annalii
annalii
  24 lipca 2017 (pierwszy post)

Pytanie mam z innej beczki dlaczego faceci chca od razu sie spotkac i na pierwszym spotkaniu propozycje skladaja to sa dobre strony ze strony faceta okreslam ze na poczatku sie poznajmy a nie od razu dohdzie do komsumnci z plcia przeciwna co o tym sadzicie i co proponujecie szczere prosze wiad nie nabijamy sie

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Chociaż tyle że wybranYM a nie EJ d83dde02 Pewnie to był jeden z powodów dla których wybranA wystawiła ci walizki za drzwi, razem z tobĄ d83dde04. Jaki z ciebie romantyk, nawet cię o to nie podejrzewałAM d83dde02

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lipca 2017

A tak na marginesie irbit, to właśnie zaorałeś siebie i swój charakter, na 2 metry w głąb d83dde04 ale co ja ci tam tłumaczyć będę? sam wiesz jak to z nami jest 263a

irbit
irbit
  25 lipca 2017

no wiesz cenie sobie spokój a no i przestrzeń hehe Charakter ... no proszę Cię w moim świecie to ja jestem Bogiem a Ty no cóż tylko kamieniem który jest degradowany przez czas .... Hahaha

irbit
irbit
  25 lipca 2017

a co do wybranki no cóż smakowała się i wróciła do mamusi hehe

irbit
irbit
  25 lipca 2017

A na marginesie wiem NIESTABILNOSC EMOCJONALNA ...

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Irbit, tak szczerze, kto ci to dyktuje?! Bo w to, że to twoje teksty, nigdy nie uwierzę. Zmień boże dilera bo cię okłamuje d83dde02 Ty już zaczynasz widzieć motylki na poziomie stratosfery i faktycznie do Boga masz tuż tuż. Może złoty strzał?!263a

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lipca 2017

Zanim kolejny raz "błyśniesz" po machu, dobrze się zastanów d83dde0f hnia-hnia-hnia

LorenzoAdam
LorenzoAdam
  25 lipca 2017
Dobry wieczór!
Rozumiem ostrożność kobiet. W końcu serwisy tego typu (Fotka, Badoo, Tinder etc.) są uważane przez większość facetów za platformę do zarywania na seks. Te, które "dały się" nierzadko mają pamiątkę w postaci dziecka i wracają na te serwisy w poszukiwaniu porządnych zastępczych ojców.
Tak na marginesie: Spławiam je. Trzeba było nie sprzedawać skóry tak łatwo.
Dlaczego faceci tak traktują te serwisy?
Proste! Wystarczy popatrzeć na demografię:
- Puste lub/i łatwe
- Super atrakcyjne ale mocno wymagające (szukają samca alfa z własnym BMW i mieszkaniem)
- Zdesperowane pasztety
- Wspomniane mamuśki (część też zdesperowana)
- Normalne i całkiem atrakcyjne (najrzadsza grupa, bo takie to nie mają problemu ze znalezieniem stałego partnera)

A teraz druga strona medalu.
Dlaczego się nie spotkać? Jak Cię poderwie facet na ulicy to co ma zrobić? Pytać o login na Fotka?
Oczywiste, że się umówi na spotkanie albo od razu zaprosi na kawkę czy co tam.
Pitolenie przez internet może i jest bezpieczne ale odczłowiecza. Idąc tym tropem nie poznasz faceta na tyle aby mieć solidne podstawy do zaufania. Lepiej się spotkać i spojrzeć sobie w oczy.
A jeśli on chce przewietrzyć wnętrze rozporka, to go spław i tyle. Na żywo szybko się wyłoży, bo przez neta to może mydlić oczy w nieskończoność.
annalii
annalii
  25 lipca 2017

Dobra jutro poprosze o usuniecie tematu kochani po cio sie klocicie spokojnie milego wieczoru

RedRiding1978
RedRiding1978
  26 lipca 2017

Nikt się nie kłóci, ale tacy jak irbit swoim całokształtem mogą zaimponować nastoletniej panience i to bez większych wymagań i aspiracji, a nie kobiecie. Sorry ale w głowie gorzej jak u cyganki w tobołku i myśli, że tej grze, to on będzie krupierem. No nie, nie będzie

annalii
annalii
  26 lipca 2017

Red rozumiem to co piszesz dzieki za pomoc

RedRiding1978
RedRiding1978
  26 lipca 2017

To dobrze. Małe sprostowanie.... Red się z kobietami nie umawia. Bardziej jednak preferuje seksowne tyłeczki męskie xd Bo widzę, że tobie, to chyba wszystko jedno? d83dde02 Red jak przystało na prawdziwą "damę" pije, pali, klnie i ogląda się za mężczyznami xd

Jacek82
Jacek82
  26 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak zwykle w takich tematach, zdania są podzielone i trudno o konsensus :) kobiety są zboczone, faceci to uje i tym sposobem pasują do siebie xd Eureka


No ty akurat zawsze masz rację ! ale mylisz się i nie chcesz przyjąć tego do wiadomości bo uważasz że ty zawsze masz rację ! i jak tu z tobą rozmawiać !
RedRiding1978
RedRiding1978
  26 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A coś ty się tak mnie uczepił? Nie masz bliższych w rodzinie? d83dde02 Dyskusja polega na tym, że każdy wchodzi do niej z pewnym założeniem, a problem jest taki że ten kto ma mocniejsze argumenty, siłę przekonywania,perswazji ten ją wygrywa :) Twoja dyskusja ze mną jest b. mocno ograniczona, a dlaczego, to ty wiesz najlepiej :) W sumie więc twoje zdanie i opinia mało mnie interesuje

annalii
annalii
  26 lipca 2017

Dobrze powiedziane szacun red graty

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.