GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  25 lipca 2017 (pierwszy post)

Fotka.com. Serwis dzięki, któremu, można się przelecieć ( dalej niż samolotem ), poczatować, umówić się. Temat jednak nie o tym. Dość kłopotliwe jest. Nie tylko dla mężczyzn. Dziewczyny / Kobiety, które robią sobie prawie nagie selfie i dodają na wyżej wymienionym portalu. Piękne ? Nie do końca, bo mają odwagę dodawać tego typu zdj i vid, a kiedy dochodzi co do czego, to nie mają odwagi otworzyć ust do mężczyzny ( niema to znaczenia, czy na wyżej wymienionym portalu, czy na ulicy, widząc ciacho, które im się bardzo podoba, brak odwagi, by podbić zagadać ). Pewnie marzenia są fajne, tylko czemu tyle tchórzostwa w ich realizacji ? Pozdrawiam płeć piękną. Konrad.

Panthera
Panthera
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: EH jak mi brakowało tych wypracowań

bardzo mnie to cieszy.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 lipca 2017

Daje jej plusa choćby za ilość słów.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  26 lipca 2017
Panthera
Panthera: Człowieku znowu to samo? Nie nudzi sie wam zakładanie tego samego w koło? Ileż można narzekać na kobiety? Ileż mozna mieć bólu dupy z ich powodu? Rzygam już tym!


To co nam jest niewygodne, to są Nasze kompleksy.
GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  26 lipca 2017

[quote=Panthera]

https://www.youtube.com/watch?v=jdvbojX7ASU

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  26 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: No tak, kobieta nie jest po to, by z nią zajmować sie pasją, rozrywką, pojsc na mecz/piwo/poszperać w silniku/do kina/na skałke wpinaczkową. Ona jest wam potrebna do ozdoby (a czasem do seksu i robienia kanapek do pracy). I dziwicie sie pozniej ze kobiety stają sie wybrednymi sukami...irbit: do 25 roku zycia księżniczka nie gotuje, nie piecze nie sprząta itp. i szuka księcia z bajki A to po co ma być jej facet potrzebny? By mu sprzątać gotować i prasować? Na głowy poupadaliście? .... ............................................................https://www.youtube.com/watch?v=rfQUmPBhccE.............. .... Zrozum, że by rozumieć się wzajemnie, nie możesz poprzestawać, tylko i wyłącznie na dobrych chęciach!
Panthera
Panthera
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To co nam jest niewygodne, to są Nasze kompleksy.


czyli masz mase kompleksów z powodu kobiet? Spoko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zrozum, że by rozumieć się wzajemnie, nie możesz poprzestawać, tylko i wyłącznie na dobrych chęciach!


zeby sie zrozumiec trzeba rozmawiać, a nie zasłaniac sie maską.
Ja mam poglądy takie, ze chce partnera, a nie pana i władce, i chce by mój partner chciał partnerkę, a nie służacą. Jeśli wy chcecie służaca, droga wolna, ale mowcie od razu czego od zycia oczekujecie, a nie najpierw pieprzycie ze "taaak chcemy partnerstwa" a po slubie "no a co myslalas, ze ja bede gotował i sprzatał? Ty jestes kobietą wiec ty od tego jestes".
Oszuści jedni.
Panthera
Panthera
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Daje jej plusa choćby za ilość słów.


Niebywałe!
GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  26 lipca 2017
Panthera
Panthera: GENIALNEWPROSTOCIE: To co nam jest niewygodne, to są Nasze kompleksy. czyli masz mase kompleksów z powodu kobiet? Spoko.GENIALNEWPROSTOCIE: Zrozum, że by rozumieć się wzajemnie, nie możesz poprzestawać, tylko i wyłącznie na dobrych chęciach! zeby sie zrozumiec trzeba rozmawiać, a nie zasłaniac sie maską. Ja mam poglądy takie, ze chce partnera, a nie pana i władce, i chce by mój partner chciał partnerkę, a nie służacą. Jeśli wy chcecie służaca, droga wolna, ale mowcie od razu czego od zycia oczekujecie, a nie najpierw pieprzycie ze "taaak chcemy partnerstwa" a po slubie "no a co myslalas, ze ja bede gotował i sprzatał? Ty jestes kobietą wiec ty od tego jestes". Oszuści jedni.


Widzę, że dla Ciebie zbyt utrudnione komplikcje przeczytać coś ze zrozumieniem, hmm
GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  26 lipca 2017

Matrymonialni

RedRiding1978
RedRiding1978
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety raczej oczekują że mężczyzna zagada Otóż to. Oczekiwania. Najgorsze jest to, że to My płeć męska, dajemy im płci pięknej tzw. "wolną rękę" by : przyzwyczaić je, że to My mamy uderzać, nie one, że to My mamy o nie dbać, nie one, że to My mamy wypruwać z siebie flaki, nie one, że to My jesteśmy, tylko i wyłącznie My osobami decyzyjnymi, a one, są tylko do tego, by nam upiękniać sobą Nasze wspólne codzienności.


I to jest błąd, bo wg zasad etykiety towarzyskiej to kobieta jako pierwsza podaje dłoń i wita się z mężczyzną. Nigdy odwrotnie, a bardzo często jest tak, że będąc w mieszanym towarzystwie kobiety strzelają fochami, czują się ignorowane,bo mężczyzna się z nimi nie przywitał podczas kiedy to kobieta podczas powitania powinna zapoczątkować dyskusję :)

PS

Zaraz mnie wyemancypowane "damy" żywcem zjedzą :)
Panthera
Panthera
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę, że dla Ciebie zbyt utrudnione komplikcje przeczytać coś ze zrozumieniem, hmm

tyle ze ty nic nie piszesz, a jedynie wklejasz linki.
GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  26 lipca 2017
Panthera
Panthera: GENIALNEWPROSTOCIE: Widzę, że dla Ciebie zbyt utrudnione komplikcje przeczytać coś ze zrozumieniem, hmm tyle ze ty nic nie piszesz, a jedynie wklejasz linki.


Jestem tak mocno prosty i prostolinijny i sztampowy, że wskażesz TERAZ miejsce i wybierzemy się na tyciuńką przejażdzkę słynnymi veturilo :)
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 lipca 2017
Panthera
Panthera: Ileż można narzekać na kobiety? Ileż mozna mieć bólu dupy z ich powodu? Rzygam już tym!

I wyrzygałaś kolejne wypracowanie. To trochę jak rzygi na młyn dla Ciebie :D
Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.