter
Posty: 11 (po ~312 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 39
FotoFighter
  30 lipca 2017 (pierwszy post)

Zastanawiam się co uważacie o przyjaźni między osobami poznanymi w internecie. Czy jest to możliwe by taka przyjaźń zawiązała się na dłużej ? Czy taka przyjaźń wogóle jest możliwa pomiędzy mężczyzną i kobietą bez podtekstów bez sexu ? Normalna czysta przyjaźń ?????

Friql
Friql
  31 lipca 2017

Można poznać kogoś w internecie, ale trzeba znajomość przenieść na realne życie, żeby była mowa o przyjaźni.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 lipca 2017
FotoFighter
FotoFighter: Zastanawiam się co uważacie o przyjaźni między osobami poznanymi w internecie.

taka sama jak m/poznanymi w kosmosie, ujdzie

FotoFighter
FotoFighter: Czy jest to możliwe by taka przyjaźń zawiązała się na dłużej ?

jak będą nadawać na tych samych falach to niewykluczone

FotoFighter
FotoFighter: Czy taka przyjaźń wogóle jest możliwa pomiędzy mężczyzną i kobietą bez podtekstów bez sexu ?

jeżeli połączy ich wspólna pasja to opcja przyjażni staje się prawdopodobna,
jeżeli wezmą się za łby-opcja dopuszczalna (zgodnie z teorią wzajemnego przyciągania się przeciwieństw mogą zdziałać jak ładunki + i -)
gdy w grę wejdą podteksty i sex to relacja powinna osiągnąć poziom miłości, chociaż podobno i bez tego gdy chuć bierze górę to rozum zasypia (dot.obojga płci, a więc bez podtekstów proszę, chociaż u samców taka sytuacja zdarza się znacznie częściej)

FotoFighter
FotoFighter: Normalna czysta przyjaźń ?????

jeżeli nienormalna to nie jest przyjaźnią tylko toksyczną relacją,
btw. uwzględnij subiektywne pojęcie normy

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wykluczam. Znajomość, koleżeństwo owszem ale nie przyjaźń. Przyjaźń wymaga 100% zaufania, a to jest nieosiągalne dla osób z internetu.


Lodka nie pitol, obie jesteśmy najlepszym przykładem takiej przyjażni,
-poznałyśmy się w necie, tak? tak
-ufamy sobie w 100%, tak? tak
-poświęcimy się wzajemnie w imię n/przyjażni np.1za2 w ogień wskoczy, żeby tylko uniemożliwić wyjście,
nawet za cenę ewentualnych kosztów własnych, to co to jest jak nie poświęcenie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba, że dla większości z was każdy, kto nie jest waszym wrogiem, automatycznie staje się przyjacielem

jak nie jest wrogiem może być przeciwnikiem, nie musi awansować od razu na przyjaciela,
a przeciwników da się lubić, a jak nie, to można tolerować
PS "siostro" jazda z wyra, Kasieńka cholernie stęskniona

,

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  31 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka to przyjaźń to wirtualna znajomośc on najpierw powinien zdefiniowac swoją definicję przyjaźni bo nie dla każdego jest taka sama

skoro definicja przyjażni nie dla każdego taka sama, to co dla ciebie Gradziu znajomością, to dla niego przyjażnią,
ups, chyba wpadłeś we własne sidła

Konto usunięte
Konto usunięte: Kolega z wojska mógł byc przyjacielem na którego wiedziałem ze mogę liczyc a nie obca osoba z neta

a ten kolega na początku znajomości nie był dla ciebie obcy?
no i chyba nie od razu wiedziałeś, że możesz na niego liczyć, to wyszło dopiero w praniu

Konto usunięte
Konto usunięte: osoba z neta której nawet nie dotknęło się

zapewniam cię, że istnieja relacje bezdotykowe,
rozumiem, że ty jesteś niewiernym Tomaszem i jak nie dotkniesz to nie uwierzysz, nadgryzasz też w celu sprawdzenia?

Konto usunięte
Konto usunięte: ani nie widziało w realu.

dzisiaj nie trzeba reala, wystarczy virtual i też widać

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Czerwonowlosa96
Posty: 1 (po ~104 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 112
Czerwonowlosa96
  31 lipca 2017

Oczywiście że jest to możliwe.. czasem takie przyjaźnie trwają latami ja wiem po swoim przykładzie

Jozef84
Jozef84
  31 lipca 2017

no nie.... trzeba taka znajomość zweryfikować w realnym życiu.

Karol988
Posty: 3 (po ~11 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Karol988
  31 lipca 2017

Chyba

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  2 sierpnia 2017

mialam przyjaciol z fotki.pl , juz nie piszemy razem , zakonczylam znajomosci

GRADEK83
GRADEK83
  2 sierpnia 2017
wziac
wziac: mialam przyjaciol z fotki.pl

Przecie ciebie nikt nie lubi :ziober2:
Sarna
Sarna
  2 sierpnia 2017

Poznałam kiedys koleżankę na fociałce kilka lat temu mamy kontakt, czasem sie spotykamy na pogaduchy.
Przyjaźń damsko męska..eh.. gdyby facet poznany w necie miał kobietę i zamiast z nią zwiedzać, spędzac wolne chwile szuka wrazeń u poznanej dziewczynie z neta, chyba raczej bym podziękowała, co na to twoja dziewczyna?
"spoko jedz z koleżanką, ja sobie wyjadę z kolegą" kurde jak to brzmi:D
Gdybys był wolny to rób co chcesz, ale w związku pewnych rzeczy nie wypada. Nie twierdze, ze macie sobie siedziec na głowach ciagle i ze jedno bez drugiego nie ma funkcjonować, bo mozna zrobic sobie wypad samemu, czy ze znajomymi, ale zwiedzac podróżować itd.. z obcą babką gdy twoja jest w domu.
Nie oceniam Cię ani Cie nie obrażam, tylko napisałam jak ja to widzę, chyba o to chodzi w temacie chcesz pozac opinie innych ludzi? czy tylko liczysz na takie odpowiedzi, które się Tobie podobają?:D

RedRiding1978
RedRiding1978
  2 sierpnia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: skoro definicja przyjażni nie dla każdego taka sama, to co dla ciebie Gradziu znajomością, to dla niego przyjażnią, ups, chyba wpadłeś we własne sidła


Przecież tak pier.... lić od rzeczy, może tylko jedna osoba d83dde02
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  3 sierpnia 2017

Najpierw powinieneś zdefiniować słowo "przyjaźń". Czym jest dla Ciebie przyjaźń. Bez tego, pytanie nie ma sensu -w mojej ocenie.

Sephiroth
Sephiroth
  3 sierpnia 2017
FotoFighter
FotoFighter: Wlasnie o tym mowie GRADEK83 uposledzenie intelektualne i emocjonalne zachowanie godne 13 latka który ogląda peepshow i trzepie się wieczorami do gazetki tragedia

sugero ze osoba dojrzała i inteligentna odrzuca swoja seksualnosc xD. wcale nie jestesmy osobami na ogół próżnymi. Wcale przy pierwszym poznaniu nie jest wazna atrakcyjnosc fizyczna a ludzie dobierają sie w pary na podstawie czysto cech osobowosci, inteligencji charakteru, tylko durny plebs leci na wyglad xD
FotoFighter
FotoFighter: Zastanawiam się co uważacie o przyjaźni między osobami poznanymi w internecie

Wsam raz na raz. To dobre na niewielki czas i bez kontaktu osobistego i tak sie rozleci
FotoFighter
FotoFighter: Czy jest to możliwe by taka przyjaźń zawiązała się na dłużej ?

Tak. mozliwe jest również to, ze idąc ulicą spadnie na ciebie fortepian.
FotoFighter
FotoFighter: Czy taka przyjaźń wogóle jest możliwa pomiędzy mężczyzną i kobietą bez podtekstów bez sexu ? Normalna czysta przyjaźń ?????

Do czasu az jedna z osób nie zidentyfikuje swoich odczuc wzgledem drugiej osoby jako coś glębszego? Zasada dobierania sie w grupy towarzyskie jest na tyle zblizona do związków, ze nie powinno nikogo dziwic, ze w głebokiej relacji bez podtekstu seksualnego czy romatycznego, ktos moze zacząć odbierać zachowania drugiej osoby w inny sposób.
Sephiroth
Sephiroth
  3 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: Poznałam kiedys koleżankę na fociałce kilka lat temu mamy kontakt, czasem sie spotykamy na pogaduchy.

ile trzeba przegrać zeby szukac znajomków na fotecze? xDDD
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  3 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wziac: mialam przyjaciol z fotki.pl Przecie ciebie nikt nie lubi

w pracy tak samo :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.